Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šišljagić: Nepravedno se usporava ulazak Hrvatske u Europsku uniju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
loreta
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.03.2010. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

IMHO, nepotrebne gradjevinske projekte poput sporskih dvorana, prosirenja sajamskih prostora i sl. i treba minirati.

Na mjestu njihovog miniranja za pocetak treba izgraditi nekoliko skolskih dvorana za srednjoskolce.

S ovim nisi u pravu jer je upravo naša dvorana jedna od najfunkcionalnijih i mnogi fakulteti i srednje škole ju koriste za tjelesni i ta dvorana je doslovno javno dobro. Vrijedi upravo kao nekoliko školskih dvorana za srednjoškolce kako ti navodiš.


nabrojao si imena magy ,dečko iz njemačke itd,vidim da spominješ njemačku a pišem sa č ,š.ako ja dajem njemačke linkove ne znači to da živi u njemačkoj.znači samo da pratim dešavanja u mom gradu .ako sam ja kao žena Loreta muškom spola onda je Ante Đapić cura.
vidim da spominješ stranke ,bila sam član HSP-a dok nije i sam ANTE Đapić izgubio moje povjerenje i moj glas ,zato što je loše vodio stranku ali dok je bilo Đapića Osijek je disao.a sada sa Bubalom Osijek diše na škrge i ostajem pri svome na sve da ej Đapić unazad pet godina pokrenio Osijek sa trgovačkim centrima ,dvoranama ,stanogradnjom i ostalo infrastrukturom a ti ćeš sada videjti šta će ta tz.snaga grada napraviti za Osijek.NIŠTA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: