Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uzgoji, pusti, ubij!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2006. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
no vrlo su aktivni kad treba oprati po drugima kako ne bi razmišljali o svojim kompleksima.


To kad nemamo argumenta, onda sugovornika nazovi ludim, bolesnim, iskompleksiranim.
To ima samo kod vas u Hrvatskoj.

Čovječe, ja se ne bavim lovom, ali da se ne bavim čim se bavim... Uh.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2006. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
no vrlo su aktivni kad treba oprati po drugima kako ne bi razmišljali o svojim kompleksima.


To kad nemamo argumenta, onda sugovornika nazovi ludim, bolesnim, iskompleksiranim.
To ima samo kod vas u Hrvatskoj.

Čovječe, ja se ne bavim lovom, ali da se ne bavim čim se bavim... Uh.


Burajz ti ko da se baviš novinarstvom. Baš nešt gledam kako si iz moje recenice izvukao da sem nekog nazvao ludim, bolesnim i iskompleksiranim. Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2006. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Burajz ti ko da se baviš novinarstvom. Baš nešt gledam kako si iz moje recenice izvukao da sem nekog nazvao ludim, bolesnim i iskompleksiranim. Confused


Hehe, pravi si lovac... Evo, ovo ispod su tvoje riječi pa uoči onaj dio o kompleksima.

debeli je napisao/la: › no vrlo su aktivni kad treba oprati po drugima kako ne bi razmišljali o svojim kompleksima.



Kompleks je, prema danas uvriježenoj definiciji, skup neistomišljenikovih motivatora.
Catcloe ima "degutantno", a debeli ima "kompleks".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2006. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega mislim da ti i dalje izbjegavaš odgovoriti na koju foru si izvukao iz ovog teksta no vrlo su aktivni kad treba oprati po drugima kako ne bi razmišljali o svojim kompleksima.da je neko lud, bolestan ili kompleksaš.

Stoga smatram da se na neprimjeren način koristiš metodom dodavanja riječi ili promjenenom konteksta, kako bi pokušao diskreditirti nečije argumente.

No neželim da ovaj topic skrene sa teme Uzgoji, pusti, ubij! te smatram da je lovcima dopušteno da uzgoje divljač koju će kasnije na tradicionalan način naknadno ubiti. Mislim da je njihova djelatnost i način obavljanja eutanazije divljači sukladan važećim zakonskim aktima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2006. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o metodama postupanja sa životinama i poštivanju zakona u Hrvatskoj svjedoči i nekažnjeno batinanje pilića po dvorištima... tek mali osvrt na riječ eutanazija...
debeli je napisao/la: › Mislim da je njihova djelatnost i način obavljanja eutanazije divljači sukladan važećim zakonskim aktima.


debeli, bar bi ti kao struka trebao znati razliku između eutanazije i ubojstva metkom sa 500 metara

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2006. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh to sa 500 m je sharpshooter a ne lovac.
A sto se tiče pilića da se manje love daje kojekakvim udrugama za zaštitu životinja moglo bi se nabavit sofisticiraniji uređaji za gušenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2006. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da... mamu im je_em lopovsku. prokleti zaštitari životinja pomarali sve pare u državi pa sad nema za uređaj. ccc...ccc. a možda bi vrijedilo predložit da se to na veterinarski faks uvrsti. recimo kolegiji iz "lomljenja vrata palicom", "davanja po pičci možda gripoznoj kokoši" ili tako nešto.
a i onom bambiju se krvi treba napit, šta on meni ima s tim kopitima po šumi trčat. puška i zvekete...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2006. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bas su odvratni ti masovni ubojice zivotinjica... a jos su mi odvratniji prozdiraci zivotinjskih leseva.

uzas.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap konacno si skonto bit.
BTW na vet.faxu vec postoje vježbe kako nanjeti što veću nepotrebnu bol beštiji.
Npr razudba na živom piliću može dati mnogo više podataka od čega je ovaj umro( često zbog otvaranja grudne šupljine za života )
No samo lomljenje vrata i nije neko mučenje jer je mala vjerovatnost da će beštija ostat živa nakon toga, tako da nemreš uživat u njenoj borbi za preživljavanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2006. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe... a jel ima ono kad na panjiću odrežu sjekirom glavu piliću pa ovaj bezglavo trči slavonskim dvorištem?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2006. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jok to su krvne metode, to se više ne uči na faxu, smatra se da si to apsolvirao još kao mali. Zbog dobivanja Bolonjskog certifikata smo razvijali beskrvne metode.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo2_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2006. 5:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E drage moje legice i lege..... Zašto se većina postova završe na politici/političarima, vrijeđanju/uvrijeđenima i prozivanju nekoga zbog ovoga ili onoga.... Ako se krenulo s lovcima, s inima bi se trebalo i završiti.... dakako da su beaglovi jadni i da dotične lomitelje kostiju treba polomiti javno na kotaču nasred Jelačić placu, isto tako stoji i da su političari kvarni i da nas lažu, muljaju i varaju iz dana u dan. No ako već krenemo pričati o značaju organizirane skupine naoružanih ljudi što pijani teturaju kroz šumu do slijedeće birtije.....onda bi trebali i završiti na dotičnoj skupini.... Toliko od mene....možda sam novak ovdje, ali čini mi se da ima dovoljno tematskih postova da bi se na baš svakom završavalo na istim temama.....
Toliko od mene. Haugh.

_________________
Rolling Eyes Gundjati znachi biti zhiv Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2006. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osobno sam protiv lova. jer smatram da je to usitinu nehumano i brutalno. ubiti zivotinju iz uzitka predstavlja za mene najnizi nacin izivljavanja. no ipak ne bih mogao lovce nazvati serijskjim ubojicama. jasno je da oni u neku ruku odrzavaju ravnotezu, ali koju ravnotezu? onu umjetnu ravnotezu koju smo mi ljudi napravili. ravnoteza je postojala i dok lovci nisu postojali medjutim... sada je tu u pitanju neka nova "ravnoteza", a turisticki lov ( o kojem se pise u prvom postu na ovoj temi) nikako ne bih mogao nazvati odrzavanjem ravnoteze.

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: