Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Počela državna matura

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anonimna
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro...tko zna sto ste vi poslije upisali i kako vam je bilo poslije...ali ja zasad nisam bas sigurna jeli to dovoljno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2010. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjeruj mi, je. Ja se znam šokirati koliko toga mi je ostalo od srednje... Pogotovo kad uzmem u obzir hrvatski... Tanocki je uistinu tražio da znamo sve, što mi se sada i isplati. Isto tako i informatika, povijest, pa čak i likovni i glazbeni.
S matematikom, fizikom i kemijom nemam više doticaja, pa ti to ne mogu reći Smile Ali svi ovi koji su upisali medicinu i etf u roku daju ispite Smile

Moram priznati da je i mene iznenadilo da je tako malo ljudi iz matematičke prijavilo psihologiju, no ako je tipfeler, ipak ima smisla Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anonimna
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa je ...jer ja sam pisala psihologiju i bilo nas je stvarno puno (nemogu tocno reci koliko da stvarno ja ne pogrijesim sada )ali stvarno puno ...pa toliko da sam gotovo sigurna da nemam sanse da upadnem na psih.
Eto izgleda da smo slicne sto se odabira fakulteta tice jer i ja planiram upisati nesto sto nema ni mrvicu fizike,matematikee i kemije....jer imam dosta problema s tim...
a za ove predmete neznam ,a za hrvatski sto kazes nadam se da ce i meni dosta ostat iako mi ne predaje profesor tanocki

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomivav
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2010. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja takodjer sve ljude koje znam da studiraju a isli su u matematicku, znam da daju redovno ispite i da im je faks relativno lagan ako redovno radis...
zato mislim da se mi ne moramo uopce briniti - koji idemo u mat gim

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: