Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto volim Osijek 031 ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2012. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

galerije, najave i sve što ide uz to, da lijepo je, no aktivnost ljudi opada.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2012. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....pih, više nisam ni u prvih 10....a tek sam 5 i pol godina na forumu....šmrc, šmrc....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2012. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

miss je nelojalna konkurencija, da nje nema ja bih bila u topten

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
August_Šenuija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2012. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Baš, čak si 5 puta iskoristio svoje pravo da nešto kažeš!

Komentiraš što hoćeš i zato što ne možeš prešutiti nešto. Bitno je biti konstruktivan a koliko puta je nebitno. Wink
Idea

_________________
August Šenuija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2012. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@
Year Jan
2006 216
2007 378
2008 505
2009 446
2010 470
2011 442
2012 540
prema ovom pokazatelju - nije baš ni tako loše godina započela po pitanju otvaranja novih topica Wink

Šteta što ranije nisam saznala za ovaj portal... priključila bih se kavenisanju i grahu.... ooooh yesssss Very Happy
meni je super, a kome se ne sviđa - neka traži neki drugi Razz

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2012. 13:03 
Naslov:  Re: Zašto volim Osijek 031 ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Registrirala sam se koje godine, 2007? Ni ne znam više, ali znam da je nekad bilo puno zanimljivije, puno više gluposti, jednako puno kvalitetnih rasprava, dogodila su se divna prijateljstva i druženja! Nekako mi je pust i prazan ovaj forum, nema nove generacije forumaša da zamijeni nas koji radimo, imamo obitelj pa ne stignemo više surfati kao nekada!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš to. dogodila se smjena generacija, koliko god to glupavo zvuči, ali treba uzeti i u obzir da je dosta kvalitetnih tema kroz godine "obrađeno" uzduž i popreko. možda kada bi ovi novi forumaši malo kopkali po starim temama, čak bi se dale oživiti i neke stare rasprave...

no, bez obzira na sve, osijek 031 je i dalje drugi u trayu, odmah iza maila Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2012. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
baš to. dogodila se smjena generacija, koliko god to glupavo zvuči, ali treba uzeti i u obzir da je dosta kvalitetnih tema kroz godine "obrađeno" uzduž i popreko. možda kada bi ovi novi forumaši malo kopkali po starim temama, čak bi se dale oživiti i neke stare rasprave...

Ti se još nisi udao. Koji je tvoj izgovor za izostanke s foruma (osim posla)? Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2012. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pomalo sam izostao s foruma, ali ne i s portala. ide mi na živce ova nakupina dežurnih hejtera i trolova koji useru svaku vijest ili temu čim se pojavi na portalu.

prije par godina vrhunac našeg hejterizma bila je neka crnjak zajebancija na glupave teme ili offtopičarenje internim forama i sve je bilo nekako prirodnije. probajte oživiti ove kave, ja sam čak bio puno slobodniji u pisanju kad sam upoznao ljude koji ovdje obitavaju. potrebu skrivanja iza nicka imaju samo ljudi s nekim problemima ili ljudi koji nemaju poštene namjere na ovom forumu...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.02.2012. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pomalo sam izostao s foruma, ali ne i s portala. ide mi na živce ova nakupina dežurnih hejtera i trolova koji useru svaku vijest ili temu čim se pojavi na portalu.

prije par godina vrhunac našeg hejterizma bila je neka crnjak zajebancija na glupave teme ili offtopičarenje internim forama i sve je bilo nekako prirodnije. probajte oživiti ove kave, ja sam čak bio puno slobodniji u pisanju kad sam upoznao ljude koji ovdje obitavaju. potrebu skrivanja iza nicka imaju samo ljudi s nekim problemima ili ljudi koji nemaju poštene namjere na ovom forumu...

Isto tako nisam baš u zadnje vrijeme puno pisao, ali sam recimo svakodnevno došao vidjet vijesti i eventualno šta ljudi škrabaju. Razlog zbog kojeg sam se malo udaljio je vjerojatno isti kao i od Mladje, dopizdilo stalno svađanje prepiranje politika i takve stvari, previše mržnje bilo tu na forumu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: