Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kompletirano raskrižje sa "šetačem"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2010. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la (Pogledaj post): › STRAVA! Čitam vaše komentare i nemogu vjerovat!!!!
Ideja je minorna i bez smisla. Nekontam o kakvom vi brendu pričate. Brand???? čega???
Evo ja imam super ideju: neka se na osječkim tablicama stavi osječki grb..Je...e.
Ideja autora je bila da pumpa svoju narcisoidnost i ništa više. On je takav 24 sata, u neseseriju nosi barem 3 ogledalca i puder. UŽAS, NEMOGU VJEROVAT što vi slavite i čemu se veselite..a što je najgore i podržavate. Kladim se da je barem 80% komentara od istog autora.

Dovoljno je reći, kakva "brand" takav video

jadno
molim te da svoj animozitet ostaviš pred vratima jer ne raspravljamo o dotičnom (eto meni primjerice ime tomislav levak ne znači apsolutno ništa) nego o samoj ideji koja ni po kojoj logici ne može biti loša. hvala.


A tebi je to za popiz.it ideja?????? Napisah "MINORNA" za ideju a o smislu bih tebe pitao. "Šetač" na semaforu, Je.ote pa to je za...cija kao i provale o Čak Norisu. Jedino u tom kontekstu je "nešto". Usput, karakter lucidnog lika koji je tu inetrgalaktičku ideju plasirao u sve 3 dimenzije je neizostavan za sagledavanje cijele slike oko brendinga i šta ja znam što vam sve pada napamet glede folije zaljepljene na far.


Slažem se, apsolutno se slažem, samo me podsjeti, molim te, što si ti u životu napravio. Slobodno se pohvali, nećemo te nazvati "narcisoidnim".


Puno tog, a ti?
Pitanje ti je šuplje, jako. Što napravio? Mislio si za grad Osijek ili..meni drage ljude?

Kakve to snagu po tebi ima folija na semaforu, daj mi neke asocijacije. Jake.
Usput, želiš reći da će prosječan turist, normalne dioptrije uopće zamjetit fleku na nekom svjetlu koje svi gledaju perifernim vidom? Ponavljam ti, napisao sam da je to MINORNA ideja za nazovi brendiranje garada u njemu samom(???????)

ps. nikakve, ali baš nikakve asocijacije kao osječanin od rođenja nemam na šetača na semaforu. Oni koji su osječani(barem većina...dakle ne svi) znaju okvirno nešto o pojmu "šetač"....Pridošlice čak i da nekim čudom zamjete tu fleku neće imat nikakvu asocijaciju a još manje če imati upitnik iznad glave...O exploziji emocija mislim da nema smisla niti govoriti

Svi govorite da vam je to super al nitko nema pojma kako bi to argumentirao kao "super"...dajte, raspišite se o tome "super", konkretne mi dajte činjenice, dajte mi katarzu. I BTW, zanimljivo je da nikome, u gradu gdje masa "šićari" i "kokošari" na magli, nitko nije bar malo nanjušio grecanje siće na majicama AC, kipićima AC, monografijicama AC, i šta ja znam što će sve AC netko neće smislit samo da eto proda ono je..iga pa da se zove uspješan...muti mi se od takvih


Dečko, ajde oladi, i vrati se svojim igricama. Tamo si maher.


Briljantan komentar, prepun protuteza, zaista si mi dao nenadj...e činjenice. Djete, uživaj u bezbrižnosti šupljih misli. Netko ti je već treba reći da se ne živi od simbola, idola. Kruha i igara, izvoli, ja ne, živi se od rada. To je život vrijedan zajednice, regresija povijesti nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2010. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenton je napisao/la: › Evo ja imam super ideju: neka se na osječkim tablicama stavi osječki grb..Je...e.

Ideja ti ne valja jer te s osječkim grbom na tablici nitko neće pustiti preko granice.

Je...e.

Ajde daj onda ti neku ideju. Osim ove s grbom.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la: › Evo ja imam super ideju: neka se na osječkim tablicama stavi osječki grb..Je...e.

Ideja ti ne valja jer te s osječkim grbom na tablici nitko neće pustiti preko granice.

Je...e.

Ajde daj onda ti neku ideju. Osim ove s grbom.


imam ideju da nam ti napišeš esej o "šetaču" na semaforu. Slobodno se raspiši. Tko god misli da se.r.m bezveze neka prvo objasni zašto je to "super" ideja, zašto je to "brand", zašto je to "dobro" za Osijek....nitko u ovom topicu ne daje argumente samo nekakve pohvale koje nemogu objasnit...zar to nije indikativno čudno. Čekam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenton je napisao/la: › imam ideju da nam ti napišeš esej o "šetaču" na semaforu. Slobodno se raspiši. Tko god misli da se.r.m bezveze neka prvo objasni zašto je to "super" ideja, zašto je to "brand", zašto je to "dobro" za Osijek....nitko u ovom topicu ne daje argumente samo nekakve pohvale koje nemogu objasnit...zar to nije indikativno čudno. Čekam

Zašto bih ja pisao esej o Šetaču?

Napiši ti zašto ne bi trebao biti brand, ili daj neki konstruktivniji prijedlog onda.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@trenton, kakve komplekse ti imaš? toliko si se raspljuvao po tuđim mišljenjima a ideju smatraš običnom folijom, nema smisla razvikat se oko nečeg za što te nije briga, jesi li ti imao sličnu ideju pa ju nisu prihvatili i sad tu izd.kavaš ljutnju?
ni to tvoje pljuvanje nije nešt posebno konstruktivno, ''folija'', zar bi netko trebao izumiti novi izvor energije da bi ti priznao da je nešto dobro napravljeno, ovo je i sam autor ideje priznao da nije izmislio nego već postojeću ideju prilagodio.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › @trenton, kakve komplekse ti imaš? toliko si se raspljuvao po tuđim mišljenjima a ideju smatraš običnom folijom, nema smisla razvikat se oko nečeg za što te nije briga, jesi li ti imao sličnu ideju pa ju nisu prihvatili i sad tu izd.kavaš ljutnju?
ni to tvoje pljuvanje nije nešt posebno konstruktivno, ''folija'', zar bi netko trebao izumiti novi izvor energije da bi ti priznao da je nešto dobro napravljeno, ovo je i sam autor ideje priznao da nije izmislio nego već postojeću ideju prilagodio.


Lol. Daj ajde napokon me prosvjetli zašto je to dobro...???

ps. komentiraš moje mišljenje bez argumenta, no nisi sam...a nitko pojma nema branit svoj stav.

i btw. ja sam napisao zašto je to "minorno"

ps.ps. moji komentari nemaju veze autorom "ideje" već "idejom". Sam kontekst "ideje" je neodvojiv od autora, zbog toga sam i napisao "kritiku" "autora"...kontaš, probaj to povezat prije nego što fulaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la: › imam ideju da nam ti napišeš esej o "šetaču" na semaforu. Slobodno se raspiši. Tko god misli da se.r.m bezveze neka prvo objasni zašto je to "super" ideja, zašto je to "brand", zašto je to "dobro" za Osijek....nitko u ovom topicu ne daje argumente samo nekakve pohvale koje nemogu objasnit...zar to nije indikativno čudno. Čekam

Zašto bih ja pisao esej o Šetaču?

Napiši ti zašto ne bi trebao biti brand, ili daj neki konstruktivniji prijedlog onda.


Zato što ti je super Šetač i zato što je on tebi simbol grada(jedan od, kako si napisao). Zamoli muzu da ti simbole pretvori u konstruktivne rečenice.
Ti bi meni kontrirao samo s svojim stavom bez argumenta, jedini su ti argumenti: simbol grada i super mi je to. Ne vidim tu ništa konsturktivno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 19:05 
Naslov:  Re: 'Šetač' na pješačkim semaforima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sumarum,

Fantastično je da čim netko drugačije misli i kritizira(činjenično) automatski izaziva navalu ispraznih komentara. Za dijalog trebaju činjenice, obrazloženja. Ako vam se ta ideja sviđa, argumentirajte zašto, jednostavno zar ne. Forum i je za to. Razmjenu mišljenja između ostalog.

Kome se nes viđa moje mišljenje neka mi objasni svoje jer ja svoje jesam.
btw. i opet, moje mišljenje nema veze sa osobama koje su kreatori ideje već s idejom. Koliko to puta moram ponovno napisat(a i ostala obrazloženja)

Amen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2010. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenton je napisao/la: › Ti bi meni kontrirao samo s svojim stavom bez argumenta, jedini su ti argumenti: simbol grada i super mi je to. Ne vidim tu ništa konsturktivno

Nemam ja nikakvu namjeru tebi kontrirati. A Šetač je nešto od čega bi se mogao napraviti jedan od (mnogo) simbola grada Osijeka, nešto čime bi se (uz dobre ideje, kao što je ova, i dobar i kvalitetan marketing) kip mogao učiniti prepoznatljivim i izvan gradskih, pa i državnih granica. Znači, kroz ideju i marketing napraviti simbol grada Osijeka od Šetača, "prodati" ga stranim gostima kao jednu malu posebnost našeg grada, prezentirati ga kao jednog od turističkih predstavnika Osijeka. Nigdje ja nisam spominjao da on jest simbol. Postojeći simboli Osijeka, čini mi se, su politička prepucavanja, betonizacija i opći negativizam, kao primjerice tvoj.

Isto kao i sa Šetačem bi se moglo (trebalo) napraviti i s povijesnom jezgrom (Tvrđom), s Europske Avenije koja je prekrasan primjer secesijske gradnje, s osječkim tramvajem (kada bi se nastavile akcije oslikavanja tramvaja za svaku veću prigodu...), osječkom konkatedralom, osječkim parkovima (koji postaju sve manji i manji, nažalost...)...

Osijek bi se na europsku kartu mogao (s vremenom) staviti i na glazbenom planu. UFO, We Love Music, jazz i blues koncerti...

Ali ne znam ja ništa, ja samo kontriram svojim stavom bez argumenata. Hvala svima koji su odvojili malo vremena pročitati ovaj moj post bez argumenata, uključujući i tebe, trenton.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
trenton je napisao/la: › imam ideju da nam ti napišeš esej o "šetaču" na semaforu. Slobodno se raspiši. Tko god misli da se.r.m bezveze neka prvo objasni zašto je to "super" ideja, zašto je to "brand", zašto je to "dobro" za Osijek....nitko u ovom topicu ne daje argumente samo nekakve pohvale koje nemogu objasnit...zar to nije indikativno čudno. Čekam

Zašto bih ja pisao esej o Šetaču?

Napiši ti zašto ne bi trebao biti brand, ili daj neki konstruktivniji prijedlog onda.


ne bi trebao biti brend zato što je brend nešto prepoznatljivo, a sumnjam da je folija na semaforu nešto prepoznatljivo, pogotovo u ovoj izvedbi. možda nama lokalcima, ali turistima će biti neka neprepoznatljiva mrlja.

brendiranje samog spomenika, o tome bi se dalo raspravljati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenton je napisao/la: › Ti bi meni kontrirao samo s svojim stavom bez argumenta, jedini su ti argumenti: simbol grada i super mi je to. Ne vidim tu ništa konsturktivno

Nemam ja nikakvu namjeru tebi kontrirati. A Šetač je nešto od čega bi se mogao napraviti jedan od (mnogo) simbola grada Osijeka, nešto čime bi se (uz dobre ideje, kao što je ova, i dobar i kvalitetan marketing) kip mogao učiniti prepoznatljivim i izvan gradskih, pa i državnih granica. Znači, kroz ideju i marketing napraviti simbol grada Osijeka od Šetača, "prodati" ga stranim gostima kao jednu malu posebnost našeg grada, prezentirati ga kao jednog od turističkih predstavnika Osijeka. Nigdje ja nisam spominjao da on jest simbol. Postojeći simboli Osijeka, čini mi se, su politička prepucavanja, betonizacija i opći negativizam, kao primjerice tvoj.

Isto kao i sa Šetačem bi se moglo (trebalo) napraviti i s povijesnom jezgrom (Tvrđom), s Europske Avenije koja je prekrasan primjer secesijske gradnje, s osječkim tramvajem (kada bi se nastavile akcije oslikavanja tramvaja za svaku veću prigodu...), osječkom konkatedralom, osječkim parkovima (koji postaju sve manji i manji, nažalost...)...

Osijek bi se na europsku kartu mogao (s vremenom) staviti i na glazbenom planu. UFO, We Love Music, jazz i blues koncerti...

Ali ne znam ja ništa, ja samo kontriram svojim stavom bez argumenata. Hvala svima koji su odvojili malo vremena pročitati ovaj moj post bez argumenata, uključujući i tebe, trenton.


Tema topica je semafor s Šetačem. Folija na semaforu u obliku Šetača je brand?????. DE pročitaj što sam pisao od početka jer sam objasnio žašto to meni nije SUPER ideja...Ne mogu vjerovat da ovo moram opet pisat. Čitaj, Čitaj, što pišu drugi pa onda komentiraj. Ti još uvijek nisi objasnio, kvalitativno, zašto je to BREND i SUPER. U tvom "objašnjenju" nema nikakvog objašnjenja zašto je to super ili dobra ideja a pogotovo zašto je to brand.
Tjeraš me da pomišljam da nisi samo površan u čitanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2010. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: › brendiranje samog spomenika, o tome bi se dalo raspravljati.

E pa to, uz foliju, kako kolega trenton kaže, treba osposobiti i marketinšku mašineriju koja će ljudima pojasniti o čemu se točno radi i na taj način od Šetača stvoriti posebnost grada.

trenton je napisao/la: › Tema topica je semafor s Šetačem. Folija na semaforu u obliku Šetača je brand?????. DE pročitaj što sam pisao od početka jer sam objasnio žašto to meni nije SUPER ideja...Ne mogu vjerovat da ovo moram opet pisat. Čitaj, Čitaj, što pišu drugi pa onda komentiraj. Ti još uvijek nisi objasnio, kvalitativno, zašto je to BREND i SUPER. U tvom "objašnjenju" nema nikakvog objašnjenja zašto je to super ili dobra ideja a pogotovo zašto je to brand.
Tjeraš me da pomišljam da nisi samo površan u čitanju.

Šetač je mogući brand. Folija na semaforu prvi korak prema ostvarivanju tog cilja.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2010. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad ste već i meni digli tlak!

Šetač, promenada, pješački most, crkva sv. Petra i Pavla i barokna Tvrđa samo su neki od simbola našega grada. Zašto su to simboli našega grada? Pa prvenstveno zato što su to osječka obilježja koja su poznata na širem području od naše županije i regije.

S obzirom na činjenicu da je to osječki simbol, semafor s likom šetača JEST svojevrsni brand našega grada.

Pokušaj ovome pristupiti barem malo objektivnije i vidjet ćeš da ima nešto u tome što ti svi ostali kažu. To što ti očigledno imaš nešto protiv Levaka je tvoj problem, a ne problem svih članova ovoga foruma, tako da ne trebaš konstantno naglašavati koliko ti se taj čovjek ne sviđa.

Uglavom, ovo bi bilo sve od mene. Ovakve i slične projekte podržavam jer svaka reklama i branding Osijeka je dobrodošao! Već dugo u medijima nismo vidjeli ništa pozitivno vezano uz naš grad, a sada kada se u gradu konačno događa nešto pozitivno, praćeno svim medijima, nađe se netko tko će to popljuvati. Mišljenja se razlikuju, istina, ali onda nemojte za nekoliko tjedana ili mjeseci razmišljati kako se u Osijeku nikada ne događa ništa dobro...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@trenton Hajde nam navedi neka bića, stvari ili pojave koje su po tvom mišljenju brend Osijeka.

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Sad ste već i meni digli tlak!

Šetač, promenada, pješački most, crkva sv. Petra i Pavla i barokna Tvrđa samo su neki od simbola našega grada. Zašto su to simboli našega grada? Pa prvenstveno zato što su to osječka obilježja koja su poznata na širem području od naše županije i regije.

S obzirom na činjenicu da je to osječki simbol, semafor s likom šetača JEST svojevrsni brand našega grada.

Pokušaj ovome pristupiti barem malo objektivnije i vidjet ćeš da ima nešto u tome što ti svi ostali kažu. To što ti očigledno imaš nešto protiv Levaka je tvoj problem, a ne problem svih članova ovoga foruma, tako da ne trebaš konstantno naglašavati koliko ti se taj čovjek ne sviđa.

Uglavom, ovo bi bilo sve od mene. Ovakve i slične projekte podržavam jer svaka reklama i branding Osijeka je dobrodošao! Već dugo u medijima nismo vidjeli ništa pozitivno vezano uz naš grad, a sada kada se u gradu konačno događa nešto pozitivno, praćeno svim medijima, nađe se netko tko će to popljuvati. Mišljenja se razlikuju, istina, ali onda nemojte za nekoliko tjedana ili mjeseci razmišljati kako se u Osijeku nikada ne događa ništa dobro...


Pojasni mi "tehnički", jer je tema semafor, kako se to afektira na ciljano(zanimljivost turistima ili već). Minorno.

Glede događanju u gradu, ima ih, ali većinu njih ti očigledno stavljaš u negativan kontekst jer smatraš da ih nema(imaš negativan stav prema njima, gle čuda) a tvrdiš da ja pljujem, gle čuda. Tebe to ushićuje, neznam zašto ali pretpostavljam da misliš kako je to neznam kakav početak i nemam pojma čega. Ponos, ljubav i briga za grad su pozitivni. Moje mišljenje je da ovo nije dobra ideja(napisao sam i "tehnički" zašto). A s druge strane mi je zaista smješna jer izgleda ko zaj..ancija poput ispisivanja grafita s politički simpatičnim parolama. U tome nema brenda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: