Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Osijeku 10.000 osoba ima problema s alkoholom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2010. 15:53 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

korisnik_01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
barba je napisao/la (Pogledaj post): › Treba extra oporezovat cigarete tako da cca duhan košta 50-100 kn po kutiji, a i cuga je prejeftina. Litra ribara bi isto tako trebala bit 50-ak kn. S prikupljenim novcem kompenzirati će se manjak udržavnoj blagajni nastao smanjenjem PDV-a na 15%...

jeeeee, kako pametna država i ja želim tamo živjeti, još da mi je saznati gdje se nalazi


još kad bi se fizički odmakli od srbije i bih, onda bi rezultati sigurno bili odlični.
može litra konjaka koštati kod nas i 500 kn kad je tamo 20, 30 ili koliko već. o cigarama da i ne pričamo.


Ovakve istine me uvijek dobro nasmiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2010. 16:48 
Naslov:  Re: U Osijeku 10.000 osoba ima problema s alkoholom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije Srbija kriva što naši ljudi imaju poticaje za sadnju duhana, što nam je isti na jednoj kovanici, što bi državni proračun odavno bio u puno većim teškoćama da nije TDR-a, što su nam pivo i vino prehrambeni proizvodi i reklamiraju se naveliko....U Jugi je u Osijeku djelovalo više od 10 klubova liječenih alkoholičara a kažu da se sad pije više. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: