Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko ljeto mladih OLJM 2010. bez velikih koncerata

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
thp
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
kurbla je napisao/la (Pogledaj post): › Tvorac izraza 'Turbo folk' je isti definirao kao muziku koja budi najniže strasti kod homo sapiensa. Mnogi tamburaši tu spadaju, hehe

Čuj u toj cijeloj priči meni na homo sapiensa liče fanovi npr Metalice. Laughing


Homo sapiens, lat. "razumni čovjek"-ime za sadašnju ljudsku vrstu!!!

Jebote, kakvi australopitekusi dolaze na ovu stranicu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

thp je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
kurbla je napisao/la (Pogledaj post): › Tvorac izraza 'Turbo folk' je isti definirao kao muziku koja budi najniže strasti kod homo sapiensa. Mnogi tamburaši tu spadaju, hehe

Čuj u toj cijeloj priči meni na homo sapiensa liče fanovi npr Metalice. Laughing


Homo sapiens, lat. "razumni čovjek"-ime za sadašnju ljudsku vrstu!!!

Jebote, kakvi australopitekusi dolaze na ovu stranicu!

Homo sapiens neanderthalensis Very Happy
Pra čovjek je također bio Homo sapiens, ali neandertalac:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2010. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
dobili ste 100 tisuća kuna. dajte meni 50 000 i biti će ljudi više nego prošle i pretprošle godine zajedno, ako ne bude, vratiti ću svih 50 000 kuna. javite mi se na pm, ako treba sve potpisujem i pred javnim bilježnikom.

eto, da ne ispadne da se sere kao prošlih godina, ja dajem otvorenu ponudu i nudim se da SAM organiziram sve što je prošlih godina hrpa nesposobne hdzove mladeži napravila i dovedem duplo više ljudi.


potpisujem komentar.

bilo bi ok, da se to prepusti nekome tko stvarno ima iskustva s takvim stvarima.

A da sam ja dobio 300 000 kn da to organiziram, meni bi ostalo puno para iz čistog razloga što nebi znao na što više potrošiti to.
100 000 kuna je i više nego dovoljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2010. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
thp je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
kurbla je napisao/la (Pogledaj post): › Tvorac izraza 'Turbo folk' je isti definirao kao muziku koja budi najniže strasti kod homo sapiensa. Mnogi tamburaši tu spadaju, hehe

Čuj u toj cijeloj priči meni na homo sapiensa liče fanovi npr Metalice. Laughing


Homo sapiens, lat. "razumni čovjek"-ime za sadašnju ljudsku vrstu!!!

Jebote, kakvi australopitekusi dolaze na ovu stranicu!

Homo sapiens neanderthalensis Very Happy
Pra čovjek je također bio Homo sapiens, ali neandertalac:)


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

http://hr.wikipedia.org/wiki/Neandertalac

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.03.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Nekad je u Osijeku izlazila Heroina Nova, ovi mladi danas pomislili bi da se tu radilo o glasilu lokalnih narkomana.


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile legendoo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2010. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjeko_99 je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
dobili ste 100 tisuća kuna. dajte meni 50 000 i biti će ljudi više nego prošle i pretprošle godine zajedno, ako ne bude, vratiti ću svih 50 000 kuna. javite mi se na pm, ako treba sve potpisujem i pred javnim bilježnikom.

eto, da ne ispadne da se sere kao prošlih godina, ja dajem otvorenu ponudu i nudim se da SAM organiziram sve što je prošlih godina hrpa nesposobne hdzove mladeži napravila i dovedem duplo više ljudi.


potpisujem komentar.

bilo bi ok, da se to prepusti nekome tko stvarno ima iskustva s takvim stvarima.

A da sam ja dobio 300 000 kn da to organiziram, meni bi ostalo puno para iz čistog razloga što nebi znao na što više potrošiti to.
100 000 kuna je i više nego dovoljno.


slažem se sa svime!!
gavranovića uopće ne želim komentirati, mogu samo reći da je nesposobna labilna čobančina... kad bi na čelu studentskog zbora bili normalni i sposobni ljudi, organiziralo bi se odlično osječko ljeto mladih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Nekad je u Osijeku izlazila Heroina Nova, ovi mladi danas pomislili bi da se tu radilo o glasilu lokalnih narkomana.


eh da, dobra stara vremena

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stepski_ker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Negdje u Norveškim planinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2010. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se mene pita, dao bi taj novac sirotinji nego organizirao kakav takav festival nezahvalnoj mladeži koja očito ne zna što želi.

_________________
Blinding, running through the eternal maze
Surrounded by people the same
Not knowing this place as the darkness falls above...
Will we ever see the sun deteriorate away?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2010. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti što su radili Heroinu su ionako izdali r'n'r. Ovi danas nikada neće izdati zavrtanje žarulja, silikone, BMW, pevaljke....Jbg bolji su Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crobex
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dalje se nastavlja dokazivanje kvalitete "osječke alternative", sve što nije alternativno je sr*** i vrijedno svakog prijezira, onaj tko sluša tamburice je nepismeni čoban, tko sluša thompsona je fašistički monstrum, a tko sluša, ne daj bože, narodnjake je naravno srbofilni primitivac prve klase ili možda još gore - bosanac.

neću se baš upuštati u neke pretjerane rasprave, ali je pomalo žalosno što neki pojedinci koji se očigledno, zbog način oblačenja i glazbenih i drugih kulturnih afiniteta, smatraju vrlo avantgardnima, urbanima ili na bilo koji drugi način naprednijima i superiornijima od sredine u kojoj žive zapravo uopće ne kontaju koliko su primitivniji i uskoumniji, višestruko gori od sredine kojoj se toliko pošprdno ismijavaju.

ali da se vratim na temu OLJM-a, po meni je bit OLJM-a, a tako mi bar naziv manifestacije govori, da se osječka mladež okupi i zabavi i to po mogućnosti tijekom godišnjeg doba zvanog ljeto. e sad, to što je nekad OLJM bio vrlo orijentiran prema alternativnoj i rock sceni je možda odraz toga vremena, a ne nužno naravi samog OLJM-a, inače bi i danas na OLJM-u nastupali bendovi od prije 20 godina. nekima očito nije lako prihvatiti da ne moraju svi voljeti iste stvari kao i oni, niti da ti drugi nisu zbog toga odmah i gluplji i općenito gori od njih, a očito je i teško prihvatiti da se vremena mijenjaju, a time i ljudi i ukusi. kao što sam i rekao, po mom mišljenju, OLJM treba pružiti zabavu za što veći broj osječkih mladih, a koliko znam prošle godine nije samo jole nastupao (btw ne želim reći da je prošli OLJM bio i dobar, ni blizu).

ah moji dragi alternativci nemojte se toliko puno uzrujavati što ste u manjini, pa da ste većina ne biste više bili alternativa ;-)

bakšu neću puno komentirati, samo se nadam da će se za nekih 40-50 godina opet naći neki vrdoljak i snimiti i o njemu jedan visokobudžetni serijal, pa da se možemo kolektivno prisjećati kako je u njegovo doba bilo sve bolje. eh ta dobra stara vremena!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crobex je napisao/la: › ali da se vratim na temu OLJM-a, po meni je bit OLJM-a, a tako mi bar naziv manifestacije govori, da se osječka mladež okupi i zabavi i to po mogućnosti tijekom godišnjeg doba zvanog ljeto.
Ove godine ce se odrzati 30. OLJM. Manifestacija, vrlo vjerojatno, ima vise godina od tebe. Ali, eto, 30 godina se njen smisao cuvao u tajnosti. Zato si sada dosao ti, i dekriptirajuci nam naziv otkrio o cemu se zapravo radi.

O, Vodjo! O, Vodjo Studentskog zbora!

Povedi, nas slijepce, na Put samospoznaje!

Citat: › a ne nužno naravi samog OLJM-a, inače bi i danas na OLJM-u nastupali bendovi od prije 20 godina.
Ingeniozan zakljucak, Sherlock! Jednostavno - ingeniozan!

Dakle, za 19 godina ce na OLJM-u nastupati Jole! Genijalan plan! Da si ti svoj djed, tvoj otac bi ti bio sin i opet bi se rodio ti. Doista vrhunska prevara prostorno-vremenskog kontinuuma.

Citat: › kao što sam i rekao, po mom mišljenju, OLJM treba pružiti zabavu za što veći broj osječkih mladih
S obzirom koliko mladih pohodi cajke, organizatorima ne gine obveza dovodjenja bar jednog ili dva izvodjaca tog zanra. Jednog softcore - tipa Halid Beslic, za kojeg ce neki reci da on ni nije narodnjak - tj. da pjeva "starogradske", do nekog hardcore izvodjaca, ili jos bolje izvodjacice. Ako to ne naprave, organizatori su notorni sovinisti, odnosno nacional-sovinisti.

Citat: › pa da se možemo kolektivno prisjećati kako je u njegovo doba bilo sve bolje. eh ta dobra stara vremena!
Je, ta grozna "stara vremena", u kojima nije bilo ni plazme televizora po trgovinama, su bila zivi mrak. Pogotovo ako u bila promatrana iz mosnji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2010. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crobex je napisao/la (Pogledaj post): ›

....


Jesam, priznajem! Sudite miii, zatoo što svoje volimmm.... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2010. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crobex je napisao/la: ›
i dalje se nastavlja dokazivanje kvalitete "osječke alternative", sve što nije alternativno je sr*** i vrijedno svakog prijezira, onaj tko sluša tamburice je nepismeni čoban, tko sluša thompsona je fašistički monstrum, a tko sluša, ne daj bože, narodnjake je naravno srbofilni primitivac prve klase ili možda još gore - bosanac.

neću se baš upuštati u neke pretjerane rasprave, ali je pomalo žalosno što neki pojedinci koji se očigledno, zbog način oblačenja i glazbenih i drugih kulturnih afiniteta, smatraju vrlo avantgardnima, urbanima ili na bilo koji drugi način naprednijima i superiornijima od sredine u kojoj žive zapravo uopće ne kontaju koliko su primitivniji i uskoumniji, višestruko gori od sredine kojoj se toliko pošprdno ismijavaju.

ali da se vratim na temu OLJM-a, po meni je bit OLJM-a, a tako mi bar naziv manifestacije govori, da se osječka mladež okupi i zabavi i to po mogućnosti tijekom godišnjeg doba zvanog ljeto. e sad, to što je nekad OLJM bio vrlo orijentiran prema alternativnoj i rock sceni je možda odraz toga vremena, a ne nužno naravi samog OLJM-a, inače bi i danas na OLJM-u nastupali bendovi od prije 20 godina. nekima očito nije lako prihvatiti da ne moraju svi voljeti iste stvari kao i oni, niti da ti drugi nisu zbog toga odmah i gluplji i općenito gori od njih, a očito je i teško prihvatiti da se vremena mijenjaju, a time i ljudi i ukusi. kao što sam i rekao, po mom mišljenju, OLJM treba pružiti zabavu za što veći broj osječkih mladih, a koliko znam prošle godine nije samo jole nastupao (btw ne želim reći da je prošli OLJM bio i dobar, ni blizu).

ah moji dragi alternativci nemojte se toliko puno uzrujavati što ste u manjini, pa da ste većina ne biste više bili alternativa ;-)

bakšu neću puno komentirati, samo se nadam da će se za nekih 40-50 godina opet naći neki vrdoljak i snimiti i o njemu jedan visokobudžetni serijal, pa da se možemo kolektivno prisjećati kako je u njegovo doba bilo sve bolje. eh ta dobra stara vremena!


potpis!!!!!!!!!!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte se zalijetati sa izjavama da se sa 50 000 kn moze napraviti ista konkretno. Pogotovo ne u trajanju od 10 dana.

Najam bine i ozvucenja je bar 10 000 eura.

Takodjer su mi besmislene izjave da bi se organizacija trebala prepustiti nekoj udruzi.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2010. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ak je prošlogodišnji razglas koštao 10 000 eura. ona stvarno treba ukinuti tu manifestaciju. jer svatko tko nije gluh je čuo propuste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: