Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65738
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2010. 14:41 
Naslov:  Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zoološki vrt povisio je cijene ulaznica i to od 40 do 60 posto. Tako djeca sada plaćaju umjesto tri - pet kuna, a odrasli umjesto sedam - 10 kuna.

Riječ je o odluci koja je donesena početkom godine, ali kako zbog lošeg vremena sve do sada nije bilo posjetitelja u ovom površinom najvećem zoološkom vrtu u istočnoj Europi, Osječani su povećanje cijena primijetili tek ovih dana.

Tako četveročlana obitelj, odnosno roditelji s dvoje djece umjesto dosadašnjih 20 kuna ovog proljeća za jedan posjet Vrtu moraju izdvojiti dodatnih deset kuna. Recimo i kako osječki zoološki vrt prema statistikama za protekle tri godine godišnje posjeti oko 100.000 posjetitelja, što će za ovaj objekt značiti povećanje prometa od 200.000 do 300.000 kuna.

S povećenjem cijena u Zoološkom vrtu upoznati su i u Gradu, gdje napominju kako i ova ustanova mora poslovati u skladu s uvjetima na tržištu.
- Mislim da su cijene ulaznica i dalje prihvatljive, a Grad Osijek godišnje Unikomu dodijeli čak pet milijuna kuna samo za Zoološki vrt. No ovoj ustanovi to nije dovoljno, pa se i zaradom mora boriti za podmirenje troškova, uvjeren je gradonačelnik Krešimir Bubalo. U Unikomu napominju kako je vožnja kompom s jedne obale Drave na drugu i dalje besplatna.

Autorica: Nefreteta Zekić/Glas-Slavonije.hr
Foto: cacan/arhiva031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metalac-os
Offline
Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2010. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni je to u redu, ne ides u zoloski svaki dan, a 5 i 10kn nije tako stravicno s obzirom na sve ostalo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heh, a naslov kao da je 100kn. Placao sam razgledanje puno losijih zooloskih puno vise love. Recimo bratislava... Mislim 10 ili 12 eura a nist posebno

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kornelija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2010. 16:49 
Naslov:  Re: Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije puno, u odnosu na sve ostalo...tramvajska karta je 8kn.. Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JASNA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2010. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne mislim ni da je malo-nas je 5 --suprug i ja-i djeca-a ne znam nikada na ulazu do kada su djeca-kako teta procjeni po trenutnom raspšoloženju- a nikad ne idemo sami nego vodimo još djece-i to će postati skup sport kao i kino!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2010. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj ajd nemojte sam kenjat i kukat... šta misliš, šta te životinje jedu,piju...od čega žive? od zraka? 5 kuna karta za dijete, 5 kuna!!!! to je puno? za odrasle 10...uuuuuuuuu..... to što djeca mogu nešto naučiti, što je to najljepši ZOO u RH...to nije bitno.... Treba sve biti 0kn, kopika, zoo..al mora izgledat kao ZOO u Beču... tko će to platit?? ma zaboli nas..netko hoće..samo da mi ne moramo

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2010. 21:33 
Naslov:  Re: Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedan sok na promenadi ili ness kava u pubu su skuplji od ulaza u zoo vrt.
treba dovuc "turiste" iz okolnih gradica u nas zoo. siguran sam da ljudi ne znaju kakvu ljepotu imamo na par min od centra grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2010. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ulaznica i dalje nije skupa iako u današnje vrijeme da je poskupilo i za jednu lipu - puno je brate. Nema se. Nema ni žita u Đakovu. Neko je maznuo žito. Ko je maznuo žito? Di je žito?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Snješko Bijelić
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2010. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, nije to puno za ulaz! Preporučam svima da požure u Vrt da stignu vidjeti škotska goveda... Naime, za koji dan ih čeka sudbina ovaca i koza. Završit će pod nožem u Ravlićevim mesnicama.
Patuljaste koze koje su atrakcija u svim zoo vrtovima jer se kod njih može ulaziti i hraniti ih, u osječkom Vrtu se više ne mogu vidjeti... NI prva ni zadnja životinjska vrsta koja je nestala iz Zoo -a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2010. 22:08 
Naslov:  Re: Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › jedan sok na promenadi ili ness kava u pubu su skuplji od ulaza u zoo vrt.
treba dovuc "turiste" iz okolnih gradica u nas zoo. siguran sam da ljudi ne znaju kakvu ljepotu imamo na par min od centra grada.


naravno ... sok u kafu je skuplji od ulaza ... a na sok idemo cesce nego u zoo. mozda 2, 3 puta godisnje.

ali ... smatram da je prije poskupljenja trebalo uciniti nesto sto ce privuci posjetitelje, sto ce poboljsati uvjete zivota zivotnja, sto ce osigurati bolju edukaciju timaritelja, uglavnom ponuditi bolju uslugu pa onda poskupiti i na 50 kn ako treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2010. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahahaahahah...jebote koje poskupljenje, sa 3 na 5 kuna... al prije tog drskog čina trebalo je poslat timaritelje u prirodne uvijete bizona, fazana...proširit ZOO na 100hektara..a kad se poboljša ponuda, OBNOVLJENOG Zoo vrta, e onda treba biti pička i dignut cijenu sa 3 na 5 kuna... imate vi gospodo aute? velika većina vas ima..ako serendate da nemate za kruh , kako imate za auto, gorivo, servis...tehnički, kasko...? možete se vi vozit Gpp-om... i dalje je najskuplja radnička jeftinija nego auto+gorivo+održavanje.... Sve treba biti besplatno, svima je žao dat 5 kuna, al' zato treba srat po svemu... Čim se vi bavite u životu= jel zaradite više od 5 kn na dan?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svinjica
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.04.2010. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Snaga grada opet u akciji, ako neznas drugacije onda digni cijene. Sta je sljedece?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.04.2010. 11:52 
Naslov:  Re: Ulaznice za Zoološki vrt skuplje od 40 do 60 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se svaki put čudio cijeni od 7 kn..
ovo sada je realno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2010. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad će se moći probati pravi slavonski čobanac od lava ili fiš paprikaš od tigra? Srđo je bio majstor za te stvari, prste za polizat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2010. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne dirajte mi Srđu. Srđo je legenda osječkog ZOO vrta. Predlažem da se osječki ZOO nazove po njemu. Ili da se prvom majmunčiću koji se oždrijebi da ime npr. Zdeno
Ako bude ženkica, može ime po meni - Junferica. Pa kad Zdeno postane spolno zreo pukne Junfericu. I onda Junferica više nije Junferica. Krug zatvoren i svi sretni i zadovoljni, ponajviše Zdenko. Bila sam danas šeteti s preke strane pa gledam taj hotel i srce me zaboli što se i to zatvorilo.. A di su te vaze što je neko pisao po forumu? I ja bi jednu vazu ako se već dijele đaba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: