Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Održan 3. sajam poslova u Osijeku [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 17:51 
Naslov:  Održan 3. sajam poslova u Osijeku [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku je održan 3. Sajam poslova. S ponuđenih preko 700 radnih mjesta, bio je u odnosu na prošlogodišnji nešto slabiji, ali je odazivom nažalost bio jači. Mnogobrojni nezaposleni na ovom su mjestu pokušali riješiti pitanje zaposlenja, no jesu li i uspjeli znati će kroz nekoliko dana, nakon što poslodavci analiziraju zaprimljene životopise i ispunjene prijave. Tridesetak institucija i preko 40 tvrtki, odazvalo se sajmu, a najviše radne snage tražilo se u granama uslužnog sektora, poglavito ugostiteljstva.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- CINESTAR uskoro u osječkoj Portanovi
- Nizozemci bi i dalje gradili na Jugu IV
- Udruga "Mačkamama" slavi Uskrs


Osječka televizija - Vijesti, 29.03.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak se ovi nizozemci sastaju sa Bubalom i opet hoce raditi taj jug 4 kad je loreta lijepo na forumu napisala da su ovi trazili mito i da su nizozemci pobjegli Smile)

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

700 radnih mjesta?!Ne znam kako ja to nisam vidjela.To je bio čisti marketing i ništa drugo, čast rijetkim izuzecima,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Puddock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- CINESTAR uskoro u osječkoj Portanovi

Ma 9 kino dvorana, punit ce se isto kao i sto se napuni kino Europa.. nikako ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SheOs je napisao/la: ›
700 radnih mjesta?!Ne znam kako ja to nisam vidjela.To je bio čisti marketing i ništa drugo, čast rijetkim izuzecima,


20 'pravih' radnih mjesta + 680 'sezonskih' = 700

ja bio i vidio Sad(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AlkicOs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 82
Lokacija: ZP Ghetto
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sajam poslova, a sve neki štandovi fakulteta, škola i učilišta....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zalosno ! Zao mi je sto sa bio na tom "sajmu" ni P od posla sami marketing... same skole,fakulteti,komore,informaticke skole (tecajevi) i sta su napravili tri panoa su stavili kao za VSS i nizu na svakom panou tri lista papira A4 formata a svak list jedan posao... uglavnom pao mi je mrak na oci kad sam doso tamo.. nista od toga!

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AlkicOs je napisao/la (Pogledaj post): › sajam poslova, a sve neki štandovi fakulteta, škola i učilišta....


Bio, vidio, cisto prodavanje magle! Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lazyBee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 7:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam prošle godine na sajmu poslova, doduše ne u Osijeku. Ali, dojam je isti....
Izlažu strukovne škole, neke žnj firmice za koje jedva da sam čula a sve velike tvrtke samo su primile popunjen obrazac s onim: unijet ćemo vas u bazu podataka pa ako se ikad javi potreba za vašim profilom, kontaktirat ćemo vas.... Aha, baš! Rolling Eyes
Išla sam sva puna nade, a razočarala se ogromnooo... Čini mi se da se tamo može dobiti posao samo ako si završio neku strukovnu školu (građevinari, vodoinstalateri, plinomonteri i sl.). Mislim, neka, i ti mladi ljudi negdje trebaju početi raditi, ali nemojte onda prodavati fore da vas posao čeka na sajmu, samo morate dignuti lijeno dupe i pojaviti se. Mad

_________________
Sigurnost je za ljude koji ne vole dovoljno... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potrošila novaca za gorivo, kopirala tonu zamolbi i životopisa na preporuku HZZ i ništ'. Gledali su te u čudu kad si došao do stola i postavljao pitanja. Posljednje pitanje "Što nudite od poslova?", često je glasilo "NIšta za sada". Glavno da su početak obilježili političari sa svojim beskrajnim ispraznim govorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2010. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako to ide...

Svi sutke prelaze preko ovakvih stvari, izbjegavajuci sukob, izbjegavajuci suceljavanje s problemima... svi samo gledaju "svoja posla"...

E, gospodo, dok se tako ponasate, za vas ce i biti samo poslova po call centrima, kaficima, restoranima i praonicama hotela...

U Osijeku vise nije ostalo gotovo nista... uzivajte u plodovima svoje pasivnosti...

Spajanje banaka, kojem je kumovao "YouKnowWho" [na ovom sastanku je dogovoreno konacno spajanje], u Osijeku je izgubljeno 500tinjak radnih mjesta. To nije samo 500 otkaza, vec 500 radnih mjesta koja nepovratno odlaze u povijest i vise se nikada nece vratiti. Od svih radnih mjesta, ostat ce samo salterska.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Spajanje banaka, kojem je kumovao "YouKnowWho" [na ovom sastanku je dogovoreno konacno spajanje], u Osijeku je izgubljeno 500tinjak radnih mjesta.


I zbog ovoga normalan, pošten i iole pametan čovjek nikad neće u stranku Glavaša, niti za nju glasati. Hdssb može oprati ljagu sa sebe jedino izbacivanjem kriminalca Glavaša, ali ni to neće biti dovoljno ako u slijedećih 3 godine ne napravimo pomak u suprotnom smjeru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: