Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I na Zrinjevcu naplata parkiranja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 15:00 
Naslov:  I na Zrinjevcu naplata parkiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vodstvo osječkog Sveučilišta jučer je raspisalo natječaj za zakup neizgrađenog građevinskog zemljišta na prostoru sveučilišnog campusa u svrhu organiziranja privremenog javnog parkirališta. Taj su potez inicirali čelnici Grada Osijeka, kako bi bar privremeno riješili veliki problem parkiranja oko Kliničko-bolničkog centra Osijek, do planirane gradnje podzemnih garaža na prostoru Luke Tranzit.

- Vjerujem da će Sveučilište žurno raspisati natječaj za zakupca i što prije omogućiti parkiranje u krugu campusa - kazao je u ponedjeljak gradonačelnik Krešimir Bubalo.

To je sada i učinjeno, a za površinu od 9.785 kvadrata, na kojoj će se moći, prema procjenama, parkirati 700-800 automobila, početni mjesečni iznos zakupnine je 20.000 kuna s PDV-om.

Prijave se primaju do 2. travnja, a budući zakupnik morat će urediti i osvijetliti taj prostor, ali bez gradnje suvišnih objekata.

- Da, zainteresirani smo za naplatu parkinga na tom prostoru i javit ćemo se na natječaj. Sve potrebno, naravno, imamo, potvrđuje Ana Kocelj, direktorica tvrtke Elektromodul, dugogodišnjeg gradskog koncesionara održavanja i naplate parkirališta, koja je, doznajemo, i favorit na natječaju.

Novosti će, prema najavama iz Grada, biti i u ulici Zrinjevac, koja će uskoro ući u sustav naplate. Iako točan datum nismo uspjeli doznati, pročelnik Gradskog odjela za stambeno i komunalno gospodarstvo Milan Kamenko kaže kako se dogovori privode kraju i već za nekoliko tjedana parkiranje će se naplaćivati. Tom novom zonom koja bi mogla obuhvatiti i dodatni dio Gundulićeve kompenzirat će se izuzimanje određenog broja parkirališnih mjesta na drugim lokacijama zbog novih mjesta za invalide, ugostiteljskih terasa ili drugih razloga.

Autoškole ne znaju kamo će

Često zagušena ulica Zrinjevac, ulaskom u sustav naplate, zasigurno će postati mnogo mirnija, a s obzirom na to da predstavnici autoškola nisu izrazili interes za zakup određenog broja parkirališnih mjesta, i polasci na sate vožnje preselit će se na drugu lokaciju. Iako se činilo kako je gotovo sigurno da će to biti parkiralište na Gornjodravskoj obali, uz Solarski trg, razmišlja se i o parkiralištu kod Bastiona ili kod remize GPP-a.

Tekst: T.Levak/I.Sekol/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2010. 15:09 
Naslov:  Re: I na Zrinjevcu naplata parkiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VRDOLJAK, GDJE JE BETON U RUPI I IZA CENTRALA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogli bi izbetonirati i "parkiralište" preko puta Zrinjevca, koje već godinama naplaćuju, a jedino što možete tamo jest zaprljati auto i izaći blatni za 2kn po satu... Kada nema kiše i snijega, barem prašnjavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2010. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako i kada se napravi privremeno parkiralište u Campusu, terba znatno proširiti broj parkirnih mjesta za invalide, u blizina bolnice na sadašnjim lokacijama. Do nedavno je bilo po dva sa svake strane-ulaza, što je bilo apsolutno malo, a i na njima su parkirali vozila bez oznake. U zadnje vrijeme je nešto prošireno, ali nedovoljno. Kada tamo dođe invalid, znaći da ide na neku kontrolu ili je još dodatno bolestan. Inače u gradu ima malo mjesta za invalide, dajmo bar da to bude kako treba oko bolnice, tamo je najpotrebnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grrrrrrr, đubrad jedna!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2010. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozemo se mi pjeniti koliko hocemo ... ja sad samo cekam da gradjani sjenjaka zatraze naplatu parkiranja, pa onda i juga II.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.03.2010. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ovo je jedan od rijetkih gradova u Hrvatskoj (ako ne i jedini) kojji je naplatu parkiranja dao nekome drugome, a ne zadržao za sebe. Odreći se žive love i to ogromne, može samo idiot, a drugi još veći nastaviti.Sve mislim da su tu debeli privatni interesi, a vi glupani osječki plačajte.

_________________
BEHEADING
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
divkovi1
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nemojte tako po gradskoj vlasti, ne bi oni to uveli, al eto gradjani su sami trazili Smile

I opet SNAGA GRADA pokazuje svoju snagu na obicnim ljudima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.03.2010. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mozemo se mi pjeniti koliko hocemo ... ja sad samo cekam da gradjani sjenjaka zatraze naplatu parkiranja, pa onda i juga II.


bude li naplata parkiranja na sjenjaku osobno ću prvi postavljeni aparat skinuti i vratiti natrag njima.

ovo nije zajebancija ni šala.

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eastsidaz
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2010. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je smješnoo!!!
kontam postat će još smješnije,kad mi pred zgradom (jug2) počnete naplačivat, ide vama taj humor, lopovčine

_________________
stay off you computer thug
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.03.2010. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eastsidaz je napisao/la: ›
ovo je smješnoo!!!
kontam postat će još smješnije,kad mi pred zgradom (jug2) počnete naplačivat, ide vama taj humor, lopovčine


ja sam rekao svoje..prvi apatar koji mi stave pred zgradu biti će skinut,isčupan ili kako već....i vraćen njima pred njihovu firmu.

Stvarno se nezajebavam..ionako se nebojim kazne ovdje kod nas siluješ i ubiješ nekoga pa neodeš u zatvor....tako da me stvarno baš briga Smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2010. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh@ rupa se radi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tornado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2010. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam rekao svoje..prvi apatar koji mi stave pred zgradu biti će skinut,isčupan ili kako već....i vraćen njima pred njihovu firmu.

Stvarno se nezajebavam..ionako se nebojim kazne ovdje kod nas siluješ i ubiješ nekoga pa neodeš u zatvor....tako da me stvarno baš briga Smile
[/quote]

Zovi onda da ti dođem pomoći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: