Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Plesni studio Shine oduševio na Plesokazu u Požegi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 11:00 
Naslov:  Plesni studio Shine oduševio na Plesokazu u Požegi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Udruga za promicanje kulture plesa Plesni studio "Shine" drugu godinu zaredom sudjeluje na plesnoj manifestaciji Plesokaz, koja se i ove godine održala u Požegi, 6. ožujka, u Gradskom kazalištu. Na Plesokazu je gostovalo preko 20 plesnih studija iz svih dijelova Hrvatske. Studio Shine je i ove godine oduševio publiku novom, kreativnim i neobičnom koreografijom te su uspjeli u svom naumu što boljeg prezentiranja studija, kako kroz ples, tako i scenskim nastupom, odnosno originalnim kostimima. Koreografija se zvala "Space art", a koregrafirale su Mira Sekereš i Maja Zec.

Iz plesnog studja je sudjelovalo 10 plesačica; uz već spomenute Maju Zec i Miru Sekereš, nastupile su i Suzana Kramarić, Gabrijela Brlić, Matea Štimac, Ivona Nikolić-Kovačić, Aleksandra Bolmanović, Stela Baričević, Iva Vrebac i Edit Kišmartin, a po prvi puta u sedam godina rada studija, s njima su išli iznimno talentirani mladi dizajneri 3c razreda Škole za tekstil, dizajn i primijenjenu umjetnost pod vodstvom profesorice Jelke Buer, a učenici su Domagoj Štimac, Damir Begović, Josipa Vurnek i Anita Koturić, kojima je to bila izvrsna prilika za stjecanje novih poznanstava i iskustava te pomoći u njihovom kreativnom radu.

Shine je pratio i profesionalni fotograf Tomislav Šilovinac - Šiki, koji je sve pomno zabilježio fotoaparatom kako bi vam prenio dašak sreće i ljepote nastupa, a koliko je uspio možete vidjeti u priloženim fotografijama.

9. plesokaz u Požegi je organizirala "velika umjetnica i predivna organizatorica" Ilijana Lončar, koja je postavile nove kriterije u organiziranju Plesnih susreta, a to su druženje, razmjena iskustava, kreativno stvaralaštvo i svake godine uključivanje novih plesnih grupa u sam Plesokaz.

Plesni studio "Shine" je dobio najbolje kritike za ples i kostime te se tako kvalificirao za daljnja umjetnička ostvarenja u show dance-u kroz tehniku modernog i jazz danca.

Jako smo ponosni i sretni što je napokon i Osijek dokazao što znači biti na vrhu, svoju sreću i ponos želimo podijeliti cijelom Osijeku kada bude produkcija plesnog studija krajem ožujka, poručuju iz Plesnog studija "Shine".








Foto: Tomislav Šilovinac - Šiki

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.03.2010. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isuse Bože! od 212 plesaca, 22 plesne grup, 15 gradova.... ovako, mislim to je stvarno snalažljivost, dovesti svog fotografa koji ce to sve lijepo poslikati, izmisliti pricu koju ce ljudi procitati i nemati pojma da to uopce nije bilo tako.....koga su oni oduševili? mene su osobno oduševili PS " Vruca čokolada" iz Splita, I PS "Jazzelle" iz Zagreba koji su imali odlicnu koreografiju, naravno da ne spominjem talentiranu djecu iz plesne radionice Ilijane Lončar, ovo što su Shinice otplesale....početak koreografije, koraci iz od lady Gage, kostimi prekopirani, " pedagog" Mira Sekereš pojma nema korake i prošetavala se tamo i nije mi jasno koga je ili što je glumila.....

sve u svemu...odajem im priznanje na vezama i vezicama po portalima, jedino to....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mang0
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › cure su odlicne bile..svaka pohvala i koreorafiji i kostimima, svaka čast Very Happy
....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ludaca
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala mango na komentaru...to nam stvarno puno znači..jel trudile smo se..i drago mi je da je tako savršeno ispalo...prezadovoljna sam našim nastupom i kostimima...i svaka čast i drugim klubovima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mang0
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pusti ljubomorne ljude sto pisu Very Happy,vazno da ste vi zadovoljni time.. btw.. lady gaga nema vjencanicu u spotu haha... tak da niste kopirali,
uzivajte cure!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.03.2010. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mang0 je napisao/la: ›
ma pusti ljubomorne ljude sto pisu


vic dana....logirali se danas da bi napisali jedan post aaa jooojjjj...... a jadni.....a zašto nemožete podnijeti kritiku?

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mang0
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kritika je uvjek dobrodosla... cak i najbolji koji prihvacaju kritiku postaju još bolji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.03.2010. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mang0 je napisao/la: ›
Kritika je uvjek dobrodosla... cak i najbolji koji prihvacaju kritiku postaju još bolji...


cak i najbolji?! a joj! pa dobro, vidim kako ste prihvatili

Mang0 je napisao/la: ›
ma pusti ljubomorne ljude sto pisu


ako netko kritizira onda je ljubomoran? samo neznam na šta...necu biti sada bezobrazna, bolje da prestanemo, autor teksta (koji nije bio na plesokazu) napisao svoje mišljenje, ja (koja sam bila na plesokazu) napisala svoje mišljenje i dobro je....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vrazicak*
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 19:09 
Naslov:  Re: Plesni studio Shine oduševio na Plesokazu u Požegi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz povjerljivih izvora znam da plesna grupa shine nije nista napravila bez veza i vezica, pa tako ni ovo. to je sve od mene...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koja je najbolja plesna grupa u Osijeku?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.03.2010. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
A koja je najbolja plesna grupa u Osijeku?


to se nemože izmjeriti....ali nasrati ovakav tekst...to je stvarno jadno!

vrazicak* je napisao/la: ›
iz povjerljivih izvora znam da plesna grupa shine nije nista napravila bez veza i vezica, pa tako ni ovo. to je sve od mene...


o toj temi uopce ne želim raspravljati, a dalo bi se...

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima Smile osijek031.com smile

Nažalost nisu veze i vezice Smile nego trud ljudi koji rade nešto...

Ako ništa u životu ne radiš ni veze ti nemogu pomoći...

Ako netko želi vezu... Slobodno me zovite. Vrlo rado ću Vas uslikati i staviti na net...

Nitko me nije nagovarao na ovo ...
Ova vijest je moja ideja....

Za osijek031 Vam ako niste znali ne treba nikakva veza... Smile tko želi i potrudi se oko nečega završi ovdje Smile

Mislim da ljubomora i podcjenjivanje nečijeg rada nije način niti rješenje stvari... Zašto se ne potruditi i biti bolji od nekoga pa na taj način pokazati da netko nije u pravu...

Pozdrav i pusa svima... Sve Vas obožavam..... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.03.2010. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne podcjenjujem i nisam ljubomorna nego sam pop.....na ovaj naslov i tekst.....ti, a vidjela sam te nisi odgledao više od pola plesokaza, gledao si Shine i koga još? oduševili su tebe? možda, koga još? i treba mi jedno objašnjenje ......" Plesni studio Shine je dobio najbolje kritike za ples i kostime te se tako kvalificirao za daljnja umjetnička ostvarenja u show dance-u kroz tehniku modernog i jazz dance"

molim?!? kritiku koga?! te se tako kvalificirao za daljnja umjetnička ostvarenja??!! na požeškom plesokazu uopce nema nikakve kritike niti kvalifikacije pa me samo zanima eto pojašnjenje tog djela teksta. Hvala.

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2010. 16:22 
Naslov:  Re: Plesni studio Shine oduševio na Plesokazu u Požegi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studio si je odradio finu reklamu..
šta tebe uma boli k.... za to? Very Happy
imaš li šta od toga?koju curu od tamo ne voliš? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

pošalji mi mail ja ti pošaljem fotke od svih nastupa s Plesokaza...

hahahahahaha

ja imam dokaz Razz da sam gledao sve

osijek031.com smile

zar je problem platiti i pozvati fotografa i promovirati svoj studio???

e to je akcija...

osobno me se dojmio i nastup i svih ostalih na plesokazu... jer poštujem svakoga koji nešto radi...

još jedna pusa...
UMA pošalji mi mail... dobiješ sve fotke od početka (sjedanja publike u salu do spuštanja zastora i poslije dodjele priznanja)...

velika pusa Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: