Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
igich
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: osijek, slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli precjednik ne svira.
nesto ste pobrkali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije samo Debeli, još nekoliko bendova uopće nije kontaktirano i to znam iz prve ruke...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Studeni Studeni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 0:04 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - We Love Music festival
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dp/fp nije kontaktiran, gu16 nije kontaktirana, gtž nije kontaktirana...mislim da ima još...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I nije da se to prvi put događa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s-kapada isto nije kontaktirana, a koliko sam cuo i ostatak organizatorovog benda...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:14 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - We Love Music festival
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovatno ni Loš primjer,jer nisu kontaktirani ni za humanitarac za Blixu,nego su na facebook najavi koncerta vidjeli da trebaju svirat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music Osijek
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedini za sada imamo problem (ako se to moze nazvati) sa deckima iz Debelog Predsjednika, koje rijesavamo. Navodno im je malo glupo svirati svaka dva mjeseca (sto ih razumijemo) ipak s panonionom imaju dugogodisnju suradnju. nadamo se da cemo to rijesiti i oni ce nastupiti.

Sada sam se cuo sa Gigom iz Uniteda on mi je rekao da sa ostalima nema nikakvog problema.

Opet Vam tvrdim da We Love Music nikada nije zeznio svoju publiku a nece ni sada.

Elekto stage je 100% siguran i vec je placen.

Vas We Love Music

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sada čisto da te obavijestim da ovi koji pišu kako ti bendovi nisu kontaktirani su članovi upravo tih bendova, valjda oni to najbolje znaju...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I otkud to da Debeli svira svaka 2 mjeseca Very Happy

Debeli svira tradicionalno Panonian, a osim toga u zadnje 4 godine mislim da su svirali jedino otvaranje Uniteda, samostalni u starom Teatru i SNFU

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music Osijek
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
I otkud to da Debeli svira svaka 2 mjeseca Very Happy

Debeli svira tradicionalno Panonian, a osim toga u zadnje 4 godine mislim da su svirali jedino otvaranje Uniteda, samostalni u starom Teatru i SNFU


Mislio sam za dva mjeseca ponovno...

Jel imas ti zivot???
ajd kani se vise WLM festivala, odi pojebi nesta malo se smiri!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne moras se brinuti o mom sexualnom zivotu, i vise je nego dobar. a zasto toliko komentiram je samo zato sto sam na sceni i u organizaciji koncerata dobrih 6-7 godina, odvirao sam sa bendovima cijelu slavoniju i organizirao jako veliki broj događaja i nikada to nisam radio zbog profita, a i nikada nisam najavio bend, ne samo bez da sam ih kontaktirao, nego bez da sam dogovorio sve u detalj s njima.
ovo je klasični prikaz nepoštovanja prema bendovima, kao i prema publici...ajde da je na knap, ali do festivala ima 4 mjeseca, zašto se onda samo tako najavljuje ovako nešto.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2010. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa članovi s-kapade pišu po fejsu kako sviraju sa antenatom i dubiozom..

eo da ja dam nekoliko prijedloga za bendove, analena (trebali su doći jesenas promovirati album ali ništa od toga, zašto, to se ne zna, kad sam ih ja htio raditi prije nekih godinu dana, rekli su da će doći na jesen u organizaciji prijatelja iz DP-a..), Dječaci iz Splita, vjerujem da bi oni došli za 2, 2.5k kuna i da bi jebeno privukli i ljudi i da bi s njima + pokojim osječkim reperom (3kijem, kandžijom, dundom il becharima..) pokrili i taj dio scene.. Repetitor , Beetan Tone.. ima bendova domaćih ali mislim da je suludo na takav festival trpati previše domaćih bendova.. ne treba nikome još jedan ufo, nikako..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music Osijek
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ne moras se brinuti o mom sexualnom zivotu, i vise je nego dobar. a zasto toliko komentiram je samo zato sto sam na sceni i u organizaciji koncerata dobrih 6-7 godina, odvirao sam sa bendovima cijelu slavoniju i organizirao jako veliki broj događaja i nikada to nisam radio zbog profita, a i nikada nisam najavio bend, ne samo bez da sam ih kontaktirao, nego bez da sam dogovorio sve u detalj s njima.
ovo je klasični prikaz nepoštovanja prema bendovima, kao i prema publici...ajde da je na knap, ali do festivala ima 4 mjeseca, zašto se onda samo tako najavljuje ovako nešto.


neradis za profit???hehehe
zato u Udruzi prodajes alkoho( jos podpisujes ugovore kao pravi ugostitelj sa dobavljacima cuge)l, nepalcas prostor, naplacujes humanitarnr kocerte, uzimas od grada novce i to 200000,00kn kao udoli ste to u MT...s tim novcem bi mi pozlatitli MT!!! dosta o tvom humanom radu!!! I brizi o alternativi!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, ja sam u Mini Teatru volonter, i radim na dogovoru nastupa alternativnih i underground bendova, te sa bilo kakvim financijskim poslovanjem, niti imam, niti želim imati posla, te se ne želim bacati u naklapanja, ali u tvom postu, osim što mi je trebalo malo vremena da ga u potpunosti dešifriram, ima i dosta gluposti.
Ne znam odakle izvlačiš te brojeve, ali trebao si vidjeti taj prostor kada se ušlo u njega, i što se sve trebalo napraviti u tom prostoru.
Što se tiče naplaćivanja humanitarnih koncerata, kako skupiti novce za tu humanitarnu svrhu ako se ne naplaćuje osijek031.com smile

Uostalom ne znam čemu sada odmah napad na mene i Mini Teatar, ja nisam ni u jednom djeliću svog ijednog posta napao WLM i festival, o kojem uostalom ova tema i je, nego pokušavam dati koju kreativnu kritiku, jer Osijek treba takav festival i ja mu želim sve najbolje. Samo ne razumijem jednu stvar, kada ste stavljali ovaku najavu na internet, mogli ste očekivati da će se javiti netko tko je isto malo upućen u neke stvari i to prokomentirati. Ne znam samo gdje vam se žurilo 4 mjeseca prije.

Hoćeš primjer profesionalne organizacije i promocije festivala? http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ Iako imaju još nekoliko izvođača sigurno potvrđeno, oni svakih 3-4 dana izbace po jedno ime, i to kada je 1000% sigurno da će taj izvođač svirati. Još jednom ponavljam, ne znam gdje vam se žuri. Prošle godine ste sve to tako lijepo izveli što se tiče reklamiranja i promocije festivala. Nije vam ovo trebalo...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music Osijek
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netreba se bojati za WLM fest jer sve ce biti opet bolje od ocekivanoga.

ako si se ti toliko uhvatio jednog dva benda koja se njecaju jos oko nastupa i iznosis nas prljavi ves, nemoj ocekivati da cemo sutjeti, nego cemo iznjeti vaseg prljavog vesa!!!

Meni je i dalje zao ako nedomijemo decke iz Debelog Prijedsjednika jer ih postujemo kao grupu...pogotovo zbog pjesme farmersko srce (svi znaju zasto)...ako nista drugo dostojno cemo ih zamjeniti!!!

A WLM sta obeca to i izvrsi!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: