Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijateljska tekma: ŽNK Osijek - ŽNK Čađavica 8:0 (5:0)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boki-Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 52
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 11:00 
Naslov: Great ! Prijateljska tekma: ŽNK Osijek - ŽNK Čađavica 8:0 (5:0)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igra mačke i miša. Logičan zaključak koji se nameće nakon odigrane tekme nogometašica ŽNK Osijek naspram kojih su nastupile igračice ŽNK Čađavica. Dnevno-noćni termin odigrane pripremne utakmice na pomoćnom južnom terenu stadiona Gradski vrt nije bio bitna prepreka za nogometašice Osijeka, koje su nogometnom ekshibicijom deklasirale nejake športske suparnice pristigle iz Čađavice. Dvije prvoligaške ekipe, a tolika razlika u klasi. Teza koja drži vodu, jer su Princeze s Mačkamame konačnim rezom 8:0 (5:0) uništile, demolirale i razorile gostujuću ekipu. Kada imaš znanje, športsku drskost i snagu, teško je pronaći adekvatne športske protivnice za nogometašice ŽNK Osijek. Krajnji rezultat tekme jasno pokazuje tko je mačka, a tko miš. Rezultat na pola tekme ponudilo je uvjerljivo vodstvo ŽNK Osijek rezom 5:0, a potpuni potop ŽNK Čađavica nastavio se i u drugom dijelu. Uvjerljiva, rezultatski naglašena, savršena utakmica za osječke nogometašice s 8 pogodaka razlike,prikazuje realan odnos snaga na terenu. Dominacija Osječanki s Mačkamame više je nego dojmljiva. Kvalitetna tehničko-taktička, a prvenstveno kolektivna igra i nadalje plijeni punu pozornost športskih kibicera iz grada pokraj rijeke Drave. Još samo da to i pojedini mediji (barem) u gradu Osijeku prepoznaju. Sudački trolist rutinirano su priveli tekmu kraju.

Za nadolazeći vikend Princezama s Mačkamame "smiješi se" moguća tekma s gošćama iz Subotice, nogometašicama ŽNK Spartak.

Lp.






Foto: B.Mr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene fascinira već i sama činjenica da Čađavica ima ženskog nogometnog prvoligaša, ma koliko on nekonkurentan bio.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: