Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Skakali po autima, grebali ih i razbijali!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 14:00 
Naslov:  Skakali po autima, grebali ih i razbijali!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepoznati su vandali u samo tri dana skakali po tri automobila, grebali ih oštrim predmetima, lomili im brisače i razbijali svjetla i žmigavce. Uništili su automobile u Gundulićevoj i Trpimirovoj ulici, te na Vijencu Murse u Osijeku.

Prvi se na meti vandala, 1. lipnja, našao Mercedes C klase. Drugog dana uništen je Ford Focus, a trećeg Mitsubishi Lancer. Svi su automobili s osječkim registracijskim oznakama. Kako doznajemo iz osječke policije, šteta na vozilima procjenjuje se na 20.000 kuna.

Ovo nije prvi slučaj uništavanja automobila u Osijeku, a na Vijencu Murse dogodio se drugi put u samo nešto više od dva mjeseca. Naime, krajem ožujka u istom je naselju, te na Zelenom polju i u Ulici Ivana Gorana Kovačića izbušeno 12 guma na osam vozila. Gume su izbušene na šest automobila i dva teretna vozila. Riječ je o Opel Astri, Chevroletu Laceti, Citroenu Berlingo... Na nekima je probušena jedna guma, na nekima dvije, a na jednom automobilu tri. Ako se vandali pronađu, svaki vlasnik morat će podnijeti privatnu tužbu da bi namirio štetu na svom vozilu. Kazna predviđena za uništenje i oštećenje može biti novčana, ali i zatvorska u trajanju do šest mjeseci.

Autor: Sandra Lacić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2010. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!
Amen, brother Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dječica se samo zabavljaju. Na kombiju od mog muža su pisali "pametne" grafite u smislu JOZO ili Pero i sl. Razbili staklo, skinuli žmigavac.....baš im se omilio.
A gdje je bila policija u zajednici????

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.


Na temelju cega ti donosis zakljucak da su to maloljetnici napravili?
Uglavnom ko god to napravio treba im noge lomit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady_di
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam odmah pomislila na maloljetnike, jer je njima takvo što baš zabavno, kad si malo popiju rade gluposti da bi bili face u društvu!
Nitko ništa ne poduzima da se nešto osmisli za te klince, u školu idu jer moraju, ništa ih ne zanima, nemaju nikakvih interesa, većini je hobi lokanje, cajke i uništavanje tuđe imovine!
Kaže se da na mladima svijet ostaje, a ako ostane na ovoj mladeži loše nam se piše!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lela-os
Offline
Ukupno postova: 11
Lokacija: na sigurnom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je "normalno" da mi otkinu retrovizor povremeno...al kud baš lijevi? Zadnji put mi se lik smijao u trgovini i dao popust na novi retrovizor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lela-os
Offline
Ukupno postova: 11
Lokacija: na sigurnom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.

haha,istina,e'o kikiriki

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo treba našamarati roditelje što ih puštaju da idu lokat i razbijat , i što ih ne znaju odgojiti pa tek onda išamarat djecu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!


Kad si već spomenuo šerijat, čitao sam jednom da su za vrijeme Muhameda (a.s.) trgovci zlatom u Medini za vrijeme molitve u džamiji "zatvarali" svoje trgovine tako da su izloženu robu simbolički prekrili nekakvim rupcem ili sličnim, tako da vjerujem da ima nešto u strogim kaznama. Hajd se ti usudi nekome ukrasti nešto ako ćeš za kaznu ostat bez šape! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.06.2010. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Općenito u Os gdje god ostaviš auto,kasnije je za očekivati barem nekakvu ogrebotinu na njemu....stvarno takvu gamad treba toliko ispresavijati nekim šipkama da kad pogleda auto počne plakat od straha...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U zadnje vrijeme Osijek je doista postao popuplaran po kradjama bicikala,unistavanje auta,kradja skutera itd.. a koliko sam cuo najvise dolaze ljudi iz okolnih mjesta dakle koji ne zive u Osijeku pa dolaze ovdje haraciti.. Nedugo su uhvatili dva klipana koji su upadali u zgrade i krali bicikle i neke alate itd.. i bas me zanima koliko su dobili kazne.. cini mi se da ce biti sve gore i gore..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2010. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakvi šerijatski zakoni, samo kad bi ih ja uhvatio..prokleli bi dan kad su se rodili osijek031.com smile

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2010. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A stanare se nepita? Motiv se ne traži u nepravilnom i često bezobraznom parkiranju, oduzimanju parkirnog mjesta i tome slično?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: