Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2010: Show must go on!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo nas je na kraju malo više od 5... nas negdje oko aproksimativno stotinjak možda je plesalo i uživalo sve du jutra....kiša nije padala, bilo je fino end friško i moglo se fino klimatati sve do jutra....i bilo je baš onako čeče Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
bilo nas je na kraju malo više od 5... nas negdje oko aproksimativno stotinjak možda je plesalo i uživalo sve du jutra....kiša nije padala, bilo je fino end friško i moglo se fino klimatati sve do jutra....i bilo je baš onako čeče Wink



zamolio bi supermena da vrati zemlju jedan krug unazad pa da vam se pridružim Very Happy

ajd super...nadam se da se barem nešto više piva popilo bez obzira što nije bilo vruce...pa da se barem na neki nacin pomoglo u prikupljanju love....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Sve će nas uhvatiti ovo sranje, pitanje je i da li ćemo UFO raditi nagodinu. Da su se ljudi navikli da, kao u većini zemalja kada se događa unutar gradova, na koncerte dolaze u 8 jer tada počinju, a završavaju u 1, i da poštuju takav program i dodju na vrijeme, ovaj zakon ne bi uopće bio problem. Zato sam se ja jedno vrijeme i u klubu zalagao da nam koncerti počnu u 9, prva 2-3 bi ljudi zakasnili, kasnije bi navikli i dolazili na vrijeme.

ali teško ovu osječku publiku naviknuti, ionako je u većini slučajeva vrlo nezahvalna. I nama su UFO spasili ove godine ljudi koji su došli van Osijeka.

Nadam se da će SAFT ipak danas dobro proći. Ja sam bio kratko, do negdje ponoći, jer imam blagih zdravstvenih problema, no nadam se da će biti dobro...


Ovo si dobro rekao, a ljudi će se vjerojatno naviknuti ako budu znali da koncert počinje u 8 i ni minutu kasnije (dobro,karikiram), i da do tada treba doći.

Inače,ne treba dramiti, padati u depresiju, govoriti da ovo nije grad za festivale. Mislim da se poklopilo nekoliko nesretnih okolnosti: neki su otišli na more, neki su ispraznili džepove na prethodnim događajima, nekima program nije bio interesantan, u subotu je padala kiša, itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.07.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bastion nesmeta nikome što ga u 3 ujutro čujem na sjenjaku??
JOJ PA DA pa u Osijeku smo tu zakon vrijedi samo za smrtnike...mafijaši nemaju veze sa zakonom tu....i ja budala.....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad bismo u inat tim brojačima decibela, svi s Vijenca i s Sjenjaka i pola Tvđavice trebali svaku večer zvati policiju zbog glasne glazbe iz Bastiona..po principu ako ne mozemo mi, kako oni mogu?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2010. 20:36 
Naslov:  Re: SAFT 2010: Show must go on!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neslužbeno priopćenje organizatora SAFT-a 2010 :

Kao prvo veliko HVALA svima koji su došli i slobodno se možemo izraziti PODRŽALI ovaj festival!!! HVALA VAM SVIMA!!!!

Način na koji je započela cijela priča oko festivala je bila vrlo jednostavna. Stvoriti festival koji će biti na ponos gradu Osijeku i čitavoj istočnoj Hrvatskoj!krenuli smo s tom pričom prije 3 godine, i ovu treću godinu smo posjetiteljima htjeli pruziti kvalitetenu dozu zabave i programa za malo novaca. prvenstveno za one koji preko ljeta ostaju gradu, ne idu na more itd..

Ali priča jer krenula u drugom smjeru. većina vas i zna u kojem smjeru. A to je donošenje novog pravilnika o uređivanju radnog vremena i razine buke na području grada Osijeka. Da ne ponavljamo cijeli pravilnik, ključni detalji tog pravilnika su da radno vrijeme na 7 gradskih lokacija ( tvrđa, trgovi, lijeva obala ) moze biti vikendom do 01.00 sat iza ponoći uz dopuštenu razinu buke od 100db..da razjasnimo, buka od 100 db je sasvim ok i fino se cuje na nekom razglasu. i to nije bed uopce. ali odluka da se moze raditi do 01.00h je vrlo upitna i šokantna. pogotovo ako tu odluku saznate tjedan dana prije festivala. odluka je donešena 07.07. na gradskoj skupštini te je stupila na snagu 09.07...SAFT je vjerojatno prvi,jedini i zadnji festival koji je na udaru te odluke gradskih vlasti.

Čak ni to ne bi bio problem da smo saznali 14 dana prije tj da su nas obavijestili iz grada. Ali tu dolazimo do druge stvari , a ta je da je rješenje o dozvoli o korištenju lijeve obale drave uručeno organizatorima jedan dan prije festivala točnije 20.07. (nije problem skenirati, podići ovdje i pokazati riješenje).i još nešto, papiri za festival su predani 2 mjeseca prije.

stoga se mi pitamo,atrebali bi se svi zapitati, kojim je pravom taj grad Osijek donio takvu odluku prije samog festivala i onemogućio normalno odvijanje festivala a samim time i zabavu posjetitelja festivala.

Da ne duzimo vise u ovom postu, kasnije cemo nastaviti jos o par detalja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2010. 22:10 
Naslov:  Re: SAFT 2010: Show must go on!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bambi Molestersi - uspjeti dovesti takav band i onda im dati 45 minuta da sviraju. Katastrofa! A mi neki naivci jos za tih 45 minuta dali 50 kuna!
Odluka grada je koma, ali ne mogu vjerovati da se nista nije dalo 'spasiti', pa makar i matineju napraviti a ne ovako... nisu zadovoljni ni izvodjaci ni publika. O organizatoru da i ne pricam.
Jbg, ak je odluka vec bila takva - a odlucilo ju se postivati, onda je trebalo raspored pretumbati i stetu umanjiti.
Trenutna vlast hoce dati gradu svoj 'obol' to je cinjenica, ali nekako sumnjam da su toliko pametni da na takav nacin bojkotiraju festival. Naprosto su glupavi i ne razmišljaju.
Baš se pitam kada će nam opet BM doći svirati u naš grad. I odlazak na more odgodih zbog njih - zbog 45 minuta za 50 kuna Sad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2010. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

organizatori festivala mogli bi slobodno tuziti grad zbog toga sto su dokumetaciju prijave festivala predali mjesec dana prije, a onda se desi ovakav incident..lijepo ih tuziti za stetu..troskove organizacije, izvidjace, kupljene karte..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bizo32
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2010. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="padobranac"]
organizatori festivala mogli bi slobodno tuziti grad zbog toga sto su dokumetaciju prijave festivala predali mjesec dana prije, a onda se desi ovakav incident..lijepo ih tuziti za stetu..troskove organizacije, izvidjace, kupljene karte..
[/quoteda
i šta čemo dobiti????

svi Vi koojima se svidjelo to šta smo mi napravili, moči čete to pogledati ponovo nagodinu u isto vrijeme samo NE u Osijeku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2010. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam zadovoljan sa svime, eto jedino u petak bilo pušiona zbog toga zakona i što su bambi svirali samo 45 minuta, al tih 45 minuta je vrijedilo svake sekunde.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2010. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E...jel neko zna ko su bili oni mađari što su na čilautu svirali u četvrtak od 14-20h?
ak neko zna...nek mi pošalje linkove..puuuuuuno zahvalna


sve bilo super..prehepi sam :*

_________________
bla bla bla...!
Hehe!
(Ko to još čita...?)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: