Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samo četiri kafića imat će dozvolu za pušenje?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la (Pogledaj post): › Napokon! Napokon mi nece majica...jakna..jucer oprano smrditi na taj kiseliš..a da ne govorim o kosi, te o suznim ocima nakon x sati provedenih negdje. Bilo je i vrijeme da se razdvoji. Ako vi svoja pluća, zdravlje i sto vec utapate i natapate dimom cigarete, onda to radite među "svojima" u svom prostoru. Ako "ti" uzivas u toj cigareti, ne znaci da netko drugi to mora trpiti.
Btw. kako se sada samo nalaze uvrijedjeni pusaci..mos si mislit... Daj pocnite malo gledati i oko sebe, a ne samo na sebe i svoju cigaretu. Ako toliko uzivate u tome, zatvorite se u prostoriju 1x1 , zapalite 10 cigara odjednom i uzivajte. Ali ne namecite to i drugima.

osijek031.com smile osijek031.com smile Totalno se slažem. Kikiriki!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 6:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uopće se ne čudim što se gotovo svaki junkie buni, nitko od nas ne voli gubiti privilegije i komociju. Najsmješniji su mi komentari tipa: 'sada će se osjetiti smrad znoja i svaki prdež'. Znojite se vi i prdite kod kuće do mile volje, ako vam taj smrad tako uspješno neutralizira duhanski dim.
Ako su mogle Turska i Albanija totalno zabraniti pušenje, ne vidim razlog zašto se mi preseravamo i prenemažemo. Nadam se da će u dogledno vrijeme ukinuti i ove idiotske ustupke s nekakvim ventilacijama u malim lokalima koji bi onda kao mogli biti pušački.
Totalna zabrana i kraj priče.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
bit će super zimi u tvrđi s petero ljudi u klubu.
-.-
mozda ces biti iznenadjen time da je zapravo nepusaca puno vise..tj. da su vecina..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Ja sam pušač, ali se radujem toj ugodnoj promjeni, tom čistom dašku zraka u kafićima, jer budući da nemam izraženu snagu volje, zakon me može natjerati da smanjim pušenje.
- Ako ste kojim slučajem izašli van koji vikend prošle godine, mogli ste osjetiti neugodan ( ili ajd' da budem izravnija, UČMALI, NAGRIZAJUĆI) ANTImiris, što govori o niskom stupnju održavanja osobne higijene mladih Osječana (o čemu svjedoči i nedavni članak).
- Što sam još htjela reći..... Aha! Jednu staru narodnu: Tko puši, dobar je u duši!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takodjer pusac i podrzavam ovo.manje sam pusio,a i svakakva poznanstva su se ostvarila ispred lokala:)
Al da,vraca se vonj na velika vrata..a tebi preacher je to smjesno jer si mozda jedan od tih..
Prosto fantasticno vidjet usminkanog frajera koji smrdi kao tvor.al je i komicno.
Ok,sad smo se spasili dima,rijesimo se jos 100-tinjak otrovnih kemikalija koje svakodnevno unosimo u organizam,nekoliko losih navika pa cemo moci reci da zdravije zivimo.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
bit će super zimi u tvrđi s petero ljudi u klubu.
-.-


nije istina.... kad je zabrana pušenja bila na snazi, nijedan klub nije bio prazan, barem ne više nego inače, ako je prazan - prazan je, bez obzira na pušenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina. Kikiriki!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Takodjer pusac i podrzavam ovo.manje sam pusio,a i svakakva poznanstva su se ostvarila ispred lokala:)


Smirt ! ili Smirting !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Takodjer pusac i podrzavam ovo.manje sam pusio,a i svakakva poznanstva su se ostvarila ispred lokala:)
Al da,vraca se vonj na velika vrata..a tebi preacher je to smjesno jer si mozda jedan od tih..
Prosto fantasticno vidjet usminkanog frajera koji smrdi kao tvor.al je i komicno.
Ok,sad smo se spasili dima,rijesimo se jos 100-tinjak otrovnih kemikalija koje svakodnevno unosimo u organizam,nekoliko losih navika pa cemo moci reci da zdravije zivimo.

Pa eto, na tvoje razočaranje, nisam jedan od tih.
Također je prosto fantastično vidjeti ušminkanu i smontiranu curu s 2 deci Gucci parfema na sebi, a s druge strane zadah joj ima vonj na nešto između ustajale kolodvorske pepeljare i miomirisnih ispuha iz sisačke rafinerije (a nije isključeno da i ona smrdi na znoj ili si doista uvjeren da samo nepušači smrde na znoj).
Taj tvoj 'ušminkani frajer koji smrdi kao tvor' izgleda sve svoje probleme rješava dolaskom u zadimljeni kafić. Ma jbt čudo! Koji k. će se prati onda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Takodjer pusac i podrzavam ovo.manje sam pusio,a i svakakva poznanstva su se ostvarila ispred lokala:)


Smirt ! ili Smirting !


e to to Very Happy
britanci prvi isfurali ak se ne varam..

@preacher, ne da mi se natezat s tobom, kompliciraš i izvlačiš iz konteksta jednu stasvim jednostavnu stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.03.2010. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gigi27 je napisao/la (Pogledaj post): › Hvala Bogu što je došlo vrijeme da čovjek koji ne puši u birtiji može disati! Jedva sam čekala da već netko nešto poduzme!Svi na odvikavanje!!!


A da probaš izbjegati birtije? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zodijak je napisao/la: ›
bit će super zimi u tvrđi s petero ljudi u klubu.
-.-


nije istina.... kad je zabrana pušenja bila na snazi, nijedan klub nije bio prazan, barem ne više nego inače, ako je prazan - prazan je, bez obzira na pušenje.


uh da sjećam se, svi su bili negdje vani... ili u stanovima. hvala bogu ja sam se snalazio za privatna okupljanja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu nam rekli koja 4 kafića. Da smrdljivce i trovače znamo izbjegavati u širokom luku. Naime, kao i u slučaju svih ostalih zabrana, ova će funkcionirati samo ako bude pod budnim okom i kontrolom neke inspekcije, a u ovom slučaju to bi trebala biti Sanitarna inspekcija. To je ista ona koja ne može ništa učiniti kada smrdi cijeli grad, a svi znaju odakle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
..carpea..
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2010. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan od kafića gdje se smije pušiti nakon 01.04. je " Crvena malina" kod socijalnog pa eto svi pušači tamo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ellee
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cigareta spaja ljude.
to joj je valjda jedina pozitivna stvar.
mnogi pusaci ce vam potvrdit da su gro puta zapoceli razgovor upravo s tim 'imas li upaljac/cigaretu?''
u periodu kada je bila zabrana sto se dogodilo?
svi ti uvazeni antipusaci su bili gdje?
vani s pusacima.
kafici su bili prazni.
nadjite mi jedan lokal koji je bio zadovoljan takvom situacijom.
jesam za zbranu pusenja (iako bi rado da se kafici sami mogu opredjelit zele li dozvoliti pusenje), ali hajde vi cijenjeni toliko jadni ugnjetavani ne pusaci ohladite.
imat cete priliku, ponovljenu, pa se pokazete...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: