Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki će taksisti tužiti Grad ako Cammeo dođe u Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chica
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: tu negdje...
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2010. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam za New York, ali ovo je sramota. Otvoreno se igra prljavo, više se i ne pokušava prikriti "poslovna taktika".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2010. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo ja zadnji taxi platio od novog ZG-a do airporta 200 kn...i to proso jeftino....a recimo kad sam bio u os i bila je vremenska nepogoda....tj. padala je kisa a meni se nije dalo kisnit s bocom piva u ruci...ne do bog da mi kisa razrjedni os pivo....pa reko ajd pocastit cu se do sjenjaka....i lik mi uzme 70 kn....he he...pa mamicu ti.....al eto niko me nije tjero....to je zakon trzista....mogo sam i pjeske....
Al sad bi on tuzio ovog lika sta nudi jeftiniju usludu....pa dragi moji nismo vise u socijalizmu.....to se zove konkurencija i jedini nacin da budes bolji od nje jest da nudis nest vise.....pa sad je na njima.....da se izjasne....ovo s tuzbama mi je nevjerojatno.....al to je rvacka.....pfff

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2010. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la: ›
Katastrofa! U Osijeku je taxi skuplji nego u New Yorku

Živa istina - u NYC je 15 kn start i onda cca 6 kn po kilometru... jedino je fiksna cijena od Manhattana do JFK - oko 240 kn za otprilike 30 km vožnje.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lumen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: Perivoj
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2010. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la: ›
Ha,ha ovaj taxi-lik je nevjerojatan.
Mislio sam da je Hebrang glavni za lupanje gluposti, ali ovaj čovjek ga debelo šije

Pa Hebrang e ipak intelektualac, a ovaj je samo šofer;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: