Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zimska služba cijelu noć padala s nogu od posla

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2010. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji prst? Smile
ma nisu sve ralice iste, neke stvarno idu skroz do asfalta, a neke su mal odignute, ovisi o toj "kašiki"..ima ih raznih..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2010. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjaca fora sto njih snijeg uvijek iznenadi! rade mjesec dana godisnje i nikad nisu spremni

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uff ogorčenosti Smile

iskustvo govori da su me ove godine zimske službe iznenadile radim od 5.30 ...dakle sve dane sam na cesti već u 4 .40 najkasnije i ceste su prohodne što nije svake godine slučaj ,zaista ne očekujem u doba kad je vrijeme za snjeg da vidim pred sobom suhu cestu kao da je ljeto,budimo malo realni Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Clea
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2010. 18:08 
Naslov:  Re: Zimska služba cijelu noć padala s nogu od posla
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte tako, palac gore dečkima, stvarno se trude i daju sve od sebe. Pa koga snijeg nije iznenadio ? Sredina veljače, a snijeg... stvarno neočekivano, tako da obzirom na situaciju, mislim da su dečki odradili svoje za desetku. Dobro da je na kraju i sunce zasjalo, pa su mogli malo odahnuti od silnog rada. U subotu prijepodne nisam vidjela niti jednu ralicu, mora da su tada već bili u Vukovaru. Naše ceste nisu bile očišćene, kažu ni ne mogu ralicom doprijeti skroz do asfalta. Kod Kauflanda nije ni bilo snijega, parkirališta potpuno čista, e sada ili Kaufland ima neki super ralicu iz Top shopa koja čisti snijeg dok vi odmarate ili je Kaufland u zoni vječnog sunca. U svakom slučaju dečkima plac gore, ma što palac gore, dam im palčeve koji su mi otpali od hladnoće dok sam okopavala put do klizališta zvanog "očišćena cesta".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OPORBENI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2010. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se ceste su sasvim solidno očišćene,jer svako jutro idem raditi,a vozači bi trebali prvo pogledati svoje gume,pa onda tek pljuvati komunalne službe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2010. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imao sam mali tour de Slavonija ovaj vikend i maloprije se vratim u Osijek i ostanem neugodno iznenađen stanjem na cestama. Spram nekih malih gradića pa čak i zadnjih selendri, stanje u jednom Osijeku je loše.
I ja sad ne kažem da se ti ljudi nisu trudili čistiti ceste. Na kraju krajeva, to im je i posao za koji su plaćeni. Ali stanje na samom terenu, tj. činjenice u koje sam se osobno uvjerio, ne govore da su se baš potrudili za 10.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2010. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A Strossa krenuta čistiti se tek u subotu u 13.30. DA nisam tada baš prolazio ne bih vjerovaoali eto. Ok glavne ceste suprohodne, čiste definitivno ne alije moguče voziti bez većih opasnosti od driftanja. No van glavnih cesta - 0 bodova. Ružina ralicu vidjela nije, Hebrangova isto, Ilirska teku nedjelju popodne, da ove manje ulice da i ne govorim. Zadarskom ako nemate tenk nemojte ni ići...
Tko je mislio da će se sati i satii sat i Need for speed-a napokon pokazati korisnim? Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2010. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ove glave ceste prema nasicam,đakovu ,beliscu i Bm su brzo i dobro ociscene a ove gradske sporedne malo losije iako ni ssam ne znam jesam li vise pizdio kod sebe kod kuce sto mi nije ocisceno ili kod staraca gdje su mi ocistili pa mi zaklonili auto sa nanosima.
sigurno ima hrpa takvih ulica gdje se parikira sa strane pa ni sma ne znam jel bolje gurat grtalicu i zatrpat aute ili bacit samo sol i cekat vrijeme da ucini svoje Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2010. 5:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Clea je napisao/la: ›
nemojte tako, palac gore dečkima, stvarno se trude i daju sve od sebe. Pa koga snijeg nije iznenadio ? Sredina veljače, a snijeg... stvarno neočekivano, tako da obzirom na situaciju, mislim da su dečki odradili svoje za desetku. Dobro da je na kraju i sunce zasjalo, pa su mogli malo odahnuti od silnog rada. U subotu prijepodne nisam vidjela niti jednu ralicu, mora da su tada već bili u Vukovaru. Naše ceste nisu bile očišćene, kažu ni ne mogu ralicom doprijeti skroz do asfalta. Kod Kauflanda nije ni bilo snijega, parkirališta potpuno čista, e sada ili Kaufland ima neki super ralicu iz Top shopa koja čisti snijeg dok vi odmarate ili je Kaufland u zoni vječnog sunca. U svakom slučaju dečkima plac gore, ma što palac gore, dam im palčeve koji su mi otpali od hladnoće dok sam okopavala put do klizališta zvanog "očišćena cesta".


kaufland ima svog traktora sa ralicom, stoji tamo di kamionio istovaraju robu u skladište...

centurion je napisao/la: ›
ove glave ceste prema nasicam,đakovu ,beliscu i Bm su brzo i dobro ociscene a ove gradske sporedne malo losije iako ni ssam ne znam jesam li vise pizdio kod sebe kod kuce sto mi nije ocisceno ili kod staraca gdje su mi ocistili pa mi zaklonili auto sa nanosima.
sigurno ima hrpa takvih ulica gdje se parikira sa strane pa ni sma ne znam jel bolje gurat grtalicu i zatrpat aute ili bacit samo sol i cekat vrijeme da ucini svoje Smile


heh, možeš misliti kak je meni, sada kako su napravili prugu u divaltovoj, s jedne strane zatrpa ralica sa ceste, s druge strane ralica na tramvaju i sad si ti misli bajo kad oćeš u auo ući... Smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2010. 5:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Ajd drugi put kad prođe ralica, odi pogledaj cestu..možda onda ne ispališ ovakvu glupost Wink


uuu, onda sam ja vidio svjetsko čudo... ralica grebe po snijegu i lete iskre... čoeče...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.02.2010. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

laž laž laž,"putovao" sam u Subotu oko 5.40 iz Donjike obilaznicom do Čepinske pola sata,pola fucking sata,kad sam se vraćao kroz grad oko pola 1 ni onda nije bilo ništa očišćeno po gradu,pa daj nemojte me jeb... da su pali od umora.
Ok kužim da je napadalo 25cm snijega ali sad tu kenjati kak su radili nema smisla,jer toliko teško pogledati kakvo će biti vrijeme dan ranije???
pa ak sam ja znao da će pasti pun k. snijega pa mislim da su i zimske službe to trebale znati

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kontam tu foru, čekaju da napadne snijeg pa onda idu sipat sol...zar nije bolje u trenutku kad se skonta da će snjeg biti žešći, krenut posipavat, jer kontam ako već ima soli na cesti da se neće moći ni ugaziti nego će ga sol pojesti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.02.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da, a elektromodul je napravio fenomenalan posao s parkinzima u gradu.



A ne, čekaj... nije osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2010. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
PreacheR je napisao/la: ›
Treće, bio sam u Vukovaru, to nije za usporediti s Osijekom. Vukovar je tri puta bolje očišćen, iako je tamo palo i više snijega (Osijek 16 cm, Vukovar 33 - podaci DHMZ od jučer u 13 sati).

nisam bio u vukovaru ovih dana, ali se sjećam još od prošle godine kad sam išao za vukovar, na cesti se doslovno vidio prijelaz u drugu županiju! cesta s vukovarske strane je bila očišćena kao da snijeg nije ni padao!
to je stoga sto Vukovarci ne znaju vozit ni kad je cesta suha...a kad ima iceg na njoj voze doslovno 20 km/h..pa stvaraju zacepljenja..
osim toga Vukovar ima jednu poduznu ulicu, kroz koju si prosao..jesi li prosao i Lijevom barom, Mitnicom, Lužcem pa vidio kako je tamo?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2010. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas me zabole kakve su ulice kad nisam mogla ni s parkinga izac..nasa zgrada ima samo stotinjak stanova, no izgleda nitko nema lopatu..jer da je makar deset ljudi izaslo cistiti, mozda bismo izasli sa parkinga..i tako bio je to zu Fuß vikend..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: