Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obnova Strossmayerove ulice tek kada se bude gradio pješački most!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imat cemo mi VIŠE njih, i ako jednom uđeš u jednu stranku onda ces ostat u njoj, a ne ko matkovic trcat za foteljom. btw to sto je on napiso forumasi pljuvaci je dobro napiso jer vecina clanova foruma zna samo pljuvat, nikada pohvaliti nesto ma kolko ono dobro bilo i ti pljuvaci nisu nuzno stranacki opredjeljeni Wink
ja ne znam sta ti imas protiv stranke s jednim zastupnikom, nadam se samo da ne podrzavas Drinovčanina na vlasti u gradu i zupaniji Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podrzavam svaki dobar potez ili poteze nebitno tko je na vlasti!
a sta ti je glavas sad skrivio a bio ti je dobar za koaliciju?
izbore u OSijeku Bubalu niko nece uzet sigurno iduca 2 mandata a mozda i duze. kad smo osli u off topic pa nek ide do kraja onda Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahah ajd kad je bal nek je bal xD
ostat ce bubalo bez mandata jer ovaj mandat mu je bozme sacuvaj, ama bas nista ne radi osim sto dize cjene i pljuje po bivsoj vlasti. Podrzavo Glavasa nikad nisam niti hocu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 23:03 
Naslov:  Re: Obnova Strossmayerove ulice tek kada se bude gradio pješački most!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tak malo kad citam teme, ne samo ova, nego općenito teme ajmo reci vezane za grad i radnje u ili oko njega,u vecini slucajeva prozivanje i pljuvanje po vlasti u 90% komentara.( također iz svakodnevnih situacija to cujem ( kad cekam red na blagajni pa babe pricaju,u birtiji,busu itd ) ).i onda se bas zapitam,pa ko je glasao u ovom gradu za doticne,kad ima toliko negativnih pljuvanja,nisu se sami izabrali,ili jesu?? ne drzim sad stranu stranci na vlasti itd,nego od toliko pljuvanja i negativnoga o doticnima,stvarno se covjek zapita,pa tko je glasao za njih kad sad svi kenjaju..cudno u najmanju ruku Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mali od cace, svi oni koje su ovi ili oni uhljebili. Takvi sute. Sute, bas kao sto sute i svi oni gradjani koji su se ogrebali za razne privilegije pa na ulice ne izlazi nitko osim sacice onih u najtezoj situaciji.

Doduse, cesto pljuju i oni koje su uhljebile garniture koje u tom trenutku nisu na vlasti, ali takvi stranacki psi se brzo skontaju.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 23:48 
Naslov:  Re: Obnova Strossmayerove ulice tek kada se bude gradio pješački most!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se oko tvog posta, to drzi vodu,ima tu poveznica, da se glasalo po principu "mi cemo tvog malog",a vi glasajte za nas, samo nekako imam dojam da ne bi baš svi takvi mogli njima donijeti prevagu,ili sam ja previše idealist i optimist pa mislim kako nam još nije bas sve postalo po principu kume, rodjače Very Happy jer kad pogledam omjer nezadovoljstva i pljuvanja u odnosu na ove koji sute, imam dojam da jako više ima ovih koji pljuvaju,pa zato pitam,tko ih je izabrao?..al et,mozda je i kontra,ovo je samo neka moja usporedba,zapažanje! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stepski_ker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Negdje u Norveškim planinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2010. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sokios je napisao/la: ›
Ovakom populističkom politikom će Osijek za 5 godina imati 70 000 stanovnika jer će svi pobjeći trbuhom za kruhom, ali bitno da ćemo imati PJEŠAĆKI MOST! IDIOTIZAM!!!!


Svaka čast care skidam ti kapu.
Možda ce pola Osijeka prebijeci u novu državu preko novog pješačkog mosta.

_________________
Blinding, running through the eternal maze
Surrounded by people the same
Not knowing this place as the darkness falls above...
Will we ever see the sun deteriorate away?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2010. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
slazem se oko tvog posta, to drzi vodu,ima tu poveznica, da se glasalo po principu "mi cemo tvog malog",a vi glasajte za nas, samo nekako imam dojam da ne bi baš svi takvi mogli njima donijeti prevagu,ili sam ja previše idealist i optimist pa mislim kako nam još nije bas sve postalo po principu kume, rodjače Very Happy jer kad pogledam omjer nezadovoljstva i pljuvanja u odnosu na ove koji sute, imam dojam da jako više ima ovih koji pljuvaju,pa zato pitam,tko ih je izabrao?..al et,mozda je i kontra,ovo je samo neka moja usporedba,zapažanje! Wink


ma pljuju ih i ovi koji su glasali za njih jer ih je sramota što su im dali svoj glasa, neznam šta će bit u njihovom mandatu, al da su ljudi nezadovoljni, jesu i to svi redom!

a šta će im most vidit ćemo vjerovatno će se preselit u zoo, tamo im je i mjesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loreta
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.05.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospdin Bubalo je pokazao sa ovim projektom da ono sto su mnogi tvrdili a nisu bili odobreni i na ovom forumu u vezi bahatosti,korupcije...Pokraj Europske Avenije koja je duša Osijeka sa prelijepim secesijskim vilama i trgom koji nemaju ni veći i bogatiji gradovi Europe da mu je stalo samo do profita a ne do obnove te iste secesije i oronuli fasada po njima.Zar jednoj ulici u Tvrdzavici je potreban most da poveže ih??
uz,riječi da će poskupiti nekretnine u Tvrđavici???Pa jel ovo korist grada ili privatna korist??
Jako puno ljudi na ovom forumu je reklo da će ova vlast unazadit grad za 20 godina,i bili su u pravu,stalo je sve,grad je zapušten,siromašan,negradi se ništa,osim onog što je zapocela prijašnja vlast na čelu sa Antom Đapicem.Za 30 miliona kuna može se obnovit cjela Europska Avenija i okolne ulice,kuće oko katedrale takođe i sami centar koji su u lošem stanju.Suludo bacanje novaca,trg Slobode stoji kao da je trg u Pakistanu a ne jednom Europskom gradu.Rekla sam ja vama da će te žaliti za Đapićem pa sam ispala od vas luda i neka provokatorka,al pokazalo se ono što sam rekla,Bubalo će biti bahat,Šišljagić će se svađat sa Zagrebom,Kosorkom i ostalima u vladi,da bi od iste te vlade trazio novac za seljake??Jel ima logike??Onaj će se javljat video linkom iz Drinovaca kao Osama Bin Laden iz planina Afganistana....
Tražili ste "snagu grada" evo vam dragi moji sugrađani,što se napravilo napravilo se,sada nastoji jedan dugi period i gradnje centara,cesta,zgrada....Ostat ćemo slijepo crijevo ne Slavonije nego i regije šire.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: