Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika: Sezona kupanja 2010. počinje 7. lipnja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2010. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inspektor Maska je napisao/la: ›
Al ga i ti lupaš, valjda tek toliko da nešt kažeš.
U godinama u kojima se ulaz naplaćivao nisi smio niti proći kroz kopiku.
Dakle prolaz se naplaćivao.

Pa KAD to?! Svi trabunjate: "Naplaćivalo se, naplaćivalo.." A KAD?! Godine te i te..? Konkretizirajte malo...dal prije 5-7-9 godina ili?


1974.

1976.

1980.

1983

1984.

1996.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2010. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Pa KAD to?! Svi trabunjate: "Naplaćivalo se, naplaćivalo.." A KAD?! Godine te i te..? Konkretizirajte malo...dal prije 5-7-9 godina ili?


Gle, ako ti 10 ljudi kaze da se naplacivalo, onda je vjerojatno da se naplacivalo. Naplacivalo se negdje oko '97, ili koje godine, kad je napravljen tobogan i obnovljeni bazeni.

Naplacivalo se i kasnijih godina. Ljudi ne pamte koje tocno godine, jer im to nije bitno. Da se sada nadje netko i izbifla ti tocno godine, vjrojatno bi rekla da bunca i da ti nabroji imena ljudi na ulazu, kakve su majice imali i tko je od njih imao brkove, a tko dlakave noge.

Umjesto cijelog tog cirkusa, prihvati da se naplacivao ulaz i da s enije moglo proci, jer ti tako tvrdi nekoliko osoba (i ja sam jedan od onih koji se sjecaju upravo takve situacije).

Zato sam i pohvalio ovu odluku gdje ce samo bazeni biti ogradjeni, a prolaz i kupaliste na Dravi - free.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjecam se i ja da se placalo i da je vecina ulazila na nacin da ovima na ulazu da recimo 2-3kn umjesto 10kn kolko se davalo za kartu.
bilo je i pustanja od bijelog mosta pa desant na kopiku i slicni ulazi preko ograde Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2010. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da se posljednjih godina naplaćivalo znala bih...znam i ja da se davne devedes prve naplaćivalo...samo znam da nije skoro pa mi je smiješan onaj navod...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa da se posljednjih godina naplaćivalo znala bih...znam i ja da se davne devedes prve naplaćivalo...samo znam da nije skoro pa mi je smiješan onaj navod...


Pa onda poslušaj kad ti stariji nešto kažu, nisi najpametnija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Ove godine će se naplaćivati ulaz: 5kn za odrasle, 2 kn za mlade (od 12-18 godina), a mlađi od 12 godina će imati besplatan ulaz.

Mnoge Osječane razveselit će informacija da će kompleks s bazenima ogradom biti odvojen od kupališta na Dravi, kojem se pristup neće naplaćivati.

PS: Jel netko zna onako okvirno radno vrijeme kopike i kada se otprilike najranije može doći kupati (nemislim na datum, nego sat)
Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
1974. 1976. 1980. 1983 1984. 1996.
A i tamo 1989 i 1990 se isto naplačivalo znam da je ulaz bio deset dinara, stari me vozio sa fićom preko pješačkog mosta Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko se ja sjećam u zadnjih desetak godina nekada se naplaćivao upad, a nekih sezona je bio bespla. Naravno, naplaćivala se i Drava.
Sjećam se dobro da smo se kao picani još tamo davne '90-e puštali od pješačkog mosta kako ne bi platili upad. Doduše, jedan iz ekipe na kojega dođe red je morao platiti upad i taj je nosio sve naše stvari (robu, ručnike, lopte...) To je bila svakodnevna procedura. Ah koliko li je samo tih godina bilo kupača na Kopiki - na desetke tisuća... Stara dobra vremena.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
basketbalija_dgo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naplaćivalo se zadnji put prije desetak godina otprilike...ali nije bilo u ništa boljem stanju nego sada

osim manje cigana koji se peru u nogoperu i kerova u bazenu Shocked

_________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadnje što se naplaćivalo je bilo kada je Osijek - Koteks kupio Kopiku. Tada su njihovi zaposlenici koji inače rade u uredu bili na kopici i naplaćivali upad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2010. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko se ja sjećam u zadnjih desetak godina nekada se naplaćivao upad, a nekih sezona je bio bespla. Naravno, naplaćivala se i Drava.
Sjećam se dobro da smo se kao picani još tamo davne '90-e puštali od pješačkog mosta kako ne bi platili upad. Doduše, jedan iz ekipe na kojega dođe red je morao platiti upad i taj je nosio sve naše stvari (robu, ručnike, lopte...) To je bila svakodnevna procedura. Ah koliko li je samo tih godina bilo kupača na Kopiki - na desetke tisuća... Stara dobra vremena.
i 97-99 isto Smile samo sto je u to doba bila zelja popularna i pampas.. sjecam se da plaza na kopici nije bila sredjena bila je puna mulja i trave..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2010. 22:48 
Naslov:  Re: Kopika: Sezona kupanja 2010. počinje 7. lipnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima kako će djeci naplaćivati ulaz...kako će znati koje je djete 12, a koje 13 godina...neće valjda morati vaditi dokumente il nositi školske knjižice da bi dokazali godine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.06.2010. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima kako ce u 24 sata napuniti bazene...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2010. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim, već 5 stranica kukanja, komentiranja, optuživanja, predlaganja, a nikakve koristi... sve vam džabe, kako i u svim prijašnjim temama, tako u ovoj i svim budućima... jedino ste malo lakši, za frustraciju - dvije...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i bolje da se plača,
bar neće bit koje kakvih budala..
Nego, kad se nakraju otvara kopika?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: