Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2010: Show must go on!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si idiot, žao mi je što moram tak šta pisat ali jesi. Moj savjet ti je nemoj više nikad pisati nešto o čemu nemaš blagog pojma.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snowblind je napisao/la: ›
Ti si idiot, žao mi je što moram tak šta pisat ali jesi. Moj savjet ti je nemoj više nikad pisati nešto o čemu nemaš blagog pojma.

Ajde molim te reci o čemu ja to nemam pojma? Objasni ako si toliko pametan...jel ti misliš da je u redu ne platiti ljudima za ono što pošteno obave?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel tebe tko tjera da ideš tamo volontirati ili imaš samo potrebu srati jer nemaš pametnijeg posla? Jesi kada možda razmislila da ljudi idu volontirati jer žele imati u životopisu da su negdje volonitirali ili možda čak idu iz gušta volontirati.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snowblind je napisao/la: ›
Jel tebe tko tjera da ideš tamo volontirati ili imaš samo potrebu srati jer nemaš pametnijeg posla? Jesi kada možda razmislila da ljudi idu volontirati jer žele imati u životopisu da su negdje volonitirali ili možda čak idu iz gušta volontirati.

Ja sam se osvrnula na ono "tražimo volontere". Baš se pitam dal svi festivali traže volontere ili pošteno plate. To je u biti isto kao i dani piva...cuga se prodaje, pare idu organizatoru...kome već u džep, a vi koji tamo rintate do ne znam koje doba u noći...tko vas...znaš već što. Wink

Po meni ovo nije u redu. Za Dane piva ljudi budu plaćeni, pa nisu valjda budale da će raditi besplatno...mislim da svima treba novac, i da bi bilo u redu od organizatora da ako ništa drugo...pa ajde budi čovjek i daj barem 50 kn na dan...nisu ljudi budale. Smile

Ja bih prva otišla da (imalo) plaćaju...da si zaradim koju kn...

A mislim da je ovo samo pokušaj da dobiju besple nešto što bi se inače platilo.

I btw, ako ti se ne sviđa moje mišljenje, čemu ono da me prozivaš "idiotom"? Ako ja nisam tebe vrijeđala, nemoj ni ti mene.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EDIT: To je u biti isto kao i dani piva - mislim, festival je na tu foru - ali na Danima piva ljudi bar budu pošteno plaćeni - a ovdje...cuga se prodaje, pare idu organizatoru...kome već u džep, a vi koji tamo rintate do ne znam koje doba u noći...tko vas...znaš već što.

P.S. Molila bih moderatore da obrišu moj prethodni post, krivo sam postala. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.05.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella draga, svi festivali imaju volontere koji najčešće dobiju i smještaj i besplatne karte za festival, hranu, piće...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Stella draga, svi festivali imaju volontere koji najčešće dobiju i smještaj i besplatne karte za festival, hranu, piće...

A zar ne bibilo u redu tim istim ljudima i platiti za taj rad i trud? Smile Radije bih da dobbijem 50 kn nego tu neku hranu piće...i za puno manje pare si sve to nabavim. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Stella, jel' radis ti nesto u zivotu iz gusta, ili sve cinis za novac? Sevis li se barem iz gusta? Ili i to samo za pare?

Ne moras odgovoriti, ali u tim pitanjima ti se krije odgovor zasto neki ljudi volontiraju, a festivali traze volontere. Ti s tim mozda nisi bila upoznata, mozda ni sada to neces rauzmjeti, ali prihvati cinjenicu da postoje takvi ljudi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Stella, jel' radis ti nesto u zivotu iz gusta, ili sve cinis za novac? Sevis li se barem iz gusta? Ili i to samo za pare?

Ne moras odgovoriti, ali u tim pitanjima ti se krije odgovor zasto neki ljudi volontiraju, a festivali traze volontere. Ti s tim mozda nisi bila upoznata, mozda ni sada to neces rauzmjeti, ali prihvati cinjenicu da postoje takvi ljudi.

E sad si ga stvarno...imaš usporedbe sam' takve...

Da je to neki festival gdje nema nekih prihoda, ovog onog...ali kad se tu prodaje pivo, sokovi, toči se bambus...pa bilo bi u redu da i ljudima nešto plate...ali očito se ne razumijemo po tom pitanju.

Mislim da ne biste trebali biti neki hipokriti...i vi biste da vam se plati za rad i trud...mislim da ni kod vas nema "za džabe", i zato nemojte meni govoriti "ti si ovakva, onakva...".

Nije ovo azil pa da iz ljubavi prema jadnim životinjicama radiš, već se ovdje radi gdje se obrću velike pare.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Stella, kako objasnjavas ljude koji imaju neki hobby? Npr. modelari, raketari, pecarosi?! Neke ljude neke radnje ispunjavaju vise nego novac.

Tako i ekipa koja volontira po koncertima vidi gust u volontiranju, druzenju, mogucnosti da bace jedan blowjob u backstageu omiljenom pjevacu... neki pored toga vide i korist u ustedi na ulaznici, papku, cugi... Jednostavno trebas prihvatiti da ti to ne mozes razumjeti, jer nisi takav karakter, nisi tako odgajana, ne ispunjavaju te jednake stvari - i mir.

Nije pomaganje napacenim zivotinjama, ljudima i zenama jedini izvor ispunjenja...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Stella, kako objasnjavas ljude koji imaju neki hobby? Npr. modelari, raketari, pecarosi?! Nekim ljudima neke radnje ispunjavaju vise nego novac.

Tako i ekipa koja volontira po koncertima vidi gust u volontiranju, druzenju, mogucnosti da bace jedan blowjob u backstageu omiljenom pjevacu... neki pored toga vide i korist u ustedi na ulaznice, papak... Jednostavno trebas prihvatiti da ti to ne mozes razumjeti, jer nisi takav karakter, nisi tako odgajana, ne ispunjavaju te jednake stvari - i mir.

Nije pomaganje napacenim zivotinjama, ljudima i zenama jedini izvor ispunjenja...

Ja nisam tako dogajana, hahaha... osijek031.com smile De dobro je, ne poznaš me, ne znaš ništa o meni...i ti ideš tako zakjlučivati, de dobro je...

Možda svi ne uživamo u istim stvarima. Ja, recimo jako volim životinje i uvijek im želim pomoći, brinuti se o njima...ali ove stvari oko festivala mi se više čine kao posao, nego briga o životinjicama.

I da ne bi ispalo da mi je novac najbitniji faktor u životu...svima trebaju pare, za raznorazne stvari, a meni bi i 50 kn jako puno značilo...ne bih htjela da se ljudi osjećaju iskorišteno kad vide koliko su se naradili, ono... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heaven_can_wait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što s' ga razvezla. Mogla si sve svoje postove sročiti u jednu jednostavnu rečenicu: 'Učinila bih sve za 50kn' Smile

_________________
'The truth is hard to swallow when you're choking on your pride.'
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella draga, jedan exit ima volontere, jedna Hartera ima volontere, jedan In music ima volontere... Mislim da sve i jedan festival na kugli zemaljskoj ima volontere, pa cak i somijada na Puškašu. Bas guslas po zivcima. Tim ljudima se nebi trebalo platiti jer su svojom slobodnom voljom dosli poduprijeti fizickim radom ono sto cjene i podrzavaju ne samo iz fotelje pred racunalom. Zato se zovu VOLONTERI!!! Ovaj fest traje 5 dana, znas li ti koliki su troskovi takvog festivala? Mislis da se sve pokriva od prodaje pića? Ulaz je besplatan btw!!!
Eo upravo o tome pojma nemas, nego tipkas tu samo da bi tipkala.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Eo upravo o tome pojma nemas, nego tipkas tu samo da bi tipkala.

Da, da, da...e, ima li negdje hotel koji traži recepcionerku s izvrsnim poznavanjem stranih jezika? Ja ću raditi besple jer obožavam taj posao. Wink

Šalu na stranu...tko voli, nek izvoli! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2010. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se prijavila za volontiranje na SAFT-u. Zašto? Mjuza, zabava, čagica, odmor, uživanje, ekipica, smijeh. Very Happy

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: