Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2010: Show must go on!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.05.2010. 15:49 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stela neću te quoteat jer stvarno ne znam koji ti je post gluplji i besmisleniji, pa ti stvarno trebaš ostaviti internet i uzeti štijaču i ić na polje. Boga mi.. nemoj uspoređivati dane piva i ufo sa ovim jer s tim vrijeđaš siguran sam sve normalne ljude u ovom gradu koji žele imati festival ovakvog tipa. jel udruga Mogu koja se bavi terapijskim jahanjem i djecom sa dječjom paralizom i downovim sindromom (ja sam volontirao skoro 2 godine tamo pa znam) iskorištava ljude i jesu volonteri koji tamo rade naivni i bez veze troše svoje vrijeme?
ti mi djeluješ kao osoba koja iz svog dvorišta i špajiza (namjerno se koristim tim frazama xD) nije izašla u životu. nadam se da shvaćaš da karikiram i što želim reći..

vjerujem da će prijavljenih volontera za ovaj festival biti hrpa jer su to ljudi koji žele da ovako nešto uznapreduje i da nam noktua i koncert više ne diktiraju sav javni život u osijeku (svaka čast ljudima, al pretjerano je pretjerano) sa danima piva, ufom, ljetnim noćima itd.. spominješ dane piva, a nemaš pojma kolike je pare pivovara ulupavala u te dane piva i kolike su pare vjerovatno organizatori okretali.. da organizatori ovog festivala imaju tolike mogućnosti i da su toliko financijski sigurni, pa valjda je lakše i bolje platiti najboljim prijateljima da ti rade nego tražiti volontere.. i lakše i efikasnije budući da kad nekog plaćaš, možeš mu i j***t mater ako nešto krivo napravi ili ne napravi. ispričavam se na vokabularu ali tebi moram ovako banalno objašnjavati.. vrijeme je da se osijek pokrene što se tiče festivala i da inicijativu preuzmu mlađi, sposobniji i ljudi koji su upućeniji što slušaju mladi, ljudi kojima nije TBF ravan Rolling Stonesima xD

et, nadam se da ćeš sad prestat lupetat.. Bože siđi pa vidi. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 15:51 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Stella 1989. ,

ni u jednom dijelu se ne spominje volontiranje na šankovima jer to je i zakonom zabranjeno s obzirom da se na šankovima toči alkohol a među volonterima ima i maloljetnika.Iskljucivo se volontira na tehničko - logističkim djelatnostima, info pultovima, anketiranju za potrebe partnera festivala itd. Tako da taj dio si očito krivo shvatila..

ako ti još uvijek nije jasno wikipedija će ti bolje objasniti što je volonterstvo a usput imaš i opću deklaraciju o volonterstvu pa si malo pročitaj Wink

http://sh.wikipedia.org/wiki/Volonterstvo

Slobodno se javi na mail [email protected], pošalji životopis i svoje reference, sredit ćemo neki posao za tebe na festivalu ako si zainteresirana, 50 kn po danu, mislimo da je korektna ponuda! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zla_tratinchica...nema potrebe za takvim vokabularom. Wink Kažem, tko voli - nek izvoli. Zašto bih ja ispala glua zbog svoga mišljenja?! Glup je onaj tko omalovažava drugog i naziva ga kojekakvim nazivima...

Znam da dosta festivala traži volontere, ali čovječe...mislim d mogu i bolje od toga da dobiješ jedan obrok i piće...i da troškove prijevoza...a svi većinom imaju mjesečnu tako da mislim da su to mizerni troškovi na volontere. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UDEGAS CREW je napisao/la: ›
Draga Stella 1989. ,

ni u jednom dijelu se ne spominje volontiranje na šankovima jer to je i zakonom zabranjeno s obzirom da se na šankovima toči alkohol a među volonterima ima i maloljetnika.Iskljucivo se volontira na tehničko - logističkim djelatnostima, info pultovima, anketiranju za potrebe partnera festivala itd. Tako da taj dio si očito krivo shvatila..

ako ti još uvijek nije jasno wikipedija će ti bolje objasniti što je volonterstvo a usput imaš i opću deklaraciju o volonterstvu pa si malo pročitaj Wink

http://sh.wikipedia.org/wiki/Volonterstvo

Slobodno se javi na mail [email protected], pošalji životopis i svoje reference, sredit ćemo neki posao za tebe na festivalu ako si zainteresirana, 50 kn po danu, mislimo da je korektna ponuda! Wink

Hahahaha... Wink Hvala na ponudi. Wink

Aha, znači ovo nema veze sa šankovima i rintanjem takve vrste i sl. stvarima? Ups! Wink

Ja još gledam...pa nije valjda da svi rade besple... Wink Da se razumijemo, ne želim ikome određivati/sugerirti što da radi, a što ne...samo mi je bilo čudno...al dobro, objasnili ste mi. Smile

Svako ima pravo na izbor što će i kako će. Ako je nekome uživancija biti dio SAFT tima - slobodno... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.05.2010. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino ti još Stelice nisam banalizirao to da izvođači koštaju, razglas košta, light košta, rad nekih od organizatora košta, gorivo koje se troši košta, bina košta, a kad je bespla upad, misliš da od cuge ostane nešto puno para kad se sve zbroji i oduzme.. pa ti si bar na ekonomiji kolko sam skužio pa bi mogla malo racionalnije razmišljati, al zbog takvih kao ti nam i je faks na takvom glasu.. većina vas je jbg Very Happy

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 16:27 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U idućih tjedan dana nove najave headlinera SAFT 2010!

stay tuned! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2010. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće uskoro nove najave?

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2010. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snowblind je napisao/la: › Hoće uskoro nove najave?


Hoce, vrlo uskoro ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2010. 10:58 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sutra ( 24.06.) press konferencija za novinare , predstavljanje programa SAFT-a 2010. i prezentacija web stranice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bizo32
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2010. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedva ćekam!!!!!!!!!!!1

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2010. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[Ažurirano: 24.06.2010. 12:30] Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2010. 16:24 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PLAKAT


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bilabong
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2010. 18:42 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljiv program!!!

a i praxitense nisam cuo duze vrijeme,juhuuu. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2010. 16:46 
Naslov:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujemo svima koji su se javili za volontiranje na SAFT-u. Mjesta ima još vrlo malo.

U najnovijem broju FHM časopisa je izašao članak na cijeloj stranici o SAFT-u 2010!!Smile

Također , svi dnevni posjetitelji festivala imati će priliku prelistati zadnje brojeve, kao i najnoviji broj FHM-a na chill stage-u i opustiti se uz ambientalnu i lounge mjuzu!

stay good! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2010. 10:40 
Naslov:  Re: SAFT 2010: Kompletan line up + poziv udrugama za mini sajam nevladinih organizacija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: