Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrnčeviću kazna jer je odbio Kazahstan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 17:00 
Naslov:  Hrnčeviću kazna jer je odbio Kazahstan
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio je to crni dan za ambicije osječkog prvoligaša u ostvarivanju transfera. Sportski direktor Dragan Vukoja po hotelu je šetao kao „mrgud“ jer mu tog dana apsolutno ništa nije pošlo za rukom.

Prvo se Antonio Hrnčević predomislio u već gotovom poslu oko odlaska u Kazahstan, a kasnije je stigla vijest da je FC Moskva definitivno odustala od natjecanja u ruskoj Premijer ligi, što je automatski značilo da transfer Josipa Kneževića pada u zaborav. Iako se takav rasplet na neki način mogao naslutiti kad je stigla službena potvrda, Vukoju je to prilično bacilo u “bed”.

- Jasno da sam nesretan jer smo izgubili lijep novac. Što sada? A ništa, jasno da imamo plan B, ali znate da su pričuvne varijante uvijek lošije. Mislim, jasno, na financijski dio transfera, ipak nekih opcija još imamo, pa ćemo vidjeti - kaže Vukoja.

Nije rekao, ali postoji velika vjerojatnost da će Knežević do ljeta ostati u Gradskom vrtu. U većem dijelu Europe prijelazni rok je završio, pa ostaje samo mogućnost transfera na istok, gdje prijelazni rok počinje baš danas. Ni Knežević, jasno, nije bio u boljem raspoloženju od svog sportskog direktora.

- Normalno da mi je žao, jer FC Moskva je bila odlična opcija za mene. Što sad mogu nego pokušati raditi i igrati što bolje i čekati neku drugu priliku za odlazak - pričao je Knežević.

U tom poslu Osijek je trebao dobro zaraditi i praktično pokriti proljetni dio sezone. No, sad je sve to palo u vodu.

Još je zanimljivija priča oko Antonija Hrnčevića. On je trebao prijeći u kazahstanski Šahtar, ali je i u tom poslu došlo do naglog obrata. To je trebao biti „zicer“, ali se Hrnčević predomislio kad je već odradio trening i odigrao jednu utakmicu za tu momčad.

- Želio sam vidjeti kakve su mogućnosti tamo. Kasnije sam u konzultacijama sa svojim roditeljima i menadžerom odlučio odustati. Daleko je Kazahstan, a i ne moram prihvatiti prvu mogućnost koju mi je klub pronašao - pričao je Hrnčević.

Taj iznenadni preokret prilično je razljutio sportskog direktora Dragana Vukoju, jer se u cijeloj priči on osjetio prevarenim.

- Razgovarao sam s Hrnčevićem prije negoli je otišao na probu, prihvatio je sve uvjete i posao je trebao biti stvar rutine, ali se onda naglo predomislio. Čak je opstruirao i utakmicu koju je igrao za Kazahstance. Doveo je klub i mene u vrlo neugodnu poziciju jer smo ispali neozbiljni. Mogao je odmah reći da mu ta opcija ne odgovara i nikome ništa, umjesto njega otišao bi Pavličić, koji je bio iznimno zainteresiran. Ovako je sve ispalo jako loše, a Hrnčević će zbog svega zaraditi klupsku kaznu zbog neprofesionalnog ponašanja - ljutito je pričao Vukoja.

U tom poslu Osijek ne bi zaradio previše, ali bi bilo dovoljno da se recimo zatvore pripreme u Turskoj. Tako su se dvije od tri mogućnosti transfera ugasile u razmaku od samo nekoliko sati i jedina nada ostao je odlazak Gorana Todorčeva. On je protiv Banika odigrao dobru utakmicu, a pratio ga je jedan ruski klub, pa se ta priča možda i završi po željama Osječana.

Zbunjeni Riječani

Zanimljiva priča dogodila se nakon susreta Osijek – Banik. Naime, na istom terenu nakon bijelo-plavih igrala je Rijeka protiv Steaue. Riječani su stigli upravo kad je utakmica završila, a vidjevši kako Osječani izlaze izranjavani, upitali su: Šta ste se potukli?

Istina, takav zaključak nije bilo teško izvesti, jer su osječki nogometaši doista izgledali izranjavano, ali tučnjave nije bilo. Vidjeli su Riječani Antonija Hrnčevića s velikim podljevom ispod oka koji je zaradio tijekom utakmice protiv Volyna, onda je došao Vedran Nikšić zamotane glave (rasječeno uho u susretu sa Zaryom), a protiv Banika su se ozlijedili Ivan Ibriks i Srđan Vidaković pa su šepajući išli prema autobusu. Zato zaključak do kojeg su došli Riječani nije bilo teško izvesti, ali utakmica protiv Banika doista je bila korektna.

Danas povratak kući

Nogometaši Osijeka danas će se u 16 sati prema turskom vremenu otisnuti iz zračne luke u Antalyi prema Beču, gdje će ih dočekati Panturistov autobus, koji će ih vratiti kući. Nakon 12 dana boravka u Turskoj, bijelo-plavi će finiš priprema za proljetni dio sezone zaključiti kod kuće. Za sutra je trener Tomislav Steinbrückner odredio slobodan dan, a aktivnosti se nastavljaju u utorak. Do početka prvenstva Osijek bi trebao odigrati još dva prijateljska susreta, u srijedu protiv Belišća, a generalka je planirana protiv Suhopolja u gostima. Jasno, hoće li se taj plan i ostvariti ovisit će i o vremenskim prilikama koje vladaju u našoj zemlji.

Tekst: Iz Antalye Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr
Foto: nk-osijek.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2010. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
Istina, takav zaključak nije bilo teško izvesti, jer su osječki nogometaši doista izgledali izranjavano, ali tučnjave nije bilo. Vidjeli su Riječani Antonija Hrnčevića s velikim podljevom ispod oka koji je zaradio tijekom utakmice protiv Volyna, onda je došao Vedran Nikšić zamotane glave (rasječeno uho u susretu sa Zaryom), a protiv Banika su se ozlijedili Ivan Ibriks i Srđan Vidaković pa su šepajući išli prema autobusu. Zato zaključak do kojeg su došli Riječani nije bilo teško izvesti, ali utakmica protiv Banika doista je bila korektna.


hahahahahahaah Very Happy već imam sliku u glavi... haha XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo mladiću. Ne daj se vozati od onih koji ne vide prst pred nosom. možda dođe maminjo kod velikog gazde u neovisnu bih pa mu turi još koju donaciju za orlovo gnijezdo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a daj pa ne vjerujem. taman sam se ponadao da smo se riješili te dvojice napokon kad ono Sad(

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: