Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rasprava o štrajku u Pivovari odgođena za četvrtak [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
murinjos
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2010. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebali bi svi pošteni građani Osijeka bojkotirati Osječko do prestanka štrajka.Pokažimo krimilalcima da se sa ljudima me mogu zajebavati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
minka
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj oprostite,važno upozorenje sam zaboravila dati građanima osijeka pa i šire(do našica)!budite oprezni u prometu jer komak je jučer u naletu bijesa na parkiralištu pivovare svojim(čitaj našim)autom udario kćerkin(čitaj naš)auto!a već je prije poznato da mu je i sinu davno oduzeta vozačka,ali on ipak vozi,pa je i on opća opasnost na cesti,a policija je očito i tu nemoćna!zato bi trebalo u našim krajevima uvesti novi znak,nešto kao OPREZ!KOMAKOVI NA CESTI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

murinjos je napisao/la: ›
Trebali bi svi pošteni građani Osijeka bojkotirati Osječko do prestanka štrajka.


Slažem se. Treba ga bojkotirati zauvijek. To je ionako proizvod sumnjive kvalitete, upitnog okusa, a kakav bi i bio uz ovakve direktore i radnike.

Šanse da Pivovara opstane otprilike su slične šansama da IGH dobije posao u Crnoj Gori.

Eto, na stranu i priča o tome da li je Komak dobar ili loš, no što će radnici ako jednog dana opet postanu vlasnici firme? Pronaći novog Komaka? Pa oni su ga i postavili (odnosno, prodali mu dionice). Novog Gucića? Teško, takvih više nema mnogo, a odnedavno i paze što kupuju.

Uostalom, tko će kupiti firmu u kojoj postoje 2 sindikata, pokušaj smanjivanja plaće i otpuštanja završi blokadom ulaza u firmu i pozivima na bojkot proizvoda te iste firme. Kome treba to "znanje" staro 400 godina, to tržište, ti brendovi?

No, nadajmo se naboljemu. Bio Komak ovakav ili onakav, a čak sam u stanju i povjerovati štrajkašima, budućnost nije svijetla kao pivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
minka
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2010. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim frajeru da si ti još uvjek na nekom debelom đeparcu i morao bi štrajkat samo ako ti ga tatica smanji!da malo čitaš novine znao bi i da je drugi sindikat komak osnivao da potpisuje njegova sranja i zaje...radnike!a o kvaliteti osječkog isto nisi informiran!da si ga nekad kupio vidio bi na etiketi medalju koja je dodjeljena za hrvatsku kvalitetu!i prije gucića i komaka su radnici kuhali i točili pivo po recepturi,a sam si primjetio da je to već 400 godina!i ti bi se trebao javiti komaku,prima takve ljude koji nemaju pojma ni o poslu ni o životu,pa mu crnči za minimalac i okreni mu dupe nek te još i j.dok mu radiš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2010. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

minka je napisao/la (Pogledaj post): › joj oprostite,važno upozorenje sam zaboravila dati građanima osijeka pa i šire(do našica)!budite oprezni u prometu jer komak je jučer u naletu bijesa na parkiralištu pivovare svojim(čitaj našim)autom udario kćerkin(čitaj naš)auto!a već je prije poznato da mu je i sinu davno oduzeta vozačka,ali on ipak vozi,pa je i on opća opasnost na cesti,a policija je očito i tu nemoćna!zato bi trebalo u našim krajevima uvesti novi znak,nešto kao OPREZ!KOMAKOVI NA CESTI



osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Radnici, studenti, nezaposleni, umirovljenici
i sve ostale potlačene skupine u društvu

VRIJEME JE ZA OTPOR!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: