Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jezična gimnazija: promocija prvog demo albuma banda Crna Kronika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idem u tu školu gdje dječaci sviraju i uvijek kada im je nastup pobjegnem iz škole...Uistinu zvuče kao Thompson retard rocker...Ne sviđa mi se,no dobro.Sviraju okej,ali Mali Mate...ne valja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2010. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lebe mekani...oko čeg se vi svađate... pusti ih da sviraju..ak ti nisu dobri( ja ih ne slušam) onda slušaj nešt drugo..lako srat po ostalima..ajmo kritizirat vas djeco malena

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2010. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
badman";p= je napisao/la: ›
stella totalno se slažem s tobom...i baš sam sretan zbog tog.hahaha Very Happy

Ozbiljno ili i tebi dobro zvuče pa se zezaš? Wink


najozbiljnije se slažem s tobom. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanafreak
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
heaven_can_wait je napisao/la: ›
Uz takvu kvalitetu videa ničiji glas ne može zvučati dobro.
Poslušaj: http://www.myspace.com/crnakronikaband Smile

Poslušala sam ja to još jučer. Naravno da je dosta drugačije kad je to sve lijepo snimljeno u studiju i sl. To i vrapci na grani znaju. Pravi glas se pokaže tek uživo kad se falš ne može prepraviti ni izmixati da to zvuči bolje. A ono nije do kamere...zvuk se solidno čuje.

A lik se stvarno previše trudi kopirat onog lika iz Dviljih jagoda. Ne bi mu naškodilo da pusti svoj prirodni glas, nije fora slušat nečiju kopiju i furat se baš toliko preočito na nekoga...


čisto informativno: taj demo nije snimljen ni u kakvom studiju, sve je home made
tako da ti ta teorija o mixanju glasića pada u vodu

a da se tako dobro razumiješ u glazbu i live nastupe kao što tvrdiš, znala bi da niti jedan pjevač ne može savršeno otpjevati live jer ne može sam sebe ni čuti kako pjeva (nema benda, pjevača koji su imali aspolutno savršen live nastup bez ijedne pogreške)
a i u studiju (kojeg u ovom slučaju ni nema) uvijeti su idealni za pjevača i može čuti zapravo što radi
ohladi malo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zvonimirka
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivanafreak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
heaven_can_wait je napisao/la: ›
Uz takvu kvalitetu videa ničiji glas ne može zvučati dobro.
Poslušaj: http://www.myspace.com/crnakronikaband Smile

Poslušala sam ja to još jučer. Naravno da je dosta drugačije kad je to sve lijepo snimljeno u studiju i sl. To i vrapci na grani znaju. Pravi glas se pokaže tek uživo kad se falš ne može prepraviti ni izmixati da to zvuči bolje. A ono nije do kamere...zvuk se solidno čuje.

A lik se stvarno previše trudi kopirat onog lika iz Dviljih jagoda. Ne bi mu naškodilo da pusti svoj prirodni glas, nije fora slušat nečiju kopiju i furat se baš toliko preočito na nekoga...


čisto informativno: taj demo nije snimljen ni u kakvom studiju, sve je home made
tako da ti ta teorija o mixanju glasića pada u vodu

a da se tako dobro razumiješ u glazbu i live nastupe kao što tvrdiš, znala bi da niti jedan pjevač ne može savršeno otpjevati live jer ne može sam sebe ni čuti kako pjeva (nema benda, pjevača koji su imali aspolutno savršen live nastup bez ijedne pogreške)
a i u studiju (kojeg u ovom slučaju ni nema) uvijeti su idealni za pjevača i može čuti zapravo što radi
ohladi malo


Svaki bend mora zvučat dobro live i naravno da se svi čuju međusobno kad sviraju live, jer postoje tzv. "monitori" za vas laike ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Necro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Lokacija: Osijek ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2010. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ovo je grozno...
Mi kada smo prolazili pored jezicne,oni su vani svirali,a neki decki su ih zeljeli gadati stolicama iraznim objektima da ne moraju slusati tu glazbu xD
Sve u svemu,mali mate po meni ne zna pijevati Smile

_________________
"Mi smo Borg,otpor je napon kroz struja."
http://www.necroparkour.deviantart.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2010. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e stella jel to tvoja mačka na avataru?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mark_27
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo ovak: jel netko od vas kvazi kriticara ikada svirao u bendu ili se bavio bilo kakvim kreativnim radom koji je doveo do nekih rezultata? Ako je, jako bih volio da to podijeli s ostatkom ekipe, cisto reference radi. A i komentara radi.

Isti komentari su bili i neki dan ispod vijesti o jednom drugom mladom osjeckom bendu. Cak se i neki ljudi ponavljaju u postovima.

Sad ja vas pitam… jel sve ovo normalno? Ajmo pljuvat po svemu sto drugi rade... Puno je jednostavnije blejit u monitor i s tri anemicna klika i nekoliko distroficnih pokreta rukom po tipkovnici popljuvat sve sto drugi rade nego nesto napravit sam. I na taj nacin sam sebi opravdavat vlastiti manjak interesa za zivot i bezidejnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka im čast što su uopće napravili demo snimku - uopće napravili svoje pjesme, ja ne znam ni rimu složit kak treba tako da stvarno dečkima svaka čast Što se tiče vokala, nije savršeno, ali poslušajte malo druge rock i ostale bendove koji sviraju po Osijeku i okolici, na čeg oni zvuče?! Dečki imaju svoj san i trude ga se ostvariti, a vi pljujete po njima. Nije to baš u redu! Nije da sam ja neki super ultra mega cool fan, ali bar znaju napravit atmosferu i meni su čisto ok! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
~suncica~
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ova snimka je stvarno čudna. ja sam ih čula uživo i glas stvarno ne zvuči tako.
ne kažem da su savršeni,ali očito da uspjevaju u onom što žele,a to je zabavit publiku. na dotičnom videu se vidi da publika i više nego uživa,tako da glas očito i nije presudan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
~Leela~
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 13:02 
Naslov:  Re: Jezična gimnazija: promocija prvog demo albuma banda Crna Kronika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najlakše je biti kritičar Rolling Eyes
Ma pustite ljude da sviraju, uopće ne zvuče loše.

A ako vi mislite da možete bolje, slobodno nabacite koju svirku pa da i vaš trud malo popljuju Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zvonimirka
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mark_27 je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo ovak: jel netko od vas kvazi kriticara ikada svirao u bendu ili se bavio bilo kakvim kreativnim radom koji je doveo do nekih rezultata? Ako je, jako bih volio da to podijeli s ostatkom ekipe, cisto reference radi. A i komentara radi.

Isti komentari su bili i neki dan ispod vijesti o jednom drugom mladom osjeckom bendu. Cak se i neki ljudi ponavljaju u postovima.

Sad ja vas pitam… jel sve ovo normalno? Ajmo pljuvat po svemu sto drugi rade... Puno je jednostavnije blejit u monitor i s tri anemicna klika i nekoliko distroficnih pokreta rukom po tipkovnici popljuvat sve sto drugi rade nego nesto napravit sam. I na taj nacin sam sebi opravdavat vlastiti manjak interesa za zivot i bezidejnost.


ja sam svirao u brdo bendova i još uvijek sviram...postigo sam svašta bio na radiju čak i novaca zaradio sviranjem, sad sviram u metal bendu i kako stvari stoje bit ce dobrih rezultata i od toga...eto tolko od mene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako god da oni zvučali ja mislim kako ipak treba pohvaliti što uopće sviraju i bave se nečime a ne da okolo loču i pričaju o tužnoj sudbini i kako neće dobiti posao niti kada završe fakultett!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Halenica-316
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 13:47 
Naslov:  Re: Jezična gimnazija: promocija prvog demo albuma banda Crna Kronika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kontam da niko od vas ne zna ni sta je c dur al bitno da znate vrijedjat tudji rad...da mal upotrijebite usi shvatili biste da ne falsa, nego da mu pobjegne negdje, a to se svima dogadja pa i najboljima. I nitko nikoga ne imitira, pokusajte vi napisat bilo kakvu pjesmu, pa da je makar i u rangu s kuca kuca perom, pa da vidimo kak ce vam ic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Halenica-316
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2010. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Necro je napisao/la: ›
Ma ovo je grozno...
Mi kada smo prolazili pored jezicne,oni su vani svirali,a neki decki su ih zeljeli gadati stolicama iraznim objektima da ne moraju slusati tu glazbu xD
Sve u svemu,mali mate po meni ne zna pijevati Smile
da tako je ne zna pijevati, al zna PJEVATI, al kad vec kritiziras onda bar nauci hrvatski jezik

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: