Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2010. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › ...cuga je preskupa i besmisleno ....nekontam kako može biti tolika cijena ali ajde...

Baš mi susjed danas pričao koja je cijena cuge - Red Bull 25 kn, Sinalco Cola - 15 kn...ma dajte...istrošio se + to što je karta bila 100 kn.

Ono, misle da se ljudi lijepe na visoke cijene pića, k'o muhe na govno ili? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2010. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ovo uspoređivanje papaje i osijeka neću uopće komentirati, svatko tko imalo racionalno razmišlja, vjerovatno je pao sa stolice od smijeha na tu usporedbu..

Lino, neki kompromis, ravnoteža između alternative i komercijale (bendova i DJ-eva koji su svake godine ovdje ) se mora naći.. u osijeku nikad neće nastupati neki royskopp, deadmau5, crystal castlesi il tako nešto jer smo mala sredina i tko je ikada išta organizirao u osijeku, svjestan je da se takve svirke odrađivati ne mogu tu tako da se na izbor izvođača ne treba žaliti, u svakom slučaju je bolji nego na ikojem drugom festivalu u osijeku u zadnjih nekoliko godina.

po meni je sve ok, jedina zamjerka je to što je rock stage stvarno marginaliziran maksimalno.. da ima više ljudi, bila bi i bolja atmosfera i automatski se takve sitnice nebi primjećivale, ovako ljudi nažalost nepotrebno dramatiziraju.. čobanizam i klošarluk na desetu potenciju.

Usporedba je tu jer Tom Novy i Barbara Tucker već odavno ne pripadaju više vrhu. Čast jedino za Gramofonđiju.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2010. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je bilo supač, danas jedva čekam Kirila <3 Šteta što ljudi nisu više upućeni malo u organizaciju pa idu pljuvati po nečem o čem nemaju pojma i žao mi je što u Osijeku ljudi apsolutno nikakav trud ne cijene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 5:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiril je bio odličan

_________________
lunobus.com - gadgeti iz Kine
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiril i njegov bend je napravio takav dernek da je to bilo strašno. Neprocjenjivo iskustvo i doživljaj, vrijedilo je dati svaku kunu za takav koncert.

Nadam se da će Kiril biti opet u Osijeku, prije ili kasnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako i sam obožavam Kirila, i oborio me je sa nogu kada sam ga gledao uživo, ne mogu a da opet ne dođem do zaključka kako su opet "narodnjaci" uzeli najveći mah, i najbolje prošli...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drugo izdanje Osječko WLM Festa je iza nas i ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i pomogli u realizaciji istog. Također, hvala svima koji su nas odlučili podržati tokom protekla tri dana. Još jednom šaljemo isprike zbog neočekivanih komplikacija na festivalu.

We Love Music Osijek

_________________
http://www.myspace.com/nightclubbastion | http://www.we-love-music.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2010. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj tako, ipak je makedonska narodna glazba nesto drugo od narodnjaka Smile
Ali kontam o cemu pricas.

Mogu slobodno reci da je sinocnji Kirilov nastupa za nekoliko klasa nadmasio i zagrebacki nastup u sijecnju (da ne spominjem kako su nase cure na bini stvarno i tulumarile, a ne nepomicno stajale kao lutkice iz Aquariusa, hehe), ali i od rijeckog carnival partyja. Jedino s cime se moze mjeriti je proslogodisnje otvorenje spancirfesta (ali tamo je bilo besplatno i jedino dogadjanje tu vecer). Kapa dolje, bili su odlicno raspolozeni, set dobro promisljen i po mom ukusu Very Happy

Publika mi se na mahove cinila ekstaticno kao u onoj plesno-orgijaskoj sceni u Zionu iz Matrixa Very Happy
Sve u svemu, fenomenalna vecer, steta sto i prethodne dvije nisu bile takve.

I naravno, odlicna Barbara Tucker carski je digla atmosferu, jedino mozda malo prekratak nastup.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala vama na prilici da poslušao po prvi puta neke izvođače. Nije bilo savršeno, bilo je grešaka i propusta, ali se nadam da će vam ovo biti velika škola za buduće projekte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.06.2010. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer je bilo predobro, osim nekih iskustava sa zaštitarima. tu jedino imam zamjerke organizaciji, nisu morali napraviti osiguranje da se osjećaš kao da je gestapo oko tebe, i onim intelektualno osakaćenim kerovima (čast izuzecima koji nisu bili takvi) od zaštitara se moglo reći da bar donekle kulturno komuniciraju s ljudima, a ne se ponašati kao da smo stoka.

sve u svemu, sada nakon 3 dana, ocjena festivala 8/10, bilo je sitnih propusta ali mislim da su se svi dobro za**bavali i da je stvarno vrijedilo tih novaca.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KiriL i ekipa - ajmee predobro je biLo!! Zadnji dan, subota, najviše Ljudi, pLes do jutra... šteta stvarno što i prva dva dana nije biLo tako..

OMER car!!!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldst&#230;ndigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ovo uspoređivanje papaje i osijeka neću uopće komentirati, svatko tko imalo racionalno razmišlja, vjerovatno je pao sa stolice od smijeha na tu usporedbu..

Lino, neki kompromis, ravnoteža između alternative i komercijale (bendova i DJ-eva koji su svake godine ovdje ) se mora naći.. u osijeku nikad neće nastupati neki royskopp, deadmau5, crystal castlesi il tako nešto jer smo mala sredina i tko je ikada išta organizirao u osijeku, svjestan je da se takve svirke odrađivati ne mogu tu tako da se na izbor izvođača ne treba žaliti, u svakom slučaju je bolji nego na ikojem drugom festivalu u osijeku u zadnjih nekoliko godina.


a pazi. sigurno se može dovest jedno ili dva imena malo veća. recimo sebastiAn bi sigurno pušto tu...

a to ša si reko da bi došlo malo ljudi, sigurno. zapravo 100%
mario mi je reko da radi festival sa bendovima koje ja slušam, došlo bi 8 ljudi.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.06.2010. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa naravno zato jer smo mala sredina + što su ljudi maksimalno inertni i licemjerni u osijeku. sebastiana bi mogli možda na festival dovesti al bi to bio promašaj sigurno jer bi bilo 50 ljudi pred stejđom, siguran sam. tu ljudi ne znaju dalje od davida guette. . nažalost :/

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2010. 15:55 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Znatno poboljšanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiril bio odličan... Smile

WLM Fest 2010. - [subota]

Galerija 031: Osječko WLM Fest 2010.
[Foto: Daniel Antunović][17-19.06.2010. Tvrđa]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bilabong
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2010. 17:19 
Naslov:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Znatno poboljšanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodin KIRIL I NJEGOV BEND : osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

također i ostali bendovi na rock stage : osijek031.com smile

a vi iz WLM-a sto jebeni sinalco energy stavite 25 kn, malo ste pukli,a?

da nije bilo kirila i drugog stagea, ode WLM pa pa Laughing

po meni, ne treba debatirati niti praviti neke usporedbe sa drugim festivalima/lokacijama i razmisljati sta bi bilo kad bi dosao ovaj ili onaj dj ili bend, sve je stvar org. sposobnosti tj nesposobnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: