Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bilićevi puleni protiv Walesa u Gradskom vrtu: Gosti inzistiraju na Maksimiru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 20:31 
Naslov:  Bilićevi puleni protiv Walesa u Gradskom vrtu: Gosti inzistiraju na Maksimiru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilićevi će izabranici prijateljsku provjeru protiv reprezentacija Walesa, koja je već ranije dogovorena za termin 23. svibnja, igrati vjerojatno u Osijeku, u Gradskom vrtu. No, odluka još uvijek nije potvrđena, iako su neki mediji danas objavili da se radi o gotovom činu.

O utakmici i Osijeku govorio je predsjednik HNS-a Vlatko Marković, a tajnik Srebrić kaže kako još uvijek postoje neki problemi.

- Osijek je izgledan kandidat, ali odluka još uvijek nije konačna, rekao je Srebrić za Index dodajući: Pokazali su velik interes, a sada se mi moramo uskladiti unutar kuće. Odluka uvelike ovisi i o našim gostima.

Wales hoće Zagreb

Velšani, naime, inzistiraju na tome da se ogled održi u Zagrebu ili negdje blizu hrvatske metropole.

- Da, u tom leži problem. Gosti su tražili da se igra u Zagrebu ili negdje u okolici. No, mi ćemo, kako se ono kaže, ukopčati tihu diplomaciju i pokušati sve urediti, zaključio je Srebrić.

Prema riječima glavnog tajnika HNS-a, konačna odluka će se znati u idućih tjedan dana.

Tekst: Marko Petrak/Index.hr
Foto: HNS


Zadnja promjena: Redakcija 031; 03.05.2010. 20:39; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deusex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek negdje između sjenjaka i juga2 :)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde da više i drugdje se igra nogomet,a ne samo u zg....osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Belgija, Wales šta je sljedeće? Jemen.....gdje su žabari, švabe i ostali s SP-a da glumimi srbe i slovence

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 21:43 
Naslov:  Re: Bilićevi puleni protiv Walesa u Gradskom vrtu: Gosti inzistiraju na Maksimiru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

protiv ovakvih protivnika je lakse ubaciti čalu,lovrena, ibaneza?? i slicne pa zaradit mamicu jos koji euro na transferima.
Prije sam mislio da je taj Bilic ok lik ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo nek napokon pozove i vidu u A repku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kreg belami,sasvam ok za moje hnl-om namučene oči

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2010. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prolem je sto mi kao grad nemozemo pruziti nikakve usluge strancima, nas nocni zivot se svodi na neka govna koja niko neslusa, cak ni u zemlji di se proizvodi... sta ce ljudi iz walesa radit u OS pa propucat ce se, ako realno pogledamo trebamo preuredit ovu rupu u status GRADA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Night5talker je napisao/la: ›
nas nocni zivot se svodi na neka govna koja niko neslusa,


zato i jesu narodnjački klubovi krcati svaki vikend...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
Night5talker je napisao/la: ›
nas nocni zivot se svodi na neka govna koja niko neslusa,


zato i jesu narodnjački klubovi krcati svaki vikend...


zato i vrvi s turistima da neznamo di cemo snjima
same babe i đedovi dolaze tu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma na kojem to travnjaku oni misle igrati? U Gradskom vrtu? Pa to je igralište malo bolje od "pačjeg jezera" gdje smo mi kao klinci igrali nogomet Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pere
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2010. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA nemojte tako crnit osijek. Nije to tako loš grad a svi vi pesimisti možete negdije dalje odselit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ma na kojem to travnjaku oni misle igrati? U Gradskom vrtu? Pa to je igralište malo bolje od "pačjeg jezera" gdje smo mi kao klinci igrali nogomet Smile

U pravu si, teren nije nikada bio u tako katastrofalnom stanju.
Doduše sjećam se tamo negdje '86-e ili' 87-e kada je par dana prije tekme Osijek - Priština palo puno snijega. Kada je pokojni Luks skužio da nema šanse da se teren očisti do tekme na neki suptilniji način, dofurao je neke ralice (ili bagere šta ti ja znam) koji su zajedno sa snijegom skinuli i gotovo cijeli travnjak. Onda su na to blato nasipali pijesak, pa je teren izgledao otprilike kao nešto između oranice pripremljene za sjetvu i plaže na Kopiki. Unatoč tome, Osijek je tada dobio Prištinu 5:1.
Nešto sam načuo da su navodno prilikom nedavne rekonstrukcije atletske staze oštetili i drenažu. U svakom slučaju naš teren zahtijeva kompletnu rekonstrukciju, od drenaže do travnjaka.
Što se tiče tekme, dakako da će stadion opet biti pun. Bio bi pun i da igraju Kapverdski otoci. Iluzorno je očekivati da ćemo u dogledno vrijeme dobiti kakvu kvalifikacijsku tekmu, čak i protiv pacera kao što je Malta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Night5talker je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
Night5talker je napisao/la: ›
nas nocni zivot se svodi na neka govna koja niko neslusa,


zato i jesu narodnjački klubovi krcati svaki vikend...


zato i vrvi s turistima da neznamo di cemo snjima
same babe i đedovi dolaze tu


ja nisam spominjao turiste, samo sam se osvrnuo na tvoj komentar d anitko ne ide nigdje, pa čak ni oni odakle je podrijetlom glazba koja dreči iz kluba...

btw. teren je sasvim ok... ...............................................................za mene i ekipu kada pičimo šesnajsterce.... osijek031.com smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 16:45 
Naslov:  Re: Bilićevi puleni protiv Walesa u Gradskom vrtu: Gosti inzistiraju na Maksimiru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teren je loš jer su uništili drenažu kad su stavljali novu atletsku stazu. Srećom u to vrijeme ne bi trebalo bit većih padalina pa se nećemo osramotit, ako se uopće bude igralo u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 17:38 
Naslov:  Re: Bilićevi puleni protiv Walesa u Gradskom vrtu: Gosti inzistiraju na Maksimiru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Teren je loš jer su uništili drenažu kad su stavljali novu atletsku stazu. Srećom u to vrijeme ne bi trebalo bit većih padalina pa se nećemo osramotit, ako se uopće bude igralo u Osijeku.
nije trebalo bit ni protiv irana prije 4 godine. zadnja pripremna pred svjetsko a ono pljusak kakav nikad nije bio. bio sam na zapadu gore i svi se poskidali goli i skupili pri sredini. više od pola ljudi pobjeglo Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: