Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I btw danas je sve komercijala i line up za Papayu je pree jeben i fala bogu sto mozemo gledati plakate od Get EXITed po gradu a ne od cece, seke aleksic i ostalih nasih estradnih zvezda. A to sto su propali organizatori ljubomorni na tuđi uspjeh ... preduga prica za raspravu .....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
I btw danas je sve komercijala i line up za Papayu je pree jeben i fala bogu sto mozemo gledati plakate od Get EXITed po gradu a ne od cece, seke aleksic i ostalih nasih estradnih zvezda. A to sto su propali organizatori ljubomorni na tuđi uspjeh ... preduga prica za raspravu .....

Sorry, ali u stratu su odlbili ljude s previsokim cijenama pića. Ne može mi nitko reći da cijene nisu bile visoke. Zar tako misle privući ljude?!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
u pičku materinu i rasprave više
eto zašto nitko više ne ide ni na što


Lajk za ovo. Tipicni balkanci samo znamo pljuvati po necem, umjesto da podrzimo organizatore sto pokusavaju nesto i napraviti za ovaj grad. Sve cemo izgubiti i oni ce odustati od organiziranja jer su ljudi pre jadni sam znamo prigovarati. Ne zasluzujemo apsolutno nista i ne treba vise nista organizirati.



jel bi možda trebali dobiti pohvalu za žešći fail? da ne bude zabune, govorim o rock stageu. četvrtak je bio katastrofa. petak nisam bio pa ne mogu komentirati. subota je bila također loša. kud idijoti pre kratko svirali, pasi nažalost još kraće, a ta dva benda sam i došao poslušati. ozvučenje je bilo loše (ok za neki klub ili slično, ali ne i za WLM). osiguranje katastrofa. jedini plus, i to ogroman plus je svirka do jutra.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
u pičku materinu i rasprave više
eto zašto nitko više ne ide ni na što


Lajk za ovo. Tipicni balkanci samo znamo pljuvati po necem, umjesto da podrzimo organizatore sto pokusavaju nesto i napraviti za ovaj grad. Sve cemo izgubiti i oni ce odustati od organiziranja jer su ljudi pre jadni sam znamo prigovarati. Ne zasluzujemo apsolutno nista i ne treba vise nista organizirati.



jel bi možda trebali dobiti pohvalu za žešći fail? da ne bude zabune, govorim o rock stageu. četvrtak je bio katastrofa. petak nisam bio pa ne mogu komentirati. subota je bila također loša. kud idijoti pre kratko svirali, pasi nažalost još kraće, a ta dva benda sam i došao poslušati. ozvučenje je bilo loše (ok za neki klub ili slično, ali ne i za WLM). osiguranje katastrofa. jedini plus, i to ogroman plus je svirka do jutra.


Ok sorry zaboravila sam napomenuti da pricam za electronic stage i za te izvođace, jer se u rock stvarno ne razumijem i nisam bila na tom dijelu, pa bi bilo bzvz da uopce ista komentiram za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la: ›
I btw danas je sve komercijala i line up za Papayu je pree jeben i fala bogu sto mozemo gledati plakate od Get EXITed po gradu a ne od cece, seke aleksic i ostalih nasih estradnih zvezda. A to sto su propali organizatori ljubomorni na tuđi uspjeh ... preduga prica za raspravu .....

Sorry, ali u stratu su odlbili ljude s previsokim cijenama pića. Ne može mi nitko reći da cijene nisu bile visoke. Zar tako misle privući ljude?!


Istina!!! Ali mislim da nije u tome bio problem sto nije bilo ljudi :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
Istina!!! Ali mislim da nije u tome bio problem sto nije bilo ljudi :/

A čuj...kao što sam već nepisala u jednom postu (u temi za UFO, ako se ne varam)...netko će potrošiti novac na nešto što mu je ptrebnije ili što više želi.

Ok, dosta njih kaže da je za tu cijenu to i to ime, negdje bi koštalo toliko i toliko...ali možeš ti dovesti i ne znam koga, ali se opet gleda da li je to 60 ili 160 kn.

Ne treba suditi ljudima, pa nemaju svi mamice i tatice koji imaju para, pa da mogu na koji god koncert žele, bez obzira koliko je ulaznica i sl. nekad mi bude facinantno kako djeca/mladi mogu džabalebarit cijelo ljeto, cijelu godinu, a roditelji samo davaju pare, a djeca izlaze, troše, idu vamo-tamo i prstom ne moraju mrdnuti nego samo: "Mama, ja idem večeras na koncert, daj mi 300 kn."...mislim, očito je da se onda ima pa su takvi i na koncertima. Ali s obzirom kakvo je stanje kod nas u Slavoniji, i općenito u zemlji...

Ima i onih koji zarade pa se odu provesti na nekakav koncert, ali većinom vidim klince, pa gledam...sigurno se nisu sami napatili za te pare koje su potrošili...već užicali od staraca...

Nek nitko ne zamjeri, ali eto...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la: ›
Istina!!! Ali mislim da nije u tome bio problem sto nije bilo ljudi :/

A čuj...kao što sam već nepisala u jednom postu (u temi za UFO, ako se ne varam)...netko će potrošiti novac na nešto što mu je ptrebnije ili što više želi.

Ok, dosta njih kaže da je za tu cijenu to i to ime, negdje bi koštalo toliko i toliko...ali možeš ti dovesti i ne znam koga, ali se opet gleda da li je to 60 ili 160 kn.

Ne treba suditi ljudima, pa nemaju svi mamice i tatice koji imaju para, pa da mogu na koji god koncert žele, bez obzira koliko je ulaznica i sl. nekad mi bude facinantno kako djeca/mladi mogu džabalebarit cijelo ljeto, cijelu godinu, a roditelji samo davaju pare, a djeca izlaze, troše, idu vamo-tamo i prstom ne moraju mrdnuti nego samo: "Mama, ja idem večeras na koncert, daj mi 300 kn."...mislim, očito je da se onda ima pa su takvi i na koncertima. Ali s obzirom kakvo je stanje kod nas u Slavoniji, i općenito u zemlji...

Ima i onih koji zarade pa se odu provesti na nekakav koncert, ali većinom vidim klince, pa gledam...sigurno se nisu sami napatili za te pare koje su potrošili...već užicali od staraca...

Nek nitko ne zamjeri, ali eto...


Ok slazem se za cijenu cuge stvarno bezobrazno skupe, ali za ulaznice nikako nemogu reci da su bile pre skupe. Kad pogledas ostale koncerte mišo kovač 100kn ( pjevao je sat i po vremena), neda ukraden 100kn, gibonni 100kn, folk hit godine 80kn (ovo nebi ni komentirala, odakle klincima sad odjednom toliko novaca, posto se trazila kata vise) osijek031.com smile
Sve je stvar prioriteta, bas to sto kazes. Sjecam se sebe kao klinku kad sam pocela izlaziti po partyima sve ulaznice su bile od 50kn do 100kn, a starci davali 10 kn za veliki odmor da si kupim nest za jest ... pa nikad to nisam trosila kad sam znala da je party, a sad fala bogu kao student mogu si naci neki poslic mjesec dana prije nekog festivala da si nesto zaradim, tako je bilo za WLM, a tako cu sad i za Exit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ulaznica za festival nije bila preskupa. Rekao bih da je bila realna. Doduše, cijene pića su stvarno bile visoke. Neka si svaki dan festivala popio minimalno dva piva to je 90kn dodatnog troška. Tako da mislim da se ubuduće cijena treba revidirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
Sve je stvar prioriteta, bas to sto kazes. Sjecam se sebe kao klinku kad sam pocela izlaziti po partyima sve ulaznice su bile od 50kn do 100kn, a starci davali 10 kn za veliki odmor da si kupim nest za jest ... pa nikad to nisam trosila kad sam znala da je party, a sad fala bogu kao student mogu si naci neki poslic mjesec dana prije nekog festivala da si nesto zaradim, tako je bilo za WLM, a tako cu sad i za Exit.

Lijepo je da imaš gdje zaraditi ako ti roditelji ne mogu ostvariti svaki tvoj prohtjev. Čovječe, znam ljude koji AMA baš svaki vikend izlaze i petkom i subotom, dobiju pare od staraca i 150-200 kn spiskaju za jednu večer samo tako...i onda gledam, pa čovječe, kako uopće mogu tako?! Koj su to silne pare...i da im roditelji samo tako olako daju...

Ja si zaradim i znam cijeniti svoj novac i neću sigurno svaki vikend ići van i potrošiti po 200 kn. Ne mogu si to zamisliti. Drugo je kad ti netko oduvijek daje (puno) para i onda se navikneš na to i onda kad netko drugi nema ili želi potrošiti na nešto što misli da je pametnije ili što više voli - ideš sprdat i omalovažavat druge. Da ti mamini i itatini sinovi i kćerkice malo osjete što je rad, da se malo pomuče, sumnjam ja da bi išli trošit toliko (na izlaske svaki tjedan).

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ETI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se boga dovede vjerovatno neće se nikad napunit do kraja, uvjek nekom neće nešt odgovarat..jbg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2010. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la (Pogledaj post): › I btw danas je sve komercijala i line up za Papayu je pree jeben i fala bogu sto mozemo gledati plakate od Get EXITed po gradu a ne od cece, seke aleksic i ostalih nasih estradnih zvezda. A to sto su propali organizatori ljubomorni na tuđi uspjeh ... preduga prica za raspravu .....


Pa da,
vjerujem da sve i jedan organizator roni suze jer nije toliko "uspjesan". osijek031.com smileČINA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Ulaznica za festival nije bila preskupa. Rekao bih da je bila realna. Doduše, cijene pića su stvarno bile visoke. Neka si svaki dan festivala popio minimalno dva piva to je 90kn dodatnog troška. Tako da mislim da se ubuduće cijena treba revidirati.

Ulaznica nije bila preskupa. Tih 160 kuna nije puno. I nitko ih ne krtizira. Samo dajemo neke konstruktivne prijedloge.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2010. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da nisam u offu konstantno pa da kazem nesto i za WLM.

Cijena ulaznice je potpuno opravdana!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la (Pogledaj post): ›
a sad fala bogu kao student mogu si naci neki poslic mjesec dana prije nekog festivala da si nesto zaradim, tako je bilo za WLM, a tako cu sad i za Exit.

kakve to "studentske" posliće obavljaš svako toliko da uspiješ zaraditi toliko za mjesec dana?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la (Pogledaj post): ›
a sad fala bogu kao student mogu si naci neki poslic mjesec dana prije nekog festivala da si nesto zaradim, tako je bilo za WLM, a tako cu sad i za Exit.

kakve to "studentske" posliće obavljaš svako toliko da uspiješ zaraditi toliko za mjesec dana?


Hostesiram za colu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: