Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: The Doors Experience

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65866
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 15:09 
Naslov:  Slavija: The Doors Experience
13.03.2010. 21:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[14.03.2010.] Gdje god su nastupili, publiku su ostavili bez daha, ni osječka nije bila iznimka.

Galerija 031: Slavija: The Doors Experience
[Foto: Daniel Antunović][13.03.2010. MMC Slavija]

Za više nego dobro zagrijavanje prije koncerta zaslužni su bili Jimmy-mali od akustične gitare, čije ime garantira nezaboravan provod uz zvuk dobrog, starog rocka te mladi osječki bend Tvrdo Srce u nešto drukčijem sastavu nego inače, s novim pjevačem, ali i s pokojom novom, autorskom pjesmom.

Nakon sat vremena odlične svirke pozornica je prepuštena zvijezdama večeri, austrijskom bendu The Doors Experience. Osim pjevača Jasona Boilera, koji nevjerojatno liči na glazbenu ikonu Jima Morrisona, ostali članovi benda vizualno se ne podudaraju s licima originalnih Doorsa. No uz takvu kvalitetu zvuka, slika nije previše bitna.

Uz dva sata, koliko je trajao koncert, Osječani su mogli steći uvid kako su nekad zvučali Doorsi, a to je bila posebna prilika mlađim naraštajima koji taj kultni bend nisu imali priliku čuti i vidjeti uživo. Light My Fire, The End, People Are Strange, Riders On The Storm samo su neki od hitova kojima su Austrijanci zaludili Osječane. Publiku su počastili i bisom, a nekolicina iz publike pjevača je počastila pivom po glavi. Samo još jedan odraz (ne)kulture osječke publike.

Nadamo se skorašnjem dolasku ovog benda, po mogućnosti u boljim vremenskim uvjetima kako ne bismo muku mučili sa smrznutim cijevima i nemogućnošću puštanja vode u sanitarijama, a ni povećana sigurnost ne bi bila na odmet, možda nam tako zvijezde ne bi išle kući okupane pivom.

Piše: Lara Bebek
Foto: Daniel Antunović


Agencija Koncert Vas poziva… nakon odličnog nastupa Guns ‘N’ Roses Tribute banda, na još jedan u nizu fantastičnih koncerata u sklopu The Real Tribute projekta - The Doors Experience (Austrija) nastupit će u MMC Slavija u Osijeku, u subotu 13. ožujka 2010. od 21:00 sat.

Nagradna igra

Osijek031.com poklanja 5x1 ulaznicu, a po jednu ulaznicu osvojili su:
Tanja Slijepčević
Andrej Mlinarević
Tamara Jurić
Marija Sopret
Marko Kirin


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju ulaznice. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnicima želimo odličan provod, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

Momci iz grupe The Doors Experience dolaze iz Austrije. Koncerte održavaju diljem Europe, a za njihov se nastup uvijek traži karta više. The Doors Experience je tribute band koji čuva sjećanja na legendu rocka, Jima Morrisona, te legendarnog zvuka benda The Doors i njihovog scenskog nastupa. Desetljećima nakon smrti legendarnog Morrisona, The Doors Experience uspijevaju ushititi fanove svih dobi.

Poznavatelji ovog tribute benda ocjenjuju ih kao najbolje u Europi, a razlozi toga su visoki glazbeni standardi i nastup frontmena Jasona „Jima“ Boilera koji oduzima dah, koji je sličan Jimu po izgledu, gestikulaciji, vokalu, karizmi i scenskom nastupu, bez dovođenja u pitanje Morrisonovu originalnost, da je to jednostavno nevjerojatno. (izvor: Soundguardian.com)

Ovaj austrijski tribute band iz svjetske će rock arhive izvući i odsvirati mnogima drag psihodelični rock opus grupe The Doors. Iako grupa The Doors ne postoji već više od 35 godina, njihova glazba još je za mnoge i više nego aktualna. To je uvidio momak iz Austrije po imenu Jason Jim Boiler, te 2001. osnovao tribute band pod imenom The Doors Experience, s kojim u posljednjih osam godina svojim odličnim nastupima širom Europe zaluđuje poklonike Doorsa.

Na svom repertoaru imaju više od 40 pjesama legendarnih Amerikanaca koje interpretiraju više nego solidno, kada će nas vratiti u vrijeme kada su Doorsi svojim psihodeličnim rockom pustošili svjetskom glazbenom scenom. Izdvajamo samo neke naslove od neponovljivih legendarnih pjesama: Light My Fire, Break on Through, The End, People Are Strange, Love Me Two Times, Hello, I Love You, Riders On The Storm, Roadhouse Blues, LA Woman

The Doors Experience su gostovali i u Rijeci, vrlo često gostuju Zagrebu, a Zagrepčani ih uvijek dočekaju sa sve većim brojem fanova, budući da ova bečka petorka sjajno izvodi bogati repertoar Doorsa i donosi ultimativni “Doors doživljaj”. Kako originalne Doorse više nikada nećemo vidjeti uživo, najbliže što možemo poslušati su The Doors Experience. (izvor: Planetmagazin.net)

Predizvođači na koncertu: Jimmy (akustična gitara) i grupa Tvrdo srce!










Ulaznice u pretprodaji možete kupiti od 3. ožujka po cijeni od 50,00 kn, a možete ih kupiti u:
- CD Shopu Dancing Bear, u Pothodniku
- St. Patrick’s Pubu, u Tvrđi
- Gradskom radiju, na Trgu A. Starčevića

Na dan koncerta cijena na ulazu u Slaviju 60,00 kn.

Medijski pokrovitelji: portal Osijek031.com i Gradski radio

Take care of yourself and
"Break On Through to The Doors Experience!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

This is the End...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 16:49 
Naslov:  Re: Slavija: The Doors Experience
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fenomenalno. Na Gunsima je bilo odlično, ovo očekujem i boljim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo se ne propusta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 17:28 
Naslov:  Re: Slavija: The Doors Experience
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izvrsno! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zivi
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.03.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u zadnje vrijeme navala takozvanih tribute bendova ... :/ , bolje umjesto svih njih da jedan originalni kvalitetni dode :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.03.2010. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to te ja pitam! aaaa,obožavam Doorse <3
Naravno da se dolazi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi je napisao/la: ›
u zadnje vrijeme navala takozvanih tribute bendova ... :/ , bolje umjesto svih njih da jedan originalni kvalitetni dode :/


potpisujem!

Osječanka1990 je napisao/la: ›
Ma to te ja pitam! aaaa,obožavam Doorse &lt;3
Naravno da se dolazi!


obožavaš doorse, a dolaziš na tribute band?!?!
tko tu koga??!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2010. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haloooo???? pa Doorsi za tvoju informaciju više ne sviraju 35 godina!!! Naravno da se dolazi na tribute band..tko je dosad negdje svirao išta od Doorsa?
To nema nikakve veze što ja obožavam doorse. Bože moj pitanja -.-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaj je ovo počelo....
pošast tribjut bendova...
ja bi onda naručio sedmoricu mladih tribjut bend.... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi je napisao/la (Pogledaj post): › u zadnje vrijeme navala takozvanih tribute bendova ... :/ , bolje umjesto svih njih da jedan originalni kvalitetni dode :/


Pa kad dođe takav mladi originalni band dođe 20 ljudi na koncert. Bio sam nedavno na Gatuzu u Mini teatru, dečki su fenomenalni, a toliko je malo ljudi došlo da mi ih je bilo žao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanka1990 je napisao/la: ›
Haloooo???? pa Doorsi za tvoju informaciju više ne sviraju 35 godina!!! Naravno da se dolazi na tribute band..tko je dosad negdje svirao išta od Doorsa?
To nema nikakve veze što ja obožavam doorse. Bože moj pitanja -.-


djevojko, 1. nisam bog tvoj, 2. kombinacije upitnika i uskličnika ne čine pitanje, pogledaj u pravopis, 3. u lipnju će biti 39, a ne 35 godina otkada doorsi ne sviraju, 4. kad si se rodila (ako je godina u nicku godina tvog rođenja), imao sam već podeblji staž slušanja doorsa, 5. ne, naravno da se ne slušaju tribute bandovi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yux031 je napisao/la: ›


djevojko, 1. nisam bog tvoj, 2. kombinacije upitnika i uskličnika ne čine pitanje, pogledaj u pravopis, 3. u lipnju će biti 39, a ne 35 godina otkada doorsi ne sviraju, 4. kad si se rodila (ako je godina u nicku godina tvog rođenja), imao sam već podeblji staž slušanja doorsa, 5. ne, naravno da se ne slušaju tribute bandovi



Jooj ne da mi se prepirat. I ja slušam Doorse od 6 osnovne,valjd i ja nešto znam o njima.Svatko nešto voli a to što dolazi tribute band i vjerujem da nisu ni blizu toliko dobri kao Doorsi ali tko je dosad svirao nešto od njih,bar da liče pomalo na njih i ponovo vrate jedan dio tog doba kad su postojali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si s 5 godina imao već podeblji staž slušanja Doorsa. Svaka tebi čast osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2010. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Ti si s 5 godina imao već podeblji staž slušanja Doorsa. Svaka tebi čast osijek031.com smile


to, care! osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: