Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog gubitaka ZOO hotel se zatvara 6. travnja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad meni nije nešto jasno. Tko je napravio ZOO hotel i postavio te ljude s tolikim plaćama. Sadašnja ili prijašnja vlast?
A vreču bez dna je sigurno bolje baciti nego i dalje tovariti. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2010. 18:51 
Naslov:  Re: Zbog gubitaka ZOO hotel se zatvara 6. travnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To se od pocetka Glavaš mandata planiralo zatvoriti, a uskoro ce se saznati i zasto...
500 tisuća kuna mjesečno gubitka, ne bi baš reko, teška laž. Ako je ZOO hotel tolki teret na gradu što onda nisu dali nekom u zakup za pristojnu cijenu pa neka se novi gazda bavi sa plaćama zaposlenika. Ne, ne..Druge su to igre...Cilj je od početka bio zatvoriti ga. Saznat ce se zasto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.03.2010. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Sad meni nije nešto jasno. Tko je napravio ZOO hotel i postavio te ljude s tolikim plaćama. Sadašnja ili prijašnja vlast?
A vreču bez dna je sigurno bolje baciti nego i dalje tovariti. Smile


Slažem se da ako nema drugog načina za riješiti gubitke neka se zatvori. Ali... Ako je postojala osoba koja je htjela preuzeti Zoo hotel pa makar i za mizeriju od 2000 Eura mjesečno neka ga prezume jer je alternativo - zatvaranje i marš na biro... Ali uništenje grada Osijeka kao i gospodarstva Slavonije i baranje je već provjereni recept Glavaševaca još od dana kada su bili HDZ i vedrili i mračili ovim dijelom Hrvatske.
Ali da ne mislite da branim ili ne daj Bože slažem se sa Matkovićem Very Happy - daleko od toga. Ali davanjem u zakup pa i po takvoj nikakvoj cijeni je nikakav gubitak za Grad jer će smanjiti davanja a opet zaraditi nešto od te zakupnine i nitko me ne može uvjeriti da nije bubalo mogao da je zaista htio, podići tu cijenu zakupa pa i na 5000 Eura.
No čini mi se kako nije bilo dovoljno volje da se kapne nekome u privatni džep...
Još jedan katastrofa u režiji snage jada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2010. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
poslovnjakusa je napisao/la: ›
Da dođem k sebi? Po pitanju čega?? Po pitanju toga što pišem istinu? Garant spadaš u neku od HDSSB grupe ljudi...

Dobrodošla u klub! osijek031.com smile


osijek031.com smile

ako se dobro sjećam, ja se nisam upecao Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2010. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile


Zadnja promjena: BARTLEBY; 31.03.2010. 18:37; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2010. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Sad meni nije nešto jasno. Tko je napravio ZOO hotel i postavio te ljude s tolikim plaćama. Sadašnja ili prijašnja vlast?
A vreču bez dna je sigurno bolje baciti nego i dalje tovariti. Smile


Slažem se da ako nema drugog načina za riješiti gubitke neka se zatvori. Ali... Ako je postojala osoba koja je htjela preuzeti Zoo hotel pa makar i za mizeriju od 2000 Eura mjesečno neka ga prezume jer je alternativo - zatvaranje i marš na biro... Ali uništenje grada Osijeka kao i gospodarstva Slavonije i baranje je već provjereni recept Glavaševaca još od dana kada su bili HDZ i vedrili i mračili ovim dijelom Hrvatske.
Ali da ne mislite da branim ili ne daj Bože slažem se sa Matkovićem Very Happy - daleko od toga. Ali davanjem u zakup pa i po takvoj nikakvoj cijeni je nikakav gubitak za Grad jer će smanjiti davanja a opet zaraditi nešto od te zakupnine i nitko me ne može uvjeriti da nije bubalo mogao da je zaista htio, podići tu cijenu zakupa pa i na 5000 Eura.
No čini mi se kako nije bilo dovoljno volje da se kapne nekome u privatni džep...
Još jedan katastrofa u režiji snage jada...


Zaboravio si na "alternativu" kupnje za kunu... Netko "podoban" je već sigurno namješten da ga kupi, a ovo je samo namjerno urušavanje cjene tako da će građani biti sretni da ga netko i za kunu kupi samo da ne propadne. To je vjerovatno i cilj sve ove zavrzlame. Vrijeme će pokazati tko je taj tko će "spasiti" hotel od propadanja Smile

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loreta
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.03.2010. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
....@poslovnjakuša - nije da koga branim, ali kad već izlaziš s imenima i detaljima, što to činiš anonimno?


Anakondo?Pa ima nas koji znamo istinu,nije da vi sa osijek031 znate samo istinu,ima i drugih koji su upoznati u svere Osijeka i dešavanja,tako i poslovnjakusa zna zena isto nesta.

i još to zašto nebi smjela pisati kao anonimna osoba a iznjeti činjenice .svi smo mi pod nikovima i pišemo ono u što vjerujemo i što znamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poslovnjakusa
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.03.2010. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....


Zadnja promjena: poslovnjakusa; 29.03.2010. 18:22; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poslovnjakusa
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.03.2010. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.........


Zadnja promjena: poslovnjakusa; 29.03.2010. 18:23; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poslovnjakusa je napisao/la: ›
Roman o Suzani je davno završen. Suzana je otišla, no došla je nova bagra!


Ako je netko krao, treba u zatvor, a ne "završit roman"
osijek031.com smile


Zadnja promjena: BARTLEBY; 31.03.2010. 18:38; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2010. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi me čudilo, koliko su pametni, da za mjesec dana objave da će srušiti hotel! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2010. 9:45 
Naslov:  Re: Zbog gubitaka ZOO hotel se zatvara 6. travnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi smo mi u Osijeku glupe ovce koje samo na forumima raspravljamo i ne pokrenemo neku bitniju akciju kako bismo zastitili ono u cega smo svi ulagali. Da, cudno je da se upravo sada kad dolazi lijepo vrijeme i kad je barem jedan dio hotela mogao raditi i spasiti dio ljudi od nezaposlenosti (i cijelih obitelji), zatvara hotel i svima njima ugrozava egzistencija. Terasa hotela uvijek je prepuna cim grane sunce. Nije istina da nije mogla raditi i da je isplativije zatvoriti cijeli objekt. Ovce smo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2010. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

america je napisao/la: ›
Svi smo mi u Osijeku glupe ovce koje samo na forumima raspravljamo i ne pokrenemo neku bitniju akciju kako bismo zastitili ono u cega smo svi ulagali. Da, cudno je da se upravo sada kad dolazi lijepo vrijeme i kad je barem jedan dio hotela mogao raditi i spasiti dio ljudi od nezaposlenosti (i cijelih obitelji), zatvara hotel i svima njima ugrozava egzistencija. Terasa hotela uvijek je prepuna cim grane sunce. Nije istina da nije mogla raditi i da je isplativije zatvoriti cijeli objekt. Ovce smo!


Beeeeee

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2010. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

36 zaposlenih. Jel netko pravio poredbu koliko Škojo ima zaposlenih prekoputa u hotelu Osijek? Koliko Škoji ide zaposlenih po jednoj sobi? Šta ne pitate šta treba napravit s hotelom Bajtu ili Šplajta, to je bila njihova ideja da sagrade i privatiziraju hotel. Zašto je Šplajt vikao na otvorenju Živio Bajtin hotel? Bajto je htio da ima restoran gdje će se moći besplatno prežderavati a Šplajt da ima besplatni apartman gdje će dovoditi svoje kraljice. Kad su izgubili izbore došlo ono Piši kući propalo je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2010. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mitar031 je napisao/la (Pogledaj post): › 36 zaposlenih. Jel netko pravio poredbu koliko Škojo ima zaposlenih prekoputa u hotelu Osijek? Koliko Škoji ide zaposlenih po jednoj sobi? Šta ne pitate šta treba napravit s hotelom Bajtu ili Šplajta, to je bila njihova ideja da sagrade i privatiziraju hotel. Zašto je Šplajt vikao na otvorenju Živio Bajtin hotel? Bajto je htio da ima restoran gdje će se moći besplatno prežderavati a Šplajt da ima besplatni apartman gdje će dovoditi svoje kraljice. Kad su izgubili izbore došlo ono Piši kući propalo je


sinko, bajto je dobar sa glavaš ekipom. Za njega ne vrijede izbori, taj je sa svima super

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: