Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udomljavanje pasa iz Azila i preko web stranice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65725
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2010. 9:00 
Naslov:  Udomljavanje pasa iz Azila i preko web stranice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za manje od mjesec dana Udruga "Pobjede", koja se skrbi o 250 pasa u azilu za napuštene pse u Nemetinu, predstavit će javnosti novu web stranicu, na kojoj će biti moguće pogledati fotografije, ali i videoprezentacije svih pasa, koji željno čekaju udomljenje.

- Već postoji domena www.pobjede.hr, a na njoj će se uskoro naći brojni sadržaji. Tako će osim informacija o Azilu i radu Udruge biti moguće pogledati i bogatu fotogaleriju, a jedan student Umjetničke akademije izradit će nam videoprezentaciju za svakog pasa u trajanju od 30 sekundi. Imamo brojne ideje za stranicu i vjerujemo kako će se svima svidjeti. Cilj je da na ovaj način zainteresirani lakše pronađu psa koji im se sviđa i udome ga. Za sada informacije nudimo i preko grupe na Facebooku "Azil Osijek-volonteri", kaže Ivana Crnoja, predsjednica Udruge. Volonteri su ovih dana postigli i dogovor s higijeničarskom službom, odnosno veterinarskom stanicom Vetam, koja će im prijavljivati svakog uhvaćenog psa na ulici, a Udruga Pobjede pokušat će mu pronaći udomitelja.

- Trenutačno radimo i na izgradnji sjenice kao zaštite od sunca za sve pse, a i ovim putem ponovno pozivamo sve zainteresirane za volontiranje da nam se jave jer dolazi lijepo vrijeme i puno je posla oko Azila, poručuje Ivana.

Tekst: N.Z./Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2010. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dok to ne krene, na Njuškalu imate 600 ljubimaca za udomiti, pa navalite. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2010. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam ja t61;jel mogu ja volontirati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2010. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jel se to meni čini, ali mislim da se ovdje na portalu sve više daje pažnja brizi oko pasa (malo-malo je neka vijest o tome), a sve manje vidim vijesti o brizi za ljude.

Da ne budem krivo shvaćen, nemam ništa protiv životinja, i sam sam imao nekoliko mačaka, a jednog sam ježa spasio od razularenih teenagera riskirajući da i ja dobijem po tamburi, ali mislim da je briga za životinje dok nam je sve više sugrađana na rubu egzistencije jednostavno pretjerivanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: