Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Viza

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
@... ne zavaravaj se. koliko god je ovdje sranje- ipak si doma. svugdje dalje si stranac, a to je u ovim vremenima itekako teško biti. imam puno prijatelja koji žive vani i govorim ti ovo iz prve ruke i s najboljom namjerom. svijet ide u kurac i zato- sjedi kući... ili odi na sezonski rad preko ljeta na tri mjeseca, zaradi hrpu love, malo putuj... za to nije problem dobiti vizu, a s pola prve plaće platiš si avionsku kartu i vizu.


hvala na savjetu... meni su stari i sestra u njemačkoj, žive tamo, tako da znam i ja iz iskustva o tim stvarima... ali mi je više puna kapa... jesam ja ovdje kući, ali kako bi reako jedan stih pjesme "iz dana u dan" : "Napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sada smo siromašni"... lijepo je kod kuće, ali od toga se ne možeš prehraniti Wink

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: