Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2010. 17:17 
Naslov:  Re: Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš nemam sreće s tim blatom, osobno sam uvijek blatan, zbog ulice u kojoj živim već 30 god, a koja zbog politike i nesposobnosti pojedinaca promjeni jedino ime, ali izgled nikako.
Zanimljivo je ovo prepucavanje, čovjek sa strane bi pomislio i zaključio da vi svi, ili bar većina mislite da je jedini razlog zašto ima nekih nedostataka u izgledu gradskih ulica, odnosno krivac - uprava i gradonačelnik. Pa ajde molim vas, Osijek ovo stavlja na kartu ne gradova, već običnih selendri, koje imaju uvijek dvije tri dežurne babe, još kad su te babe uvrijeđene zbog gubitka privilegija ili političkog utjecaja,onda zaključuju i vide velikim očima trunje po gradu. Zapravo mislim da ovdje nije ni bitan izgled ulica, već se vi prepucavate oko toga tko će Bubala napljuvati, a Đapića, zamisli Đapića pohvaliti da je čistio grad bolje od ovih. de se malo zamislite, i pričekajte da npr pauk počne raditi svoj posao, pa će biti i manje blata na ulicama. A za smeće, ni Đapić ni Bubalo nisu ga skupljali, a mislim da je bivši bio u stanju napraviti više smeća, nego ovaj, makar ovako kad ga čovjek šacne.
De da mi više pazimo da se smeće ne razbacuje, a ima pojedinaca koji to rade, neki dan pijani klinac izvrne bar pet kanti, a netko nek kupi, a za sve je kriv, sigurno paraobavještajno podzemlje, npr. Dajte, budimo realni, zar ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2010. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
evil monkey je napisao/la: ›
rano je pao snijeg??? tjednima je opalo lisce trunulo po cestama i javnim povrsinama, o kakvom jebenom snijegu pricamo?

Vjerojatno o onome poslije Nove godine, kad je jesen već debelo prošla, a oni jadni nisu stigli...što bi tek da je Osijek velik kao Zagreb...lišće ne bi nikad bilo (po)kupljeno. Wink


ne znam, to što zimi pada snijeg direktoru Unikoma je vjerojatno meteorološki fenomen. kao što u jesen opada lišće bjelogoričnog drveća. čišćenje javnih površina od snijega je jalov posao. tko se slomi neka tuži Unikom, izgubit će jer prezime glavaš na osječkom sudu još uvijek nešto znači.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2010. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mislim da neka stranka odlucuje hoce li biti snijega i blata po ulicama, ali ove jeseni se doista nesto dogadjalo s Unikomom.

U cijeloj Retfali nije jedan jedini list pokupljen. Ok, lisce je super - jednom ce istrunuti i pognojiti zemlju - kao da ga nikad nije ni bilo. No, prije toga ce sahtovi biti zakrceni [na Vij.P.Gore je ove jeseni plivala ulica zbog toga], stvarat ce se humusno-blatne naslage na cesti => proklizavanje, dulji put kocenja...

Onda je pao snijeg i sve prikrio. Sad, kad se otopio, je opet katastrofalna situacija.

Zasto ove jeseni [btw. zivo me zaboli tko je direktor, iz koje stranke su on ili gradonacelnik] lisce nije ocisceno? Zasto?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2010. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mislim da neka stranka odlucuje hoce li biti snijega i blata po ulicama, ali ove jeseni se doista nesto dogadjalo s Unikomom.

U cijeloj Retfali nije jedan jedini list pokupljen. Ok, lisce je super - jednom ce istrunuti i pognojiti zemlju - kao da ga nikad nije ni bilo. No, prije toga ce sahtovi biti zakrceni [na Vij.P.Gore je ove jeseni plivala ulica zbog toga], stvarat ce se humusno-blatne naslage na cesti => proklizavanje, dulji put kocenja...

Onda je pao snijeg i sve prikrio. Sad, kad se otopio, je opet katastrofalna situacija.

Zasto ove jeseni [btw. zivo me zaboli tko je direktor, iz koje stranke su on ili gradonacelnik] lisce nije ocisceno? Zasto?

Ma upravo to. Ne zanimaju me politički ili bilo kojih drugi razlozi, ali činjenica je da je grad prljav i zapušten kao rijetko kada prije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2010. 21:13 
Naslov:  Re: Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2010. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo puno pijanih klinaca rastura kante po gradu... Neprijatelji rade i treću smjenu! Za inat marljivoj ekipi koja ih je inatu i učila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pego78
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2010. 22:37 
Naslov:  Re: Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la (Pogledaj post): › Baš nemam sreće s tim blatom, osobno sam uvijek blatan, zbog ulice u kojoj živim već 30 god, a koja zbog politike i nesposobnosti pojedinaca promjeni jedino ime, ali izgled nikako.
Zanimljivo je ovo prepucavanje, čovjek sa strane bi pomislio i zaključio da vi svi, ili bar većina mislite da je jedini razlog zašto ima nekih nedostataka u izgledu gradskih ulica, odnosno krivac - uprava i gradonačelnik. Pa ajde molim vas, Osijek ovo stavlja na kartu ne gradova, već običnih selendri, koje imaju uvijek dvije tri dežurne babe, još kad su te babe uvrijeđene zbog gubitka privilegija ili političkog utjecaja,onda zaključuju i vide velikim očima trunje po gradu. Zapravo mislim da ovdje nije ni bitan izgled ulica, već se vi prepucavate oko toga tko će Bubala napljuvati, a Đapića, zamisli Đapića pohvaliti da je čistio grad bolje od ovih. de se malo zamislite, i pričekajte da npr pauk počne raditi svoj posao, pa će biti i manje blata na ulicama. A za smeće, ni Đapić ni Bubalo nisu ga skupljali, a mislim da je bivši bio u stanju napraviti više smeća, nego ovaj, makar ovako kad ga čovjek šacne.
De da mi više pazimo da se smeće ne razbacuje, a ima pojedinaca koji to rade, neki dan pijani klinac izvrne bar pet kanti, a netko nek kupi, a za sve je kriv, sigurno paraobavještajno podzemlje, npr. Dajte, budimo realni, zar ne...
Laughing svaka čast;konačno da je netko napisao nešto pametno na ovom forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogaric
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2010. 10:00 
Naslov:  najlakše je pljuvat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi Vi koji pljujete po Unikomu povucite kočnicu jer trkeljate bez veze,dali znate pametnjakovići koliko je bilo otkaza u toj firmi otkako je na čelu novi direktor.Naravno da ne znate već samo pričate gluposti.lako je bilo održavati grad sa preko 250 zaposlenih koliko ih je bilo prije otkaza.Posao o kojem se govori je nemoguće odraditi sa ljudima koji su ostali jer se jednostavno ne stigne fizički.A i činjenica je da naš balkanski mentalitet dopušta da se prlja i uništava sve u gradu jer se misli da ima tko to očistiti e pa nema i svatko treba voditi brigu o čistoći grada pa nam grad neće sličiti na palanku. Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki dan idem preko Zrinjevca kad idem na posao i s posla. Ljudi moji sad kad se snijeg otopio cijeli je Zrinjevac "miniran" govnima od pasa. Po pločniku ih ima bezbroj jer su gazde valjda svoje ljubimce vodili na sranje na put gdje snjijeg nije bio toliko dubok. Zar stvarno mislite da bi ljudi iz Unikoma trebali čistiti govna za vašim psima???? Moja djeca kad vode psa u šetnju nose vrećice i pokupe to što je pas napravio. Zar je to tako teško, pa to je vaš ljubimac a ne od Unikoma.
Koliko puta vidim ljude, naročito klince, koji u ranu zoru mlate koje kakve pizze, bureke i sl. i onda ni pet ni šest vrečicu papirnatu bace na zemlju, pa kutije od cigareta, pa u naseljima vidim kako ljudi usmrđeni kiseli kupus zafitilje sa kata na travu a jednako tako i sa lukom i ostalim usrmđenim namjernicama. To koliko smo mi nekulturni i koliko smeća proizvodimo nebi očistilo ni 10 Unikoma. A da počenemo svak po malo paziti što i gdje odlažemo po gradskim ulicama. I još nešto, molim vas ljudi prestanite pišati i srati po ulici, to je stvarno ogavno.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2010. 11:37 
Naslov:  Re: Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lišće,govna pasa..unikom se napokon okrenio eko-pognojavanju parkova. Very Happy
ebalo vas lišće,šta vam ono smeta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogaric je napisao/la: ›
Svi Vi koji pljujete po Unikomu povucite kočnicu jer trkeljate bez veze,dali znate pametnjakovići koliko je bilo otkaza u toj firmi otkako je na čelu novi direktor.Naravno da ne znate već samo pričate gluposti.lako je bilo održavati grad sa preko 250 zaposlenih koliko ih je bilo prije otkaza.Posao o kojem se govori je nemoguće odraditi sa ljudima koji su ostali jer se jednostavno ne stigne fizički.A i činjenica je da naš balkanski mentalitet dopušta da se prlja i uništava sve u gradu jer se misli da ima tko to očistiti e pa nema i svatko treba voditi brigu o čistoći grada pa nam grad neće sličiti na palanku. Mad


jebote eo ti ovako na prosto da ti objasnim, jebe mi se koliko je bilo otkaza, jebe mi se ko je na čelu unikoma, jebe mi se koliko će bit otkaza, jebe mi se jel stignete fizički ili ne, jebe mi se za bilo šta.. plaćam redovito pristojbu unikomu kao i ostali i očekujem da je grad čist, kapiš ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2010. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›

jebote eo ti ovako na prosto da ti objasnim, jebe mi se koliko je bilo otkaza, jebe mi se ko je na čelu unikoma, jebe mi se koliko će bit otkaza, jebe mi se jel stignete fizički ili ne, jebe mi se za bilo šta.. plaćam redovito pristojbu unikomu kao i ostali i očekujem da je grad čist, kapiš ?


kak si ti opasan jebote Laughing
pristrojbu ti vjerovatno plačaju mama i tata jer bi inače znao da plaćaš odvoz smeća a ne čišćenje parkova.
zato nemaš pravo srat ljudima.
šta bi ti da oni rade 20 sati na dan kako bi ti imao lijep pogled s prozora?
jedini krivac za ovo stanje je grad koji neracionalno otpušta.

@EDIT (samo za berjkericu i njoj slične) nisu radnici krivi što ne mogu fizički odraditi posao.kriv je grad koji je otpustio, očito više ljudi nego što je trebao.
osim toga, jel vam smeće pod prozorom?nije.jel trg prljav?nije.
ima lišća po parkovima?u jebote..stvarno nemate pametnijih stvari u životu za radit nego srat zašto lišće nije očiščeno..


Zadnja promjena: maniche; 27.02.2010. 18:01; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koji si ti tu faktor da možeš nekome srati????
Provokator je lijepo rekao da uredno plaća porez da bi službe uredno radile....ako one to nisu u stanju,,,,zašto bi nastavio plaćati porez?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2010. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partibrejkerice,maco.. jel se ja tebi sviđam?daj sjaši sa svojim glupim upisima.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Nikad grad ovako nije izgledao..Ovo dok je bio snijeg neću ni komentirati..Prestrašno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: