Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Knjižara Nova: predavanje o kristalima - obilježavanje Dana planete Zemlje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2010. 11:26 
Naslov:  Knjižara Nova: predavanje o kristalima - obilježavanje Dana planete Zemlje
22.04.2010. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Press centar za okoliš Hrvatske u suradnji s Maticom hrvatskom - ogranak Osijek pozivaju na obilježavanje Dana planete Zemlje, 22. travnja.

Predavanje i prezentacija "Kristali na planeti Zemlji" održat će se u Klubu knjižare Nova, Trg A. Starčevića - Osijek, u četvrtak 22. travnja 2010., a predavač je Zvonimir Dugalić, dipl.ing.fizike, iz Osijeka Početak je u 18 sati.

Na predavanju će govoriti o nastanku kristala kao prirodnom bogatstvu planete Zemlje, njihovoj korisnosti i ljekovitosti, istraživanjima koji potvrđuju da su kristali živa bića, o duhovnim znanostima (Vedska, na primjer) čija drevna učenja danas potvrđuje moderna kvantna fizika, o vanjskoj i unutrašnjoj ekologijiji, te povezanost planete Zemlje i cjelokupne prirode sa svim ostalim živim bićima.

Radujemo se vašem dolasku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: