Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taksi Cammeo zadržava cijenu od 13 kuna do rujna i kupuje nova vozila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mala plava 89
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 13:48 
Naslov: Grrrr ! Re: Taksi Cammeo zadržava cijenu od 13 kuna do rujna i kupuje nova vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U potpunosti se slažem sa Brkom,a onaj tip DjSnow kao da radi za njih,nešto ih previše brani...sve je istina što se tiče izrabljivanja i plaća,baš mi je žao tih ljudi tamo što rade,a valjda su prisiljeni zbog loše financijske situacije,a ovi ih iz Rijeke debelo koriste...opće poznato je da su Slavonci najbolja i najjeftinija radna snaga,pa ne zapošljavaju ih masovno u sezoni bez vraga,koji bi vam to Dalmoš ili Primorac radio za tu mizeriju od plaće Rolling Eyes
Kontam da će u nekoliko mjeseci biti firma kroz koju će proći najveći broj ljudi,mislim koji će promijeniti najveći broj zaposlenika,jer taj tempo rijetko tko može izdržati,a mi Slavonci smo fakat premiran i prešutljiv narod i stvarno dopuštamo svima da nas tlače i gaze i šišaju kao ovce svi i svakakvi....samo dokle,što se treba dogoditi da se narod digne????
Znam ljude koji su radili tamo i nakon mjesec dana pukli,a da ne kažem kako su se razočarali u plaće,a tek kako su ih tretirali tamo-doslovno kao robove i neradnike i kao da su najniže smeće.... Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
meni kao korisniku cijena i kvaliteta usluge odgovaraju, pa ću i dalje koristiti usluge cammea kad budem imao potrebe za time. svi oni koji smatraju da imaju premalu plaću ili da su na bilo koji način zakinuti slobodni su se žaliti poslodavcu, sindikatu, inspekciji, sudu... to se odnosi kako na cammeo, tako i na bilo koji drugi posao.

Tako je. Istina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vozači bi trebali izaći u javnost sa svim ovim negativnostima. Ako treba, i kod gradonačelnika da ga upoznaju sa stanjem u T. C.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Vozači bi trebali izaći u javnost sa svim ovim negativnostima. Ako treba, i kod gradonačelnika da ga upoznaju sa stanjem u T. C.

Mislim da bi to bio najpametniji potez! Smile Ili nek bar daju novinarima materijala, pa da vidiš kako će se svi dići na noge! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.05.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

propanal je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nek se bore za sebe oni koji imaju problem. Ja nemam potrebu boriti se za druge.


to je to. Very Happy
Danas ti nemaš potrebu boriti se za druge, sutra ti drugi neće imati potrebu boriti se za tebe.
a dok vlada ovakav stav, divlji kapitalizam orgija a žrtve su jedino i uvijek radnici.

shvaćam da korisnika možda i nije briga kakvi uvjeti vladaju u firmi čije usluge koristi, ali.. voditi priču u smjeru da je taj kosta zapravo super što je dao ljudima posao a oni nezahvalnici koji se bune jer su dobili malu plaću i jer rade prekovremeno..pa to mi je odvratno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Vozači bi trebali izaći u javnost sa svim ovim negativnostima. Ako treba, i kod gradonačelnika da ga upoznaju sa stanjem u T. C.


zašto u javnost, a ne u inspekciju rada? s konkretnim dokazima o kršenju radničkih prava? ili osnovati sindikat i tako se boriti?!
mislim da javnost nema što napraviti osim ih žaliti ili nešto drugo...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
propanal je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nek se bore za sebe oni koji imaju problem. Ja nemam potrebu boriti se za druge.


to je to. Very Happy
Danas ti nemaš potrebu boriti se za druge, sutra ti drugi neće imati potrebu boriti se za tebe.
a dok vlada ovakav stav, divlji kapitalizam orgija a žrtve su jedino i uvijek radnici.

shvaćam da korisnika možda i nije briga kakvi uvjeti vladaju u firmi čije usluge koristi, ali.. voditi priču u smjeru da je taj kosta zapravo super što je dao ljudima posao a oni nezahvalnici koji se bune jer su dobili malu plaću i jer rade prekovremeno..pa to mi je odvratno.

Pa koliko puta trebam ponoviti da ja tu ne mogu ništa.. Nemam veze s Taxi Cammeom niti imam koga tamo. Kako da im onda pomognem? Da mogu, rado bih. Kad god dobijem priliku pomoći nekome, s osmjehom od uha do uha stala bih uz njega. Inače, jednako mislim kao i vi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.05.2010. 17:13 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo zadržava cijenu od 13 kuna do rujna i kupuje nova vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga sad, prvo kažeš da se nemaš potrebu boriti za druge, onda kažeš da kad imaš priliku, radiš to s osmjehom.
nema veze, ionak si mi na početku replicirala na post koji je najmanje bio namijenjen tebi.
tvoji komentari su još i ok naspram nekih tu, zbog kojih sam i pisao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bizo32
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragi prijatelji ja sam tamo radio 18 dana , i da vam kažem ,da je to sve u redu čovjek je puno para uložio u posao,al brate maltretira i on injegov sin svako jutro vozače po pola sata prije smjene traži 500 kuna po vozilu u smijeni i da ja sam nalazim putnike i promet sve ok. ali nisam tu ta tražim posao nego da vozim..... sve u svemu treba mu netlkjebat mater poštenoi ili dati po pički da dođe sebi pa istjerat iz grada napolje , pa ni cigani nerade za te pare a ne ljudi koji su išli u školu za vozača, e vlado na sta ste spali pa tako se to neradi, a ni slavonci neče dugo biti ovce za šišanje .
bolje da je grad sam otvorio taxi službu, pa zaposlio svoje građane a ne da nam burekđija dođe i kroji politiku rada i radnih navika u grad, pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
jebiga sad, prvo kažeš da se nemaš potrebu boriti za druge, onda kažeš da kad imaš priliku, radiš to s osmjehom.
nema veze, ionak si mi na početku replicirala na post koji je najmanje bio namijenjen tebi.
tvoji komentari su još i ok naspram nekih tu, zbog kojih sam i pisao.

Ma nisam ja sigurno zla... Ni slučajno Smile Veoma mi je stalo do drugih. I ne kažem da nemam potrebu boriti se za druge nego se ne mogu boriti za ove taksiste jer nemam kako. No završimo više s ovim raspravama jer možemo tako unedogled... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bizo32 je napisao/la: ›
dragi prijatelji ja sam tamo radio 18 dana , i da vam kažem ,da je to sve u redu čovjek je puno para uložio u posao,al brate maltretira i on injegov sin svako jutro vozače po pola sata prije smjene traži 500 kuna po vozilu u smijeni i da ja sam nalazim putnike i promet sve ok. ali nisam tu ta tražim posao nego da vozim..... sve u svemu treba mu netlkjebat mater poštenoi ili dati po pički da dođe sebi pa istjerat iz grada napolje , pa ni cigani nerade za te pare a ne ljudi koji su išli u školu za vozača, e vlado na sta ste spali pa tako se to neradi, a ni slavonci neče dugo biti ovce za šišanje .
bolje da je grad sam otvorio taxi službu, pa zaposlio svoje građane a ne da nam burekđija dođe i kroji politiku rada i radnih navika u grad, pozdrav

žalosno :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
to je to.
To je taj "hrvacki" mentalitet..

Ovo me podsjetilo na priču oko nk osijeka prije godinu-dvije kad dečki nisu dobili plače 5 mjeseci..
kada su digli glas, uprava se sjuri u svlačionicu s rečenicom: "kakve plače?! budite sretni da igrate prvu ligu!"
to je to.
Budi sretan što radiš i šuti...
prevedeno : budi sretan što nekom kretenu gradiš kuću i hraniš obitelj iako svoju ne možeš.

nije toliko tragično što nas izrabljuju, tragično je što se ljudi s tim slažu.

Mi trebamo privlačiti ulaganja sa sloganom: "dođite i od nas napravite roblje a mi ćemo vam još reći HVALA!"

neki komentaru tu su nevjerojatni, takvima želim da danas-sutra budu u poziciju da moraju crnčiti kod nekog nadobudnog privatnika za plaću od koje ne mogu živjeti ni 20 dana u mjesecu.
Onda ćemo vidjeti šta i kako će pričati.

u tim glavama nema socijalne osjetljivosti,osjećaja za svoja prava..nema ničeg..
al zato su prvi kad treba pričati koji slogan je poželjan a koji nije..e onda su pravi moderni demokratski ljudi..



potpisujem svaku riječ..
mrzim kad netko kaže neka bude sretan da radi
pa sve po spisku takvima,uostalom zar je bitno raditi i živjeti od rada ili raditi i umrijeti od rada!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 23:33 
Naslov: Grrrr ! Re: Taksi Cammeo zadržava cijenu od 13 kuna do rujna i kupuje nova vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala plava 89 je napisao/la (Pogledaj post): › U potpunosti se slažem sa Brkom,a onaj tip DjSnow kao da radi za njih,nešto ih previše brani...sve je istina što se tiče izrabljivanja i plaća,baš mi je žao tih ljudi tamo što rade,a valjda su prisiljeni zbog loše financijske situacije,a ovi ih iz Rijeke debelo koriste...opće poznato je da su Slavonci najbolja i najjeftinija radna snaga,pa ne zapošljavaju ih masovno u sezoni bez vraga,koji bi vam to Dalmoš ili Primorac radio za tu mizeriju od plaće Rolling Eyes
Kontam da će u nekoliko mjeseci biti firma kroz koju će proći najveći broj ljudi,mislim koji će promijeniti najveći broj zaposlenika,jer taj tempo rijetko tko može izdržati,a mi Slavonci smo fakat premiran i prešutljiv narod i stvarno dopuštamo svima da nas tlače i gaze i šišaju kao ovce svi i svakakvi....samo dokle,što se treba dogoditi da se narod digne????
Znam ljude koji su radili tamo i nakon mjesec dana pukli,a da ne kažem kako su se razočarali u plaće,a tek kako su ih tretirali tamo-doslovno kao robove i neradnike i kao da su najniže smeće.... Mad


ma prijateljice draga ne branim ih, niti imam kakve veze s njima, naprotiv ne poznam nikoga tamo, ali sam jednom koristio njihove usluge i prezadovoljan sam. Nego sam stao u obranu tvrtke Cammeo zbog toga što je nova tvrtka na našem području i naravno da im treba više vremena da sve usavrše, stao sam u obranu jer su svi napali tu tvrtku bez čvrstih dokaza, samo po pričama pojedinaca koji su frustirani jer ne žele raditi, svi bi sjedili za računalom bili na facebooku i imali plaću 8000. Stao sm u obranu jer su se ljudi okomili na njega vjerovatno potaknuti od nekih ljudi kojim on ne odgovara, koji im je konkurenciaj itd. NE zelim da netko pomisli nesto da branim ili da napadam nekoga. Mene ne zanima sta ce biti s tvrtkom ili radnicima. Ali sam samo zelio upozoriti na to da je veliki broj tvrtki u nasem okruzju koji se ponašaju slično ili isto kao tvrtka Cammeo, no vi ih ne želite primjetiti. Ljudi oči su vam zamaglenje, otvorite oči i malo bolje pogledajte...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2010. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
propanal je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brka je napisao/la: ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › građanima je dobro...jeftin taxi prijevoz...i to se traži...a ako ideš radit...ko te tera da se zaposliš tamo?


E upravo tako, momak.
Dok je god takvo razmišljanje Hrvatskoga naroda, dotle će nam svima biti usrano u državi, dotle će nas pljačkati svi koji si to zažele, dotle će političari sebi dizati plaće, dotle će nam banke uzimati najveće kamate na svijetu (osim Burkine Faso, Konga i Obale bjelokosti), dotle ćemo plaćati preskupa vozila (npr Opel Insignia u Rumunjskoj košta 18 000 Eura, a kod nas 24 000 eura), dotle će nam ljudi raditi za crkavicu i svi će reć KO VAS JBE SLAVONCI, NOSITE SE U... NISTE VI OVDJE DA BI BILI BOGATI, VEĆ STE VI MARVA ZA TEGLITI.
Eto sad.
Stav ti je fantastičan, Bojo.

Odlično napisano. Svako gleda svoju guzicu, oni bi se vozili a vozače ko jebe.

sad si povezao cijelu državu s taxijem u osijeku....pa čovjek zna kak se radi u hrvatskoj...od malih nogu se nauči da ovdje ne ide pošteno....ako ćemo tako onda ne bi trebala radit nijedna firma u hrvatskoj....jer su plaće premale...nijedan poljoprivrednik ne bi trebao obrađivat polje jer su otkupne cijene uvijek premale...nitko ne bi trebao imat osobno vozilo...trebali bi bojkotirat prodaju vozila...jer su preskupa...aj nećemo ništa radit jer ništa ne valja....čovjek koji u cammeu radi ima posao....ako mu je potrebno tih 1800 kn on će za njih raditi...ako nije...neće...i dat će otkaz...da nema koste...ne bi došao ni do ovih 1800 kn...


Tako je. Kao što sam rekla, sigurno im onda odgovara ta plaća, da im ne odgovara ne bi se ni zaposlili tamo.. Bezveze...

da...o tom pričam....da im ne odgovara...ne bi radili...i cammeo bi propao...i vi ste svoj posao obavili? jel? ...nije on kriv što su državni zakoni takvi...on radi pošteno...a kad smo već kod stavova...vaš je stav tipični hrvatski...tko god ima, i uspije u životu...odmah zavist...vidi ga...vozi novi bmw...ma lopov je...sigurno se pokrao u ratu...zna se koji su stavovi hrvata....ko ima taj je lopov...ako nemam ja, e onda nećeš ni ti....da bog da susjedu crkla krava...itd itd....to je vaš stav Smile ....


mislio sam komentirati sve kada se vratim s posla, ali od ovog komentara sam se jebeno usrao... ako misliš da ti je kosta tako fer i da radi kako treba i da se pošteno obogatio, odi radi kod njega samo mjesec dana, ako imaš vozačku dobit ćeš posao sigurno, pa da te vidim šta ćeš poslije tih mjesec dana pričati... lako je srati ovako kad nemaš pojma o čemu pričaš, idemo na cugu negdje pa ću ti reći kako se tamo radi i moje "dogodovštine" pa ću vidjeti tvoje mišljenje... i naravno, govoriti ću SAMO ISTINU...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trolls
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: OS
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2010. 7:38 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo zadržava cijenu od 13 kuna do rujna i kupuje nova vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo mi koji smo tamo radili znamo kakva je prava slika tvrtke Cammeo...sve će se vidjeti i čuti...nije istina da nitko nije htio raditi,ili već kako je netko napisao,da bi sjedili za fejsom za 8000kn,daj molim te!!!!!!!!!postoje snimke sastanaka na kojima Kosta omalovažava vozače i dere se na njih...te snimke će uskoro izaći u medije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: