Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradska poduzeća 2009. okončala s ukupnim gubitkom od čak 85 milijuna kuna [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 16:31 
Naslov:  Gradska poduzeća 2009. okončala s ukupnim gubitkom od čak 85 milijuna kuna [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema financijskim izvješćima poduzeća u vlasništvu i suvlasništvu Grada Osijeka za 2009. godinu, a koja su podnesena na sastanku direktora gradskih poduzeća i vodstva Grada, zabilježila su ukupni gubitak od čak 85 milijuna kuna. Od toga, najviše Vodovod s 38, potom GPP s 25, Unikom sa 17, te Ukop s 4 milijuna kuna gubitka. Unatoč gubicima, gradska će poduzeća ulaziti u nove investicije. Vodovod ove godine namjerava odraditi kapitalnih projekata u vrijednosti 20 milijuna kuna, Osječki sajam pokušat će putem javnog privatnog partnerstva ili vlastitim kreditnim zaduživanjem raditi na podizanju nove izložbene hale na prostoru Pampasa. Također, Zavod za stanovanje će ove godine s dolaskom povoljnih vremenskih uvjeta, ući u 40 novih projekata uređenja fasada na zgradama u gotovo svim dijelovima grada.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- nakon četverogodišnje procedure usvojen konačni prijedlog izmjena i dopuna Prostornog plana Osječko-baranjske županije
- i u osječkom KBC-u obilježen Svjetski dan bolesnika
- Dan broja 112



Osječka televizija - Vijesti, 11.02.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječani, morate više umirati, pa zar ne vidite da nam je Ukop u dubiozi! Smile

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Osječani, morate više umirati, pa zar ne vidite da nam je Ukop u dubiozi! Smile


osijek031.com smile

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aco46
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je to istina, zasto se onda ne smjene nesposobni direktori tih firmi???
Kako Ukop moze poslovati s gubitkom ?!?!?
Stvarno mi nije jasno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aco46 je napisao/la: › ako je to istina, zasto se onda ne smjene nesposobni direktori tih firmi???
Kako Ukop moze poslovati s gubitkom ?!?!?
Stvarno mi nije jasno...
Nije kvaka da se smijene nesposobni, već upravo obratno - da se zadrže na pozicijama. Nesposobnima možeš manipulirati, ucijenivati i koristiti za prljave igre. Samo proći će maškare i kad maske padnu onda se otkrivaju prava lica. Niko se ne pita kako Mr. Bean kuću gradi (već gotova!), kupuje apartman na krku, vozi bmw, A6 itd. Čovjek se rasto i sve mu krenulo. Drugi kad se rastanu ostanu bez ičega, objese gaće na štap, žene im sve uzmu, plate alimentaciju i ništ im ne ostane. Kad je debeli kuću gradio pune novine slika, a ovdje tajac.... I još urla na državu. Za ne povjerovat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: