Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavko Kulić: Kriza razara Slavoniju, a u Vladi nikog nije briga!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Dvorane, stadioni, staze za skijanje, motocross, biatlon, bazeni, to mi gradimo dok ljudi nemaju posla.
To je za nezaposlene. Racunica je jednostavna: vise nezaposlenih = vise sportskih objekata.

Nezaposleni moraju odrzavati fizicku kondiciju u top formi, kako bi mogli biti ucinkovitiji nakon sto im HZZ nadje posao u tvornici. Sportom do udarnistva!

Eto, saznali smo i da ce Osijek dobiti jos jednu sajamsku halu. Osijek poznat kao sajamski grad. Uz bok Hannoveru. Ma, krasno!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2010. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sad svi u glas "lijepa naša domovino"

edit: evo uspio sam naći jedan članak koji me jako naživcirao pa eto čisto za usporedbu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.02.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › u biti je gospodin reko već opće poznate stvari o zatucanosti nas hrvata, mi smo prosvjednici ispred tv-a


a kako smo tek ostri na forumu ?


tu smo najjači, inače ja osobno razloga za prosvjed nemam, al valjda bi se solidalizirao s drugima .. al jbg došlo je tako vrijeme da svatko svoju guzu gleda

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Svaka mu je riječ na mjestu...Točno je što kaže..Više smo nego banana država...Žao mi samo izginulih i ranjenih ljudi u domovinslom ratu...Sjaho Murta, uzjahao Kurta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2010. 19:24 
Naslov:  Re: Slavko Kulić: Kriza razara Slavoniju, a u Vladi nikog nije briga!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opće poznata stvar da silosi melju pšenicu koja je pohranjena u njima i da je poslije tzv. zanavljaju sa novom žetvom. To je politika stara koliko i silosi.
Osobno znam puno primjera takvog poslovanja pa tako npr. Slavonija silos u Županji otme 5.000 tona robe, zaračunava skladišninu a robu neda van i sustavno otima robu za tako obračunatu skladišninu. I tako 9 godina i nikako i pored presuda u korist vlasnika robe, do robe nemože doći. I što je najtragičnije nakon svih silnih godina kad potroši svu robu još uvijek im se "duguje" milioni pa tako ispada na kraju da je skuplja skladišnina nego roba koja je skladištena.
Pa Klasje i još x njih. Đakovština je radila po istom modelu a novac nije išao u privatne džepove nego za kredite i plaće. Tamo je 500 zaposlenika, njima svaki mjesec trebaju milioni samo za plaću.
A da je država u glibu, to je. U poljoprivrednoj emisliji samo npr. godinama govore o stalno istim problemima i ništa da se pokrene. Državni aparat one koji kako tako posluju cijedi do posljednje kapi, a pri tome su neki drugi zaštićeni kao lički medvjedi. Zna se da ne plaćaju porez, da ne plaćaju dobavljače mjesecima i nikom ništa. I što je najtragičnije nevidi se kraj ili suho tlo da se bar pokušamo izvući iz gliba. Koliko se još može na taj način???? Zar je moguće da u ovoj Državi nema pametnih i sposobnih ljudi koji imaju neke vizije ili smo toliko zaglibili da je svima sve jedno i da se čeka samo da se udavimo, i što onda????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ireas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Stolica
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2010. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka pohvala prof. Kuliću.
Dignimo bunu!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: