Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo zabranio Facebook i Youtube u osječkoj Gradskoj upravi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
On je kritičar dok su se svi ostali uvukli u pakšu aktuelnoj vlasti i šute. Koliko se realno može napraviti otom potom, ali barem se ne šuti.Vrijeme će najbolje pokazati bar se nadam.


petnaest godina mu je trebalo da iz glave dođe u guzu, je li tako? i nemoj lagati kako je jedini koji kritizira aktualnu vlast.

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otišli smo u offtopic ili mi se samo čini?


počni od sebe jer si prvi skrenuo sa teme, što se dešava osobama u nedostatku argumenata. neka živi lobotomija.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj Simo povuci vodu. Rolling Eyes

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i treba iskljucit kao i u svim ostalim javnim,gradskim,drzavnim firmama..bas bi volio vidit da kod privatnika neko surfa za vrijeme radnog vremena..
treba radit!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Daj Simo povuci vodu. Rolling Eyes


Puno Vas je brate, puno a ja sam. Ne ide to tako. Vrijeme će pokazati, ako HDSSB zasere ja znam da ja više ne idem na izbore pa ni da mi se sin kandidira za predsjednika i da mu fali moj glas za pobjedu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la: ›
Daj Simo povuci vodu. Rolling Eyes


Puno Vas je brate, puno a ja sam. Ne ide to tako. Vrijeme će pokazati, ako HDSSB zasere ja znam da ja više ne idem na izbore pa ni da mi se sin kandidira za predsjednika i da mu fali moj glas za pobjedu.


pa normalno lega.sta se zamaras sa piskaranjem na forumu. to i onako vecinom sluzi da se moze sakriven iza nicka srat po svemu.
izbori su svake 4 god i u vecini slucajeva se tada pokaze tko je krao a tko dobro radio ..tak ce biti i za 3god.
do tada gledaj,slusaj,citaj,smij se i na kraju odvagni.ovdje na forumu je vecinom obrazovanija populacija i rijetko tko nasjedne na stranacka prepucavanja pa zato i tesko da ce tko promjenit odluku za koga glasati a i tako izborne pobjede vecinom ne donosi mlada internet generacija nego stranacke vojske i stariji Wink
Koristite forum za pozitivu i probajte nesto pametno napisati a ne stalno jadna i niska pljuvanja po svemu. Zivili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la: ›
Daj Simo povuci vodu. Rolling Eyes


Puno Vas je brate, puno a ja sam. Ne ide to tako. Vrijeme će pokazati, ako HDSSB zasere ja znam da ja više ne idem na izbore pa ni da mi se sin kandidira za predsjednika i da mu fali moj glas za pobjedu.

Ma nemam brate ništa protiv tebe, naprotiv, znaš imati opako dobrih komentara. Al znaš, nemoj šiljit te spike o nekoj regionalnoj opciji, decentralizaciji itd. Jbg, sorry al' ja to ne mogu progutati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tortoise
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Očito su to njegovi prioriteti.....

manijak je napisao/la (Pogledaj post): › ... grad je zapušten i neočišćen ... zimske komunalne službe bacaju građane u očaj ... bumbalo skroz naskroz pobenavio, očito želi svima drugima zabraniti internet kako bi njemu veza bila brža da se može čuti s Tatom ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zander
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: nepokoreni grad
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2010. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la: ›
Javio se "outsajder"...
Papić je radio za grad a Bubalo radi na svom imidžu i svojoj promociji.
Većina je nezadovoljna Bubalom jer njegove udarne vijesti i promjene svode se na "lupanje zabrana" društvenog komuniciranja.
Umjesto da je stvorio kreativnu atomosferu, podijelio ljude u timove i omogućio fluktuaciju rješenja određenog problema...pa makar i preko facebooka.
Da se barem manje bavi sobom, a više problemima.


Svaki rad podržavam pa makar i zabranom nerada. Suvišno je osuđivati zabrane surfanja dok Medić sustavno uništava ljude u GPP-u koji su se žrtvovali od samih početaka lijepe naše. Pod krinkom štednje; reže ljudima plaće, otpušta radnike i sindikalne povjerenike, ne ulaže u osnovna sredstva za održavanje, a kao rezultat.....zapaljenje tramvaja po gradu. Zna li gradonačelnik za to???? Žalosno je ako ne zna.....žalosnije ako zna a ne reagira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 5:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zander je napisao/la: ›
KillaBEEZ je napisao/la: ›
Javio se "outsajder"...
Papić je radio za grad a Bubalo radi na svom imidžu i svojoj promociji.
Većina je nezadovoljna Bubalom jer njegove udarne vijesti i promjene svode se na "lupanje zabrana" društvenog komuniciranja.
Umjesto da je stvorio kreativnu atomosferu, podijelio ljude u timove i omogućio fluktuaciju rješenja određenog problema...pa makar i preko facebooka.
Da se barem manje bavi sobom, a više problemima.


Svaki rad podržavam pa makar i zabranom nerada. Suvišno je osuđivati zabrane surfanja dok Medić sustavno uništava ljude u GPP-u koji su se žrtvovali od samih početaka lijepe naše. Pod krinkom štednje; reže ljudima plaće, otpušta radnike i sindikalne povjerenike, ne ulaže u osnovna sredstva za održavanje, a kao rezultat.....zapaljenje tramvaja po gradu. Zna li gradonačelnik za to???? Žalosno je ako ne zna.....žalosnije ako zna a ne reagira.


Question Kome "pakuješ"?' Question

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He, he! Možda i 031 zabrani... Čitam malo komentare - pa razmišljaju ljudi; a on to ne voli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 9:14 
Naslov:  Re: Bubalo zabranio Facebook i Youtube u osječkoj Gradskoj upravi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokazuju se mišići. osijek031.com smile
Nakon osam mjeseci vlasti, prilično su nabubrili od bildanja biranim riječima i biranim restrikcijama. No bildanje je čudna stvar, a bilderi čudne biljke. Pucaju se kreatinom, kreatin vuče vodu u mišiće, mišići bubre i postanu veeeliki... ali koliko su stvarno jaki...?
Stvarna jakost je negdje drugdje. Stvarnu snagu bildaju oni koji minusom na računu financiraju litru mlijeka i koricu kruha dnevno, a poznato je da se u mlijeku i kori kruha nalaze prave aminokiseline što daju pravu snagu...

...al ajd, vidim da ekipa u ranijim postovima ponovo ovako običnu stvar, kakva je rezanje facea i tubea, koristi za offtopic nadmudrivanja tipa Moj dragi i omiljeni političar je pametniji, ljepši, uspješniji od tvog....pa da ne uđem u to kolo, evo stav o rampi na webu.
U biti podržavam tu odluku. Potpuno je na volju Bubija hoće li i kolike rupe dopustiti svojim uposlenicima za virenje u vanjski svijet, kao "bijeg" od posla. Ja i dalje ostajem pri stavu da ću za nedostatak posla i davanje previše vremena za zurenje kroz rupe prije staviti na grbu "šefu", a ne "šljakeru". Bar u slučajevima gdje je šef šef koji zna da mu je posao naći posla svakom zaposleniku kojeg ima. S druge strane, za superšefa smatram onog koji stvori potrebu za poslom, izmisli posao, pa mu treba još ljudi da ga odrađuju. Jasno, s druge strane je nadrišef koji je prezaposlen kombiniranjem kako otpustit ljude jer nemaju šta radit pa su višak koji ugrožava i njegovu opstojnost...uuuuuupsss, odsklizah se ponovo...sorry.
Pogled iz situacije na perspektivu previše je blještav za duže izlaganje bez tamnih naočala. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 9:21 
Naslov:  Re: Bubalo zabranio Facebook i Youtube u osječkoj Gradskoj upravi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo "maže"oči ljudima s glupostima, a grad je zapušten, jadan, gubi urbani "štih", bez kulturnih zbivanja, privreda u"banani"... On malo-malo trči u Hercegovinu po instrukcije. Baš me zanima tko plaća taj put i radne dane? TRoši li svoj godišnji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DeusExMachina
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo molimo korisnike da ne otvaraju višestruke nickove/korisnička imena. Ukoliko želite iznijeti više argumentiranih tvrdnji - učinite to s jednim nickom.

Višestruki nickovi, kao i sav sadržaj koji generiraju smatrat će se namjernim spammanjem.

Deus ex Machina
moderator foruma portala Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DeusExMachina je napisao/la: ›
Lijepo molimo korisnike da ne otvaraju višestruke nickove/korisnička imena. Ukoliko želite iznijeti više argumentiranih tvrdnji - učinite to s jednim nickom.

Višestruki nickovi, kao i sav sadržaj koji generiraju smatrat će se namjernim spammanjem.

Deus ex Machina
moderator foruma portala Osijek031.com


vec sam jednom molio da se napisu koji su to nickovi i niakd se nije napisalo pa stoga molim opet da se napisi i kazne ti koji vec po 100 puta to rade! hvala!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DeusExMachina
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: › vec sam jednom molio da se napisu koji su to nickovi i niakd se nije napisalo pa stoga molim opet da se napisi i kazne ti koji vec po 100 puta to rade! hvala!


U ovom slučaju se radi o: zander, SVISMOMISIMO031 i Feen.

Prepoznati se mogu po crvenom kvadratiću ispod njihovog nicka.

Deus ex Machina
moderator foruma portala Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: