Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Guns’n’Roses Real Tribute - MMC Slavija - nagradna igra je završena!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
i 30 kuna je ne puno nego pre previše za tribute bend. isto tako možeš slušat kod kuće na kazetofonu, ovo je samo lošije. tvrdim da treba dati i 500 kuna za bend koji voliš ali ne kopiju benda koji voliš.. i što je baš bilo rasprava davno na glazbenom forumu sa tim preseravanjem tribute, k***c moj tribute, to su cover bendovi, kopije.


Ne znam ima stvarno dobrih tribute bandova. Recimo za Garya Mullen bi dao i puno više od 50 kuna... Frajer ne da ima isti glas već je i totalno skinio performance Freddia... Kao da je ovaj živ...




_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
i 30 kuna je ne puno nego pre previše za tribute bend. isto tako možeš slušat kod kuće na kazetofonu, ovo je samo lošije. tvrdim da treba dati i 500 kuna za bend koji voliš ali ne kopiju benda koji voliš.. i što je baš bilo rasprava davno na glazbenom forumu sa tim preseravanjem tribute, k***c moj tribute, to su cover bendovi, kopije.


Ne znam ima stvarno dobrih tribute bandova. Recimo za Garya Mullen bi dao i puno više od 50 kuna... Frajer ne da ima isti glas već je i totalno skinio performance Freddia... Kao da je ovaj živ...





pa da, ali gdje je gary mullen od ovih naših tribute bendova i njega sumnjam da i mogu dovesti a da se pokriju sa 50 kn upada.. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yeahlenn
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2010. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moramo razumeti da nije isto kada se svira u klubu gde postoji razglas, pa gazda kluba ima male troskove organizacije. Kada uzmes Slaviju u najam, platis razglas, rasvetu, reklamu, zamp, onda shvatis da nije lako pokriti koncert sa jeftinom kartom.

(ne)normani Balasevic tribute su napunili Slaviju, karta je bila 40kn ako se secam.
GnR Real Tribute je mozda najkvalitetniji bend iz projekta Real Tribute. Naravno da nisu pravi i da se oni ne pale na to, ali je cinjenica da su rasprodali velike klubove i sale na ovim prostorima i da niko nije otisao nezadovoljan.

A da je kriza sa lovom, jeste. Da ja organizujem, isao bih na 40kn, ali mogu da razumem i 50...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yeahlenn
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2010. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar je ovaj Freddy, pokrete je skinuo 100%, ali mi mi je glazbeno ipak bolji Queen Real Tribute:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 21:39 
Naslov:  Re: Guns’n’Roses Real Tribute - MMC Slavija - nagradna igra!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › i 30 kuna je ne puno nego pre previše za tribute bend. isto tako možeš slušat kod kuće na kazetofonu, ovo je samo lošije. tvrdim da treba dati i 500 kuna za bend koji voliš ali ne kopiju benda koji voliš.. i što je baš bilo rasprava davno na glazbenom forumu sa tim preseravanjem tribute, k***c moj tribute, to su cover bendovi, kopije.


ja mislim da je najbolji Nenormalni Josip Katalenić Tribute Band! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yeahlenn je napisao/la: ›
Dobar je ovaj Freddy, pokrete je skinuo 100%, ali mi mi je glazbeno ipak bolji Queen Real Tribute:




Pa ne bi baš se složio s tvojom tvrdnjom. Gary Mullen ima glas gotovo identičan Freddyu. A i grupa koja ga prati The Works odlično svira. Pogledaj malo po you tube na kavim velikim festivalima sviraju.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yeahlenn
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo sam vise snimaka pogledao, u pravu si, pevac je odlican...
Mada, to gde nastupaju sve je vise dokaz odlicne produkcije i organizacije, jer svakakvih primera ima... ali naravno da ne kazem da su losi.
Ali su losiji za gitaristu sigurno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2010. 6:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oho, karta u đepu, fala osijek031 ponovno Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2010. 4:01 
Naslov:  Re: Guns’n’Roses Real Tribute - MMC Slavija - nagradna igra je završena!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Slavija: Guns’n’Roses Real Tribute
[Foto: Daniel Antunović][27.02.2010. MMC Slavija]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: