Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladež HSP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HSP Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2011. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žrtva Općine Ernestinovo je zaboravljena, a krvnici slobodno šeću



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.05.2011. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodine Vi očito morate promijeniti dioptriju. Gospodin Vilenjak je uglavnom iznosio argumente i čudi me da Vi to niste vidili.

pa izgleda je stranacka ekipa zamislila ovaj prostor diskusionog foruma kao svoju besplatnu oglasnu plocu. pa si mislim, ako vec ne zele dati lovu za reklame (dakle uobicajen nacin oglasavanja u civiliziranom svijetu), neka onda plate na ovaj nacin. duplo. u biti, troduplo, obzirom da imamo neke nerasciscene racune iz proslosti. bogati, ja da sam clan neke pol. stranke, cak stovise, neki predsjednik ili tajnik, bio bih odusevljen da netko od gradjana zeli sa mnom javno diskutirati o "temeljcima, nasljedju & ciljevima". ne znam stvarno u cemu je problem? i pazi onda samo stupanj te partitokratske besvijesti; tip me zove na privatni razgovor u stranacke prostorije radnim danom od 09h - 13h?! ne konta to da ljudi radnim danom rade.

ili su u njegovoj glavi (glavnom stanu) jedini stvarni radnici u Hrvatskoj stranacki duznosnici koji, u vrijeme dok on ladi predsjednicka jaja od 09h do 13h, "privredjuju u znoju lica svog" (dakle, "rade") sa "gradjanstvom" na Forumu 031 kao anonimni nickovi. gdje onda imamo "diskusije" izmedju jednoumnih pripadnika jednoumnog HSP-a (ja tebi vojvodo, ti meni serdare), ili, u ekstremnim i iznimno zahtjevnim trenutcima, "diskusije" izmedju jednoumnih pripadnika jednoumnog HDSSB-a i njih. vanredne situacije su kad se ukljuce anonimni nickovi iz SDP-a i HDZ-a (tada dobijaju beneficirani radni staz, sta li?). dakle, apsolutna paranoja.

bem ti sunce, kako bih ja to brisao s ovog foruma koji pretendira postati gradjanskim, pa to nije normalno. aman svakog ko na bilo koji nacin, makar i nehoticno natukne da podrzava neku politicku stranku u danasnjoj Hrvatskoj, a kamoli da je clan, ili zaposlenik / profesionalac. mars van, stoko jednoumna / neradnicka!


...


justice je napisao/la (Pogledaj post): › @Vilenjak svaka ti čast,baš sam se dobro nasmijao čitajući ovu vrlo zanimljivu raspravu.
Pogotovo kad vidim odgovore na tvoje postove...

ziv mi bio, feralovac. iskoristit cu priliku pa sa ovog casnog mjesta (glavnog stana bogati!) pozdravit sve anarhiste, protestante i heretike, bogu mile, a ni vragu mrske.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.05.2011. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shvaćam te u potpunosti. I ja bih se osječao tako kad ti propadne država u kojoj si smio misliti samo kao partija (ujedno i jedna jedina) pa se nikako ne možeš prešaltat na sistem u kojemu svatko ima pravo reći što misli dok god ne škodi nikome.

Gadno je to, no moraš malo pripaziti na živce. Stres je glavni uzrok srčanih udara, za moždani ne znam jeli možeš dobiti.

Ima jedna stara poslovnica koja se može primjeniti:

„Životinja koja je predugo bila u kavezu, puštena iz njega, nije sposobna sebi sama pribaviti hranu. I zato se želi vratiti u kavez.“

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2011. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Shvaćam te u potpunosti. I ja bih se osječao tako kad ti propadne država u kojoj

ideees... pa nije propala meni, nego sebi. ja se nikad s nijednom drzavom (ili nacijom) nisam identificirao. uvijek smo bili samo nas trojica / Sveto Trojstvo - Ja, Ja, i samo Ja. okej, dosla je tu supruga, pa i neka djeca, ali prica je ostala ista - ja posjedujem samo sebe / mene ne posjeduje nitko. dakle, ne sudi po sebi / svojim neuzvracenim ljubavima. to sto nisi u skoli svladao sto je drzava, sto nacija, a sto sloboda izbora, ne znaci da i drugi imaju takve probleme. ostalo ne bih previse komentirao, samo si me slatko nasmijao. pazi bogati, svatko ima pravo reci sto misli? a gdje to? u Saboru mozda? pa tamo vlada visepartijsko jednoumlje / stega koja se od bivseg jednopartijskog jednoumlja / stege razlikuje konkretno u... cemu? slobodi financiranja stranaka / partitokratske elite? deder, pojasni mi u cemu se konkretno razlikuju ta dva sistema. i kad smo vec kod ta dva, mogli bi izanalizirati i onaj treci sistem, koji je prethodio SR Hrvatskoj. dakle razdoblje kada je tvoja partija bila na vlasti. recimo, tu mozda ne bi bilo lose povuci i sasvim konkretne paralele glede ljudskih i gradjanskih sloboda. pa priloziti, sta znam, npr. tvoj post o slobodoumnom, visestranackom geleru (svibanj 2011.) i npr. Pavelicev govor o slobodoumnim gelerima pod Zvonimirovom krunom (svibanj 1941.).


...


no, prvo ces mi predstaviti svoje vlastito Ja, kao i svaki posten trgovac. dakle, u tvom viseslobodnom slucaju velepravno predstavljanje islo bi ovim viseumnim redom -> drzavljanstvo / vjeroispovjest / nacija / bodovi u braniteljskom fondu / politicka stranka / funkcija / zaduzenje.

ime i prezime optional / nije uslov (moze i krizic).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2011. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › uvijek smo bili samo nas trojica / Sveto Trojstvo - Ja, Ja, i samo Ja. okej, dosla je tu supruga, pa i neka djeca, ali prica je ostala ista - ja posjedujem samo sebe / mene ne posjeduje nitko..



jaaaojjj,jaaaojjjj žao mi je žene i dječice

ajd kontam da joj je malo lakše dok si ti zauzet tu po forumu, pa eto slobodno melji dalje a mi ćemo to trpiti jer tako spašavamo i činimo dobro djelo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2011. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › uvijek smo bili samo nas trojica / Sveto Trojstvo - Ja, Ja, i samo Ja. okej, dosla je tu supruga, pa i neka djeca, ali prica je ostala ista - ja posjedujem samo sebe / mene ne posjeduje nitko..



jaaaojjj,jaaaojjjj žao mi je žene i dječice

ajd kontam da joj je malo lakše dok si ti zauzet tu po forumu, pa eto slobodno melji dalje a mi ćemo to trpiti jer tako spašavamo i činimo dobro djelo

Tko ti dade prolaznu ocjenu u školi!? Jesi ti kad čula za sarkazam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2011. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Shvaćam te u potpunosti. I ja bih se osječao tako kad ti propadne država u kojoj

ideees... pa nije propala meni, nego sebi. ja se nikad s nijednom drzavom (ili nacijom) nisam identificirao. uvijek smo bili samo nas trojica / Sveto Trojstvo - Ja, Ja, i samo Ja. okej, dosla je tu supruga, pa i neka djeca, ali prica je ostala ista - ja posjedujem samo sebe / mene ne posjeduje nitko. dakle, ne sudi po sebi / svojim neuzvracenim ljubavima. to sto nisi u skoli svladao sto je drzava, sto nacija, a sto sloboda izbora, ne znaci da i drugi imaju takve probleme. ostalo ne bih previse komentirao, samo si me slatko nasmijao. pazi bogati, svatko ima pravo reci sto misli? a gdje to? u Saboru mozda? pa tamo vlada visepartijsko jednoumlje / stega koja se od bivseg jednopartijskog jednoumlja / stege razlikuje konkretno u... cemu? slobodi financiranja stranaka / partitokratske elite? deder, pojasni mi u cemu se konkretno razlikuju ta dva sistema. i kad smo vec kod ta dva, mogli bi izanalizirati i onaj treci sistem, koji je prethodio SR Hrvatskoj. dakle razdoblje kada je tvoja partija bila na vlasti. recimo, tu mozda ne bi bilo lose povuci i sasvim konkretne paralele glede ljudskih i gradjanskih sloboda. pa priloziti, sta znam, npr. tvoj post o slobodoumnom, visestranackom geleru (svibanj 2011.) i npr. Pavelicev govor o slobodoumnim gelerima pod Zvonimirovom krunom (svibanj 1941.).


...


no, prvo ces mi predstaviti svoje vlastito Ja, kao i svaki posten trgovac. dakle, u tvom viseslobodnom slucaju velepravno predstavljanje islo bi ovim viseumnim redom -> drzavljanstvo / vjeroispovjest / nacija / bodovi u braniteljskom fondu / politicka stranka / funkcija / zaduzenje.

ime i prezime optional / nije uslov (moze i krizic).

Koliko sam ja mogao skontati is svih ovih rasprava, a mogao sam (bez obzira što vilenjak napisao) zahvaljujem se unaprijed vilenjaku koji i na ovaj način promovira jednu hrvatsku stranku, pogotovu stranku desne Političke scene. I može on trubiti kolko hoće svi će oped ostati na svojim pozicijama,. Postavio se kao "učitelj" i "propovjednik" anarhističko -liberalno-staljinističko-komunističke doktrine i stavova o naciji, narodu i povijesti na ovim prostorima. I na svojim isključivim stavovima pokazuje se kao vrijedan učenik svojeg uzora staljinova tužitelja Berrije.

Kao i svaki čln orjunaške ekipe koja se medijski eksponira vidi se da je prošao izobrazbu medijskog djelovanja organiziranu od strane Soroša i njegovih eksponenata.

Rječnik isti, sve isto ko kod vive LUDEŽ i ostale orjunaške gamadi i nikoristi i sinova jugokomunističkih oficira koji su cijeli živort glumili liberale na račun visokih plaća svojih očeva koji su po danu MLATILI političke zatvorenike a po noći glumili gradske elite.
Sve, što bi lege rekle i dan danas fercera, aali samo kao žal za kako neko reče kavezom iz kojeg su izišle divlje zvijeri i u nemogućnosti da se prehrane žele sepošto poto vraiti u kavez.
tip (vilenjak) pokušava intelektualizirati i kao svaki pravi orjunaš se uvijek vrati na neku imaginarnu 1941. godinu,..... a ja se sjetim još kao dijete provokacija tipova poput njega sa pitanjem """...a gdje ste vi bili *41........ajmo se onda vratiti i na 1918. i vidjeti što je to proizvelo *41.... ajma sagledati što je uzrok a što je posljedica.
A vidim i da sam bio u pravu da je tip (vilenjak) izdanak neke religiozne obitelji bar u prošlosti jer svaka druga rečinaica mu započinje spominjanjem "boga".
Pozdrav vilenjak živ i zdrav ti nama bio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2011. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko sam ja mogao skontati is svih ovih rasprava

oprosti, kojih rasprava? onih o HSP Memorandumu, možda? pa nije to rasprava, dijete drago, to se zove šamaranje. za raspravu su potrebni argumenti oba diskutanta, ne samo jednog.


Citat: › svi će oped ostati na svojim pozicijama

bilo bi jako lijepo saznati pozicije anonimnih stranačkih dužnosnika koji su se ovdje rasplesali. i njihova imena, naravno. malo sam prelistao početak ovog threada, da čovjek ne povjeruje kakva polupismena seljoberska gamad danas u Osijeku drži fotelje ili planira sjesti u njih. fakat, totalni civilizacijski sunovrat grada.


Citat: › anarhističko -liberalno-staljinističko-komunističke doktrine

nema druge nego otvoriti poseban topic "Biseri", šteta je da ovakvo blago ostane neprimjećeno.


Citat: › orjunaške ekipe [...] orjunaške gamadi

opet si pogodio! (ko i ono s Memorandumom)

Skriveno: 

dakle, da je danas godina 1921, upravo bi tako glasio naslov ovog threada -> Jugoslavenska napredna nacionalistička omladina. i svi bi ovi silni Đapićevi junci bili uznosite Pribićevićeve jugoslavenčine. samo onda ne bi prijetili gelerima kao što ovdje prijete, već bi na ulici lemali ljude (jer bi im tadašnja vlast to dozvoljavala). što se državotvorne mladeži tiče, ništa se u posljednjih 90 godina promjenilo nije.


jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo se onda vratiti i na 1918. i vidjeti što je to proizvelo *41.... ajma sagledati što je uzrok a što je posljedica.

genocid je posljedica, kažeš ti meni. fakat nevjerojatno, ko da vas je Šeselj pravio. dosad smo na ovom topicu imali a) negiranje genocida, b) relativizaciju genocida, i c) ignoriranje genocida (službeni stav HSP-a)


Citat: › Pozdrav vilenjak živ i zdrav ti nama bio.

di ćeš? vrati se i pročitaj više taj usrani Memorandum, pa da nastavimo počnemo diskusiju.


...


Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › (fr. volontaire, lat. Voluntarius - onaj koji služi dragovoljno i besplatno; dragovoljac)

tvoja stranačka dužnost na ovom topicu može se podvesti pod tu definiciju?
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ne može, nažalost sloboda govora dopušta čak i tebi da budeš postojan na forumu... Bit će bolje jednog dana....

bit ce bolje onog dana kad se stranacki duznosnici prestanu skrivati iza nickova na ovom forumu. sloboda govora podrazumijeva odgovornost za izgovorenu i napisanu rijec.

kako se zoves, junacino?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2011. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 13:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
naravno da ne moram, pa nisam ja delija. ja sam ja, i ovdje zastupam isključivo svoje vlastito Ja (sjećaš se?). vidim, potrebito je vratiti se osnovama. dakle, ide pitanje svim prisutnim članovima političke stranke HSP, kako onim anonimnim, koji po zadatku glume "diskutante", tako i predsjedniku i tajniku, koji su ovdje zvanično, ali ne diskutiraju. pitanje glasi -> što je to politika?

a) javna djelatnost?
b) privatna djelatnost?


...


Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › država u kojoj si smio misliti samo kao partija

iliti Republika Hrvatska po mjeri mladih haespeovaca.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2011. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako biram između tvoje partijaške republike i Hrvatske što misliš što je moj izbor? Very Happy

Što se tiče predstavljanja, evo ja ti ponovno nudim kavu na kojoj se upoznamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2011. 10:30 
Naslov:  Re: Mladež HSP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
Citat: › što misliš što je moj izbor?

pita Angelium sv. Petra.


Citat: › nudim kavu

nude ju i konobarice u kratkim suknjicama, njih nekoliko stotina u gradu. stavite onda u podnaslov - umjesto diskusije, nudimo obilazak stranačkih prostorija i kavu. a ispred ulaza u Šamačkoj 9/III okačite natpis "pUšači", možda tako postanete konkurentni. no, to je priča o ugostiteljskoj, ne političkoj ponudi. na moderaciji 031 portala je koliko će dugo ovdje trpiti balvane koji a) nisu u stanju diskutirati (anonimni stranački pajaci), i b) odbijaju diskusiju (službeni stav stranke). moj je pak stav, nadam se, kristalno jasan - svakoj političkoj stranci koja traži ideale u ratu zabraniti djelovanje / šutnuti ju na civilizacijsko smetlište / šajz. pa neka se tamo časte kavicama s četničkom braćom po materi / otvore UGO pUšaČi.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2011. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
uporan si ti, a? ko prava pravaška kenja (tako se u Hercegovini zove magarac).


...


Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › U tvom prvom postu si se baš ti bazirao na rat kao polazišnu točku svojih izlaganja... Hm oćeš se šutnut sam ili ?...
HSP Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › polazišna točka je Domovinski rat.

uh, ovo mora da je bolilo. no imam za tebe nešto još bolnije. zvuči komično, premda to nije, ali tvoja životna veletragedija, zvana pravaštvo u 21. stoljeću, sastoji se u tome da nikad nećeš dobiti priliku otkriti kakav si fajter u ratu.


...


Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Pune gaće snage kad si u fotelji za monitorom Very Happy

pa tako nekako, obzirom da na virtualnom boardu koristiš alatke fizičkog, umjesto umnog svijeta, nije teško pretpostaviti da isti switch radiš i kad se nađeš u suprotnoj situaciji. iskreno, ja ti ne bih povjerio da čuvas privjesak od ključeva, a kamoli nešto vrijednije, npr. ljudske živote. takvih lajavih kurcomlata iz redova adezeove mladeži bilo je na bacanje 1990, pa kasnije nestali s vidika ili nosili kavice po mjesnim zajednicama. istina, neki su završili i kao kriminalci, a bogami, neki i kao ratni zločinci.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2011. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa tako nekako, obzirom da na virtualnom boardu koristiš alatke fizičkog, umjesto umnog svijeta, nije teško pretpostaviti da isti switch radiš i kad se nađeš u suprotnoj situaciji. iskreno, ja ti ne bih povjerio da čuvas privjesak od ključeva, a kamoli nešto vrijednije, npr. ljudske živote. takvih lajavih kurcomlata iz redova adezeove mladeži bilo je na bacanje 1990, pa kasnije nestali s vidika ili nosili kavice po mjesnim zajednicama. istina, neki su završili i kao kriminalci, a bogami, neki i kao ratni zločinci.
 
Rekao sam vam sin prote iz DALJA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: