Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Održano ispitno-izvještajno ročište za vjerovnike Đakovštine d.d. u stečaju [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2010. 16:52 
Naslov:  Održano ispitno-izvještajno ročište za vjerovnike Đakovštine d.d. u stečaju [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Trgovačkom sudu u Osijeku održano je ispitno-izvještajno ročište za vjerovnike Đakovštine dd. u stečaju na kojoj su potvrđena potraživanja u ukupnom iznosu većem od 920 milijuna kuna. Kako neka potraživanja još pristižu, procjenjuje se kako će ukupno zaduženje premašiti milijardu kuna. Knjigovodstvena procjena vrijednosti tvrtke iznosi 482 milijuna kuna, dakle gotovo dvostruko manje od zaduženja. Vjerovnici su donijeli odluku o prodaji tvrtke Đakovština d.d. u stečaju, te oformili sedmeročlani odbor vjerovnika. Očekuje se kako bi prva usmena javna dražba mogla biti organizirana u svibnju.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Strukovne skupine kontinentalnog turizma o popunjenosti smještajnih kapaciteta u Osijeku i OBŽ
- Od sutra primjena zakona o nepušenju u ugostiteljskim objektima
- Nova taxi-služba na osječkim ulicama


Osječka televizija - Vijesti, 08.04.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2010. 17:07 
Naslov:  Re: Održano ispitno-izvještajno ročište za vjerovnike Đakovštine d.d. u stečaju [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima, po stavkama, tko su najveći vjerovnici. Ne sumnjam da su banke, na ime kredita koji su podizani. Isto tako sam prilično siguran da su đakovštinu ovakvu kakva je bila uništili država i sami djelatnici, po staroj navici parazitiranja na raspadajućem truplu, a jasno je da će sada lakše biti prodati nešto što je uništeno dugovima. Nitko nije glup, samo ne znam dokle će se šutjeti, kao da ovakav razvoj svima odgovara, privatizacije na naš način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2010. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perice di je žito? Ko je marnuo žito? Perice, čuješ li ti mene , di je žito?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: