Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što mene zanima je... Gdje će biti koncert?

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost, dvorište Vege Sad. Imali smo sve dogovoreno za povratak preko Drave, i onda prije nekih tjedan dana smo dobili obavijest da moramo u Vegu, da se preko Drave seli dječja predstava ljeta kulture Sad

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u četvrtak je Pressica, budete tada saznali sve...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoooooj... Ja se nadala da će se vratiti dobri stari UFO... No dobro, nije ni ova lokacija loša Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Biti ce zanimljivo i na elektronskom stageu. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2010. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Pudinže nemoj se živcirati, taj čovjek vjerovatno ne zna da behemoth košta na turneji odprilike kao jedna lana jurčević, a lana jurčević je bila 1000 puta u osijeku na kojekakvim kirvajima, pa zašto onda nebi doveli behemoth..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stepski_ker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Negdje u Norveškim planinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Festival je u novim organizacijskim rukama, sa ciljem da se ponudi svakome po nešto, te sa do sada najkvalitetnijim demo bendovima...
Poslušaj malo bendove na njihovim stranicama, a i prati malo predstavljanja bendova koja će ići ovih dana Wink.

Ali ne razumijem, ljudi pričaju da nema ništa u gradu, i onda kada se u Osijek dovede jedan Behemoth, pojavi se komentar :"kakav Behemoth u Osijeku malo predaleko ciljate za takav šrot festival"


Što se mene tiće Ufo je čisti šrot. Dovoditi bend koji je poznat po svojim explicitnim nastupima u tvrđu punu cajkera i pijane klinčudije željnje pravljenja sranja, je zamene čisto jedenje govana.
Radije bi platio 200kn za njih u Slaviji znajuci da cu koncert moci pogledat u miru bez posprdnih pogleda. Takav bend nije za ovaj grad, ovdje je dostig turbo folk hit godine u Zrinjevcu.

_________________
Blinding, running through the eternal maze
Surrounded by people the same
Not knowing this place as the darkness falls above...
Will we ever see the sun deteriorate away?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno.. Iako je gLupo što će biti i Ljudi upravo takvi što spominje stepski ker.. Upravo to je biLo na Sear BLissu, neke pijane seLjačine su se ubaciLe i sprdaLe bend i šta ja znam, popi**iLa sam... aLi nikako ne treba pLjuvat po ovome, nego doći i pogLedati takav koncert!
I, šteta za Vegu, baš sam se veseLiLa starom mjestu. A upad?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tak sam čuo za apese, valjda su samo spomenuti bili, no nebitno...
Ovi su sa blacka prešli na death, sviđa mi se osijek031.com smile
i da, upad?!?

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2010. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smijem ništa do četvrtka, do presice, sorry...ni ostalih 5 headlinera ni upad...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daisy girl
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2010. 19:10 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO] vam dovodi Behemoth + program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...iako ne slušam tu vrstu glazbe, ako je taj bend u tom žanru tako dobar kao što kažete, onda je super što će ljubitelji metala u ovom dijelu RH( i dalje ) doći na svoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2010. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nemogu biti sretniji, iako ne slusam Behemoth znam sto oni predstavljaju za metal scenu i svaka cast organizaciji. Napokon organizacija neceg kvalitetnog, ovo je velika stvar, steta sto ljudi to neshvacaju.

_________________
I am the chmar
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2010. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče Behemotha, tu ne možemo da se ne zahvalimo Bošku, on je napravio divovski posao oko toga Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2010. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Što se tiče Behemotha, tu ne možemo da se ne zahvalimo Bošku, on je napravio divovski posao oko toga Wink


A to se zna Smile BoLe car!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2010. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stepski_ker je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Festival je u novim organizacijskim rukama, sa ciljem da se ponudi svakome po nešto, te sa do sada najkvalitetnijim demo bendovima...
Poslušaj malo bendove na njihovim stranicama, a i prati malo predstavljanja bendova koja će ići ovih dana Wink.

Ali ne razumijem, ljudi pričaju da nema ništa u gradu, i onda kada se u Osijek dovede jedan Behemoth, pojavi se komentar :"kakav Behemoth u Osijeku malo predaleko ciljate za takav šrot festival"


Što se mene tiće Ufo je čisti šrot. Dovoditi bend koji je poznat po svojim explicitnim nastupima u tvrđu punu cajkera i pijane klinčudije željnje pravljenja sranja, je zamene čisto jedenje govana.
Radije bi platio 200kn za njih u Slaviji znajuci da cu koncert moci pogledat u miru bez posprdnih pogleda. Takav bend nije za ovaj grad, ovdje je dostig turbo folk hit godine u Zrinjevcu.


ako tebe brinu posprdni pogledi cajkara, onda je meni zao tebe

moj boze, ako nesto volis i to dodje u osijeku, pa valda ces ic na to bez obzira na sve, a ne se brinut kako ce pijani klicni i oni sto slusaju grudi od betona na to reagirati

inace svaka cast za behemoth, ne slusam metal , nit ih mislim slusat na ufu, ali takav bend dovest je za svaku pohvalu Smile

jedva cekam ostalih 5 headlinera Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: