Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CineStar Osijek u ožujku 2011.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je to ok....kvaliteta filmova, veći ekrani, kvalitetniji zvuk....al nije isto kad kartu, kokice i kolu platiš 35 kn i kad ih platiš 65 koliko je u cinestaru....i skuplje, ako se ide 3d film gledat...

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

parwish je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi žao Europe i Uranije! Srednje kokice 20kn??? ma daj molim te takve su prije par godina koštale 6kn..

Imš na onim kioscima preko puta kina 15 puta jeftinije kokice. Najjeftinije su 2 kn i od njih se fino najedeš, a tek one za 5 kn...ne moraš plaćati 20 kn, jer ako na kiosku uzmeš 4 porcije x 5 kn, ubit ćeš se od kokica, nećeš ih moći ni pojesti jer su to 4 dosta veće porcije. Wink
muvifrik je napisao/la: ›
pa jesi toliko lijen/lijena da ne možeš otić preko puta kina (ako si u Europi) i kupit za duplo jeftinije najveću porciju? Shocked

Upravo baš to, kao što sam iznad i napisala... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto ne napraviti u Uraniji ili Europi kino koje će prikazivati nezavisne i stare kultne filmove. Dakle sve što nije blockbuster i mainstream...Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.03.2010. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puddock je napisao/la: ›
A cuj, koliko znam, samo " oni " filmovi koji su jako dobri kao Avatar i ostali, su punili Europu... a sve ostalo, ako bude 15 ljudi slave novu godinu.. tkao da ovih 9 kino dvorana mi se nekako cini previse za ovaj grad, koji maltene se ne koristi kinom..
Al dobro.. Jos jedna stvar ibitm se mozemo hvaliti Razz
Pa kada bude kino kako spada,onda ce biti i vise ljudi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.03.2010. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta fali našim kinima? milijun puta bolji ambijent nego sterilni cinestar

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cinestar?
potrebno koliko i "podno grijanje".

nabijem vas na kurac. toliko.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2010. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › A zašto ne napraviti u Uraniji ili Europi kino koje će prikazivati nezavisne i stare kultne filmove. Dakle sve što nije blockbuster i mainstream...Smile


zato sto nitko nece doci.

mozda i ima 100 ljudi koje bi interesirali takvi filmovi ... ali bas kad je projekcija ... onda oni imaju nekog drugog, vaznijeg posla ... i na kraju se pojavi njih troje.

mi smo se svi razmazili ... i ocekujemo da se sve nama prilagodi, da klickom misa dobijemo ono sto zelimo kada nama odgovara.

Cinestar ulazinice su preskupe, cinestar kokice su preskupe ... u cinestar se ne smije nista od hrane i pica unositi iz vana, samo ono sto, opet pogadjate ... preskupo, kupite u njihovom foajeu.

ali ... cinestar je distributer, nudi hi tech tehnologiju, nudi shoping centar, nudi kafice ... i cinestar blagajne se redovito pune, pa ce se tako puniti i u osijeku.

uzasno mi je zao osijeckih kina ... i ne samo uranije i europe, nego i narodnog, i slavije, kao sto mi je zao i osijeckog korza ... ali vremena se mijenjaju i to je neminovno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: