Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zion BMX kamp: Najbolji BMX-aši otkrili svoje trikove

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2010. 17:50 
Naslov:  Zion BMX kamp: Najbolji BMX-aši otkrili svoje trikove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U skateparku na Srednjoškolskom igralištu jučer se okupilo 40-ak mlađih BMX vozača koji su došli naučiti trikove i čuti savjete iskusnijih vozača.
Riječ je o prvom Zion bike trening kampu u Osijeku, svojevrsnoj uvertiri u Pannonian Challenge, koji će se održati od 18. do 22. kolovoza 2010., a odazvali su se mlađi vozači iz cijele Hrvatske, pa čak i inozemstva.

Galerija 031: Skatepark: Zion Bmx Camp
[Foto: Daniel Antunović][22.05.2010. Skatepark]

- Želja je omogućiti mlađim vozačima da nauče nešto novo, bilo da se radi o totalnim početnicima ili o onima koji nešto već znaju. Vozači koji su na vrhunskoj razini danas su instruktori i ovdje su zbog mlađih momaka, a sve kako bi se, dugoročno gledano, stvorila nova generacija vozača koji će za koju godinu voziti natjecanja - kaže 26-godišnji vlasnik Zion bikea Mislav Streicher.

U ulozi instruktora tako su se našli vozači Jurica Barać, Aleksandar Manojlović, Filip Strbad, Ivan Žilić i Igor Vukadinović - Poki.

- Sve trikove koje sam naučio, učio sam sam. Sigurno bi mi puno značilo da sam mogao u skateparku u svom gradu dobiti kvalitetan savjet od nekoga. Upravo zato sam uvjeren da će današnji trening kamp i te kako utjecati na napredak mladih vozača - rekao je Osječanin Jurica Barač, ponajbolji vozač BMX-a u ovom dijelu Europe, koji nakon sedam godina treniranja može reći da je profesionalni vozač BMX-a.



Zadovoljni kampom su i vozači, ali i roditelji mlađih vozača koji su "potegnuli" do Osijeka.

- Došli smo iz Kloštra Podravskog, doveo sam 13-godišnjeg sina Nevena, koji je jako uzbuđen zbog kampa, a i meni je drago što sin ima priliku nešto naučiti - priznaje 38-godišnji Alen Benko. Inače, za sve polaznike kampa spoznori su pripremili i prigodne nagrade.

Još bolji Pannonian Challenge

Ovogodišnji, 11. Pannonian održat će se, uz određene novosti, od 18. do 22. kolovoza u skateparku na Srednjoškolskom igralištu te na trim-stazi na lijevoj obali Drave. Tako će se svaka disciplina, role, skate, bmx te mtb i bmx dirt, održati zasebnog dana, bez miješanja disciplina. U usporedbi s prijašnjim godinama bogatiji je i glazbeni program pa će tako nastupiti hip-hop punk atrakcija Dog Eat Dog, britanski DJ Dirty Hairy, beogradski raper Marčelo, Frankie i DJ A Skitzo Stylin-Ahmaad iz Bosne i Hercegovine te osječki Krankšvester, Kanđija i Praxitens.

Autor: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: