Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radnici Pivovare odbili Komakove ustupke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2010. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje da su umjesto Vrdoljaka poslali Darka KiloBajta, on bi to sve vec odavno rijesio i svi zadovoljni. Osijek nije ni svjesan koliko gigabajta i megabajta ima u tom Bajti, a ovaj grad to nezna iskoristiti. Dajte nam Darka KiloBajta za gradonacelnika pa cete svi vidjeti kako ce Osijek zivnuti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2010. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2010. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

murinjos je napisao/la (Pogledaj post): › Dotični gospodin je ultimativno stao pred radnike rekao im da moraju prekinuti štrajk,da nije ništa čudno što se ljudi otpuštaju,da je i on u javnoj upravi otpustio 150 ljudi itd.Pitam ja njega,po čemu su radnici Pivovare drugačiji od npr.seljaka kojim zbog političkih poena daju potporu.Očito zbog broja glasova.Ako seljaci samo traže svoje(što je istina),zašto onda ne podupru i radnike Pivovare koji također samo traže svoje.

Upravo to! Kad sam nekidan u Dnevniku vidio Šišljagića kako govori da dijele hranu i piće seljacima i da ih 100% podržavaju, tj. da će s njima i na Zagreb ako bude potrebno, doslovno mi je došlo da se pobljujem osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2010. 6:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
murinjos je napisao/la (Pogledaj post): › Dotični gospodin je ultimativno stao pred radnike rekao im da moraju prekinuti štrajk,da nije ništa čudno što se ljudi otpuštaju,da je i on u javnoj upravi otpustio 150 ljudi itd.Pitam ja njega,po čemu su radnici Pivovare drugačiji od npr.seljaka kojim zbog političkih poena daju potporu.Očito zbog broja glasova.Ako seljaci samo traže svoje(što je istina),zašto onda ne podupru i radnike Pivovare koji također samo traže svoje.

Upravo to! Kad sam nekidan u Dnevniku vidio Šišljagića kako govori da dijele hranu i piće seljacima i da ih 100% podržavaju, tj. da će s njima i na Zagreb ako bude potrebno, doslovno mi je došlo da se pobljujem osijek031.com smile osijek031.com smile


naravno,ali isto tako tko je pokušao govoriti na skupovima seljaka bio je doslovno protjeran jer im nisu dopustili da to iskoriste za osobnu promidžbu

a što se tiče naše pivovare(u koju sam odlazio i sa 3 godine i sa 20 godina...) ne smije se popustiti komaku kao i do sada,ttreba mu opduzeti dionice koje nisu njegove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: