Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi Poljoprivredni fakultet u Osijeku studentima na raspolaganju od jeseni [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 16:16 
Naslov:  Novi Poljoprivredni fakultet u Osijeku studentima na raspolaganju od jeseni [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradilište novog Poljoprivrednog fakulteta na prostoru osječkog Campusa obišli su danas gradonačelnik Osijeka Krešimir Bubalo i župan osječko-baranjski Vladimir Šišljagić. Riječ je o objektu površine skoro 19 tisuća četvornih metara koji će, između ostalog, sadržavati kongresnu dvoranu s 320 sjedećih mjesta, predavaonice, aule, kabinete, odjele, laboratorije i suvremenu knjižnicu. Pored toga sadržavat će i arheološki atrij, na oko 3 i pol tisuće četvornih metara. Rok za završetak izgradnje je 30. srpnja 2010. godine, što znači da će u ove prostore novi studenti ući već u novoj akademskoj godini....




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Obilježen Svjetski dan voda
- HSP najavio okupljanje uglednih intelektualaca
- Predstavljen program “Dionizijevog festivala”



Osječka televizija - Vijesti, 22.03.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što bi trebao predstavljati taj 'arheološki atrij'?

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2010. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sad će se snaga grada i regije slikati kako obilaze investicije koje nosi država po kojoj ne prestaju pljuvati. De dosta više lažnog veličanja na stvarima gdje ni kune nisu dali! Što snaga grada i regije gradi? Daj barem jednu investiciju. (Osim orlovog gnijezda u susjednoj...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: