Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



III. gimba: Srednjoškolci grudama i kamenjem napali gimnaziju i ured ravnateljice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2010. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pederski [karakterno] je od ekipe iz EMSE sto, naoruzani grudama do zuba, gadjaju nezasticenu nejac sto viri s prozora Gimbe. Bilo bi posteno kad bi se u parku organizirale grudalacke bitke epskih razmjera [naravno, bez izljeva nasilja i primitivizma]. Em posteno, em zabavno za sudjelovati i gledati. S jedne strane Emsijanci, s druge jake znake matematicara.

I udri...

Ovako samo ispadaju jadni. Nesh ti kurcevitosti kad u snijega do koljena napravis grudu s kamenom i gadjas osobu koja na tebe eventualno moze baciti balac.

Auuuu, tako kurcevite mogu biti samo prave muskarcine... Kao sto rekoh na pocetku - zesci pederizam...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2010. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako sam II. gimanziju en gađaju (iliti jezičnu)? Možda zato što su postavljene kamere. Nisu ni pokušali.. Možda je i u tome riješenje: preko snimki naći te delikvente i uz ostale kazne poslati roditeljima račun za štetu pa da vidiš kako će prestat. U današnje vrijeme je najgora kazna novac, a da vidimo kako će roditelji reagirat kad ih se udari po džepu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2010. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, kad se šamar smatra zlostavljanjem djeteta... sve izdevetat i natjerat ih po gradu da čiste snijeg. ili još bolje natjerat ih da svoju kuću tako gađaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dund0 je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
Jao koliko predrasuda,ja idem u emšu i nisam idijot,a ni budala,da se razumijemo Very Happy
Evo jucer je kod nas u školi trebala biti sjednica zbog nekog mulca za kojeg se zna da je razbio prozor na matematickoj,tako da se ipak nesto poduzima.


dobro si rekao: TREBALA biti...jel bila? jel ima rezultata? nije prijatelju stvar predrasuda...stvar je scene od 50 dječaka kako uništavaju trenutno najljepšu zgradu u Osijeku...ajde budi ti realan, jel to normalno? jesu li odgojne mjere u vašoj školi adekvatne ljudima koji ju pohađaju? naravno da ne...daleko od toga da ima normalnih učenika pa čak i genijalaca, ali nemoš se oteti dojmu kada vidiš onakvih 50 idijota, da sa svima, a i sa školom, onda nešto nije u redu...
Pa rekao sam "trebala" zato sto je receno da ce biti sjednica ali nisam kasnije vise nista cuo vezano uz to,ali mislim da je ipak bila.Kod nas imas tehnicku i obrtnicku skolu,ja sam tehnicar i znam da su mjere adekvatne,ali u pravu si sto se tice ovih obrtnickih razreda.Jedino je zalosno sto se uvijek govori o razbijanju prozora,o unistavanju i o budalama a nikad se ne govori o pozitivnim stvarima kojih itekako ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
korisnik_01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: onako, više zapadno...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frx je napisao/la (Pogledaj post): › A da osigurate mladima kakvu zabavu,sportske događaje i slično da se imaju čime bavit i di izmorit nebi se tako što događalo
Um kojem je dosadno plodno je tlo za gluposti


A da se sam nekako zabaviš, uklučiš vijuge, budeš kreativan, zabaviš i druge...
I kome se uopće obračaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Seršićka komplicira kao i uvijek,trebala je odmah pozvati policiju što bi učinio i svaki normalan građanin da mu netko kuću gađa bilo ćim,danima,uvijek u isto vrijeme.
Policija se valjda može nacrtati tamo u to vrijeme i stvar riješena.Kako su mogli danima dežurati ispred Pipuničeve kuće,tako mogu i ispred zgrade kao što je gimnazija.

Pa ja mislim da su drotovi svojevremeno dežurali ispred Pipunićeve kuće zato što su ručne bombe za nijansu opasnije i razornije od snježnih gruda. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sessy je napisao/la (Pogledaj post): › Kako sam II. gimanziju en gađaju (iliti jezičnu)? Možda zato što su postavljene kamere. Nisu ni pokušali.. Možda je i u tome riješenje: preko snimki naći te delikvente i uz ostale kazne poslati roditeljima račun za štetu pa da vidiš kako će prestat. U današnje vrijeme je najgora kazna novac, a da vidimo kako će roditelji reagirat kad ih se udari po džepu!


Nemaju kamere veze sa snijegom, grudanjem i sl. Nisu ju gadjali vjerojatno zato jer je udaljena 100 metara i ne nalazi se na sred puta u hranidbenom lancu. Kao da su neandrtalci razmisljali o icem drugom, osim hrane. Sorry, matematicka se nalazi na putu izmedju brloga i hrane. Wink Kad vec tamo prolaze, zasto nebi u tradicionalistickom duhu usput napravili i pokoju pizdariju!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2010. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ukinite djeci velike odmore, u školu se ide učiti i nešto naučiti, ne odmarati se. Razz gdje je u toj priči policija? ako se konstantno iz dana u dan nanosi materijalna steta na objektu, zasto se to sve lijepo ne prijavi pa se stavi jedan milicajac na taj trgić il štajeveć pa nek šetka pod odmorima, za vrijeme nastave može barit spremačicu u školi il grist drvo.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Necro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Lokacija: Osijek ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idioti iz emse ?!?
Mislim da vas tip razmisljanja lijepo pokazuje neciju kulturu Wink
To je kao da kazete da su svi policajci kreteni,generalizacija je veliko zlo Smile
Ja sam isao u emsu pa sam uzorniji gradanin nego vecina ljudi iz gimnazija Smile

_________________
"Mi smo Borg,otpor je napon kroz struja."
http://www.necroparkour.deviantart.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2010. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Govoriš protiv generalizacije, a sad sam generaliziraš... Eh da...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2010. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Pederski [karakterno] je od ekipe iz EMSE sto, naoruzani grudama do zuba, gadjaju nezasticenu nejac sto viri s prozora Gimbe. Bilo bi posteno kad bi se u parku organizirale grudalacke bitke epskih razmjera [naravno, bez izljeva nasilja i primitivizma]. Em posteno, em zabavno za sudjelovati i gledati. S jedne strane Emsijanci, s druge jake znake matematicara.

I udri...

Ovako samo ispadaju jadni. Nesh ti kurcevitosti kad u snijega do koljena napravis grudu s kamenom i gadjas osobu koja na tebe eventualno moze baciti balac.

Auuuu, tako kurcevite mogu biti samo prave muskarcine... Kao sto rekoh na pocetku - zesci pederizam...


a ko emši može šta ?
Very Happy

sjećam se kad sam ja bio maturant i sad sve se škole skupile na trgu u tvrdji, i sam vidiš iz one ulice di je pošta dolazi policija sa sirenom i iza njih jedno 300 emša manijaka i deru se iz sveg glasa EMŠA! EMŠA! EMŠA!

ludilo od škole Very Happy

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2010. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: › sjećam se kad sam ja bio maturant i sad sve se škole skupile na trgu u tvrdji, i sam vidiš iz one ulice di je pošta dolazi policija sa sirenom i iza njih jedno 300 emša manijaka i deru se iz sveg glasa EMŠA! EMŠA! EMŠA!
ludilo od škole Very Happy
Da, taj coporativni ponos je zajebana stvar... covjek moze pomisliti da je znacajan...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2010. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas - sutra ih to ceka u firmama ... samo ce se onda zvati team building

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 13:43 
Naslov:  Re: III. gimba: Srednjoškolci grudama i kamenjem napali gimnaziju i ured ravnateljice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Već dvadeset dana Treća gimnazija (prirodoslovno-matematička) na meti je agresivnih i obijesnih srednjoškolaca. (...) a pred Treću gimnaziju dolaze u 9.30 i 15.30, u vrijeme velikog odmora, i tada počinje snježna paljba - objašnjava naša sugovornica.


Dvadeset dana se u 9.30 i 15.30 razbija prelijepa zgrada, a nikome nije palo na pamet da 2 policajca stanu pred matematičku u to vrijeme.

Jebena pedagoška služba, još bolja policija Wink

..a kamere su prožvakana tema

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2010. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme što se digla kuka i motika na djecu...haha...pa djeca su pobogu...moraju se nekako dokazat pred curama...razbit nekog ili nešto...nema druge....ne moš nekome ružu dat sa 16 god...onda si peder i slabić Smile Smile ...ko da nitko od vas nije gađao autobus dok vozi i sl. kad ste bili mlađi...mislim...nije u redu...al kasnije to sve dođe na svoje mjesto...a ja predlažem da fino ta ravnateljica kupi 30-ak kalorifera i samo van postavi nek se brže bolje otopi snijeg...kad policija ništa neće...i zakonom zabranit mlađim od 18 god. pravljenje gruda...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: