Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija na Ekonomskom fakultetu u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 13:15 
Naslov:  Re: “Bolonja” povećala prolaznost i smanjila kvalitetu studija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Piše u današnjem Jutarnjem da Željko Turkalj nije razumio bolonjsku proces i da bi ga Ministarstvo zbog toga moglo smijeniti sa funkcije i protiv njega podnijeti kaznenu prijavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sokios
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 14:14 
Naslov:  Policija na Ekonomskom fakultetu u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija na Ekonomskom fakultetu u Osijeku!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2010. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

more456 je napisao/la: ›
Piše u današnjem Jutarnjem da Željko Turkalj nije razumio bolonjsku proces i da bi ga Ministarstvo zbog toga moglo smijeniti sa funkcije i protiv njega podnijeti kaznenu prijavu.


Razumio je on bolonjski proces, ali na način da je bolonjski proces zapravo otimanje love i spremanje u džep sebi s svojim kolegama, a zauzvrat masovno štancanje bezvrijednih diploma očajnog fakulteta na kojemu radi.

No tako je s hrvatskom znanošću, paravanom za besramno bogaćenje kvazi-znanstvenika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.03.2010. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jutarnji list je senzacionalisticko smece.

ta ljetna skola nije bila obavezna ... a oni koji su ju pohadjali su nesto i naucili ... i time lakse polozili ispite.

veci zlocin je ono sto radi drzava pa redovnim studentima otima desetke tisuca kuna godisnje za redovni studij

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, policija my ass! ta je fotka stara nekoliko godina, kad je bilo provaljeno na ekonomski i ukradeni oni kompovi! nije bilo nikakve policije na faksu, a kamoli u ovakvom kontekstu kakav prikazuje jutarnji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.03.2010. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ma, policija my ass! ta je fotka stara nekoliko godina, kad je bilo provaljeno na ekonomski i ukradeni oni kompovi! nije bilo nikakve policije na faksu, a kamoli u ovakvom kontekstu kakav prikazuje jutarnji!


e da tocno, bas sam se danas pitao od kad je ta fotka jer je se od prije sjecam... dobro si me podjestio Wink

pise u clanku da ce se mozda ispiti ponistiti Laughing e to bi volio viditi osijek031.com smile možda 1. travnja al i tad sumnjam u to osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ma, policija my ass! ta je fotka stara nekoliko godina, kad je bilo provaljeno na ekonomski i ukradeni oni kompovi! nije bilo nikakve policije na faksu, a kamoli u ovakvom kontekstu kakav prikazuje jutarnji!


e da tocno, bas sam se danas pitao od kad je ta fotka jer je se od prije sjecam... dobro si me podjestio Wink

pise u clanku da ce se mozda ispiti ponistiti Laughing e to bi volio viditi osijek031.com smile možda 1. travnja al i tad sumnjam u to osijek031.com smile


kolko god je ta ljetna skola debilna,ne bi bilo uredu da ponistavaju ljudima ispite ili ako ce ponistit nek im onda vrate novce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, da...nije on razuimo...svi su oni to dobro razumjeli i proveli u djelo! Čim sam čula za tu ljetnu školu prošle godine, rekla sam - nema šanse i odmah sam pomislila i rekla: "to je legalna Operacija Indeks!". Radije ću pošteno učiti i završiti fax, nego platiti 2 šugava ispita skoro 4000 kn, a još dodam 1500 kn i mogu si platiti sljedeću godinu. Čula sam da oni koji su preko ljetne škole položili matematiku, Crnjac im nije htio upisati ocjenu u indeks. Naravno, kad se nije milja-dvije eura slila ravno u njegov džep...

I još na kakve glupe fore su studenti prolazili tu ljetnu školu i polagali teške ispite, to je općepoznata stvar...da se sve rješava na modelu ljetnih škola, ne da bi bilo puno diplomiranih studenata, nego se ne bi moglo disati od njih, to bi bilo u rangu kao da si završio srednju jer je nemoguće NE položiti ispite u ljetnoj školi.

SRAMOTA ZA ŠKOLSTVO I DRŽAVU!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 2:58 
Naslov:  Re: Policija na Ekonomskom fakultetu u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i treba poništiti ispite kad ste budale koje plaćaju da polože ispit umjesto da sjednu i nauče! Najjači mi je komentar jednog studenta- nisam stigao sve pa sam odlučio preko ljeta riješiti zaostatke. De dobro je, inače je ekonomija poznata kao vrlo težak fakultet pored kojeg ni spavat ne stigneš. Ma kakve ljetne škole, zna se koliko traje semestar i kad su rokovi. Ako ne stigneš i misliš da si jedino sposoban lovom riješiti probleme, dijete drago ima lopata i kanala, ha da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 7:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
jer je nemoguće NE položiti ispite u ljetnoj školi.

kaži to onih 30% koji su upisali ljetnu školu, ali nisu položili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: