Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domagoj Vida zaveo Novalićevu kćer Dunju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2010. 10:01 
Naslov:  Domagoj Vida zaveo Novalićevu kćer Dunju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dunja Novalić (20) i Domagoj Vida (21) skupa čekaju Valentinovo! Nova romansa na Dravi i novi hit osječke ljubavne i zvjezdane scene su kapetan NK Osijek i talentirana odbojkašica, kći pokojnog Antuna Novalića. Dinamova “tiha patnja” napokon ljubi!

Kapetan Osijeka posljednjih je dana u Turskoj na pripremama, ali nogomet evidentno nije jedino o čemu razmišlja. U Osijeku ga čeka odbojkašica Vukovara, kćerka bivšeg tajkuna i predsjednika i nogometnog i odbojkaškog kluba iz Osijeka.

Ničim izazvan, možda tek bockanjem stručnog stožera da bi ljubavnom vezom umirio svoj temperament, Vida je u Turskoj priznao novu vezu. Raniji izostanak reflektora i interesa za njihovu sportsku karijeru još nije ostavio toliko traga da bi izbjegavali pitanja novinara pa su pristali podijeliti “sadržaj srca”.

Preko prijatelja

- Spojili smo se nekako preko prijatelja. Karlova sestra (napadač Osijeka Primorac, op. a.) i Bobina cura (bivši branič Osijeka Stranatić, op. a.) druže se s njom otprije. Našli smo se skupa u društvu i ... eto - rekao je Vida, koji je posljednjih dana u Turskoj, kao i cijela ekipa, ponešto nervozan zbog duge odvojenosti od kuće.

- Da, viša je od mene. Ali, ne smeta mi to - dometnuo je još Vida na izravan upit nije li Dunja čak stasitija od reprezentativnog braniča (Dunja 185 cm, Domagoj 182 cm). Dunja je ipak na razgovor o Domagoju pristala malo sramežljivije.

- Što da kažem, pa u vezi smo tek tri tjedna, od čega smo sve skupa 10-ak dana bili zajedno, s obzirom na to da je Domagoj prvo bio na pripremama u Međugorju, a sad je u Turskoj - rekla je na prvu, no onda je ipak pristala reći nešto više. Zanimljivo je da se njih dvoje do prije dva mjeseca uopće nisu poznavali.

- Da, upoznali smo se prije dva mjeseca, no u vezi smo tek tri tjedna i za sada sve dobro funkcionira unatoč odvojenosti. No, i Domagoj i ja smo sportaši, navikli smo na česte izostanke, pa imamo razumijevanja jedno za drugo. Uostalom, uskoro se vraćaju u Osijek, a kada počne prvenstvo, ipak će više biti ovdje pa ćemo imati i više vremena za sebe - kaže Dunja. Priznaje da Domagoja nikada nije gledala na nogometnom travnjaku.

- Na utakmici nisam bila posljednjih pet godina pa ga nikada nisam vidjela, ali bit će prilike na proljeće - najavila je mlada odbojkašica, ali i studentica druge godine Pravnog fakulteta u Osijeku, koji je upisala nakon završetka Jezične gimnazije.
Milijunski transfer

Iza Domagoja je najbolja polusezona u igračkoj karijeri, u kojoj je izrastao u trenutno najboljeg stopera HNL-a i najtraženijeg mladog hrvatskog nogometaša, po čemu je već sada siguran pick za milijunske transfer. No, njegov je trener Tomislav Steinbrückner još na kraju prvog dijela sezone osjetio da Domagoj ima malo previše bubica u glavi te mu je uoči odlaska na zimski odmor toplo preporučio da si nađe djevojku i smiri se.

Očito je da trener ima velik utjecaj na svog kapetana, pa je Domagoj vrlo ozbiljno shvatio nenogometni savjet svog učitelja i uplovio u romansu. Dunja je pak ove zime napustila Osijek u sportskom smislu. Loše stanje u osječkom sportu nagnalo je talentiranu djevojku da prihvati ponudu Vukovara i danas je dio druge odbojkaške ekipe u Hrvatskoj. No, Vukovar je blizu Osijeka, Dunja živi nedaleko od Gradskog vrta i to ne bi trebala biti prepreka vezi s Domagojem.

‘Ona je prekrasna mlada djevojka’

Pokojni Novalić je za života čuvao svoju obiteljsku intimu pa se i o njegovoj kćeri zapravo jako malo zna. No, oni koji su s njom radili posljednjih godina suglasni su kako je riječ o prekrasnoj mladoj djevojci.

- Dunjina majka nam je uvijek govorila da ne dopustimo Dunji da se ponaša drukčije od ostale djece i da se ističe po tome što možda ima ljepšu i kvalitetniju odjeću i obuću. No, mi na to nismo morali paziti jer je Dunja po svojoj prirodi uvijek bila dijete koje je sve dijelilo s drugima i nikada nije pokazivala nadmoć. Bila je odlična učenica i iskrena prijateljica, a takva je i ostala - rekli su Dunjini bivši nastavnici. Takvo njezino ponašanje pak bilo je i prednost u danima kada joj je otac završio u zatvoru.

Autor: Alan Srčnik/Epeha/Jutarnji.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i? još jedan od članaka jutarnjeg o vidi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koga b.k.?

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2010. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile
odoše našti postovi Very Happy
nemojte tako ovo je od iznimne važnosti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eastsidaz
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: ›
koga b.k.?

e baš to

_________________
stay off you computer thug
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 11:35 
Naslov:  Re: Domagoj Vida zaveo Novalićevu kćer Dunju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A gdje je tu vijest ?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta, zanimljivije bi vam bilo pročitati da je na pripremama prebio nekog suigrača ili da je izbo trenera? jebeni licemjeri...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2010. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
šta, zanimljivije bi vam bilo pročitati da je na pripremama prebio nekog suigrača ili da je izbo trenera? jebeni licemjeri...

To utječe na ekipu, nogometni klub pa tako i na Osijek.
Kog Vida kara u slobodno vrijeme ne zanima nikog i ne utječe na ništa.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He, he. Laughing Zato mali i nije zdimio u dinamo. Kad je vidio xxxxx, podivlj'o je Twisted Evil . . A mi naivci mislili da je ost'o zato što voli NK Osijek. Rolling Eyes

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
šta, zanimljivije bi vam bilo pročitati da je na pripremama prebio nekog suigrača ili da je izbo trenera? jebeni licemjeri...

To utječe na ekipu, nogometni klub pa tako i na Osijek.
Kog Vida kara u slobodno vrijeme ne zanima nikog i ne utječe na ništa.

možda je utjecalo na ekipu na način da zbog nje nije otišao u dinamo. recimo.

a ono gore, ne mora biti da je pretukao suigrača, može i nekog nevezano uz klub, kao bišćan. kaži da nisi pročitao vijest o bišćanu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2010. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm, a kako znaju tko je tu koga zaveo ?

mozda je ona njega zavela ?

mislim da bi novinari morali to pazljivije ispitati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
šta, zanimljivije bi vam bilo pročitati da je na pripremama prebio nekog suigrača ili da je izbo trenera? jebeni licemjeri...

To utječe na ekipu, nogometni klub pa tako i na Osijek.
Kog Vida kara u slobodno vrijeme ne zanima nikog i ne utječe na ništa.

možda je utjecalo na ekipu na način da zbog nje nije otišao u dinamo. recimo.

a ono gore, ne mora biti da je pretukao suigrača, može i nekog nevezano uz klub, kao bišćan. kaži da nisi pročitao vijest o bišćanu!

Nažalost jesam, ušao sam jednom prvi put, na sljedećih 10 koje su se otvarale nisam.
A ako Vida u Dinamo otišao nije samo zbog te cure s kojom je 3 tjedna onda ga može bit sramota ponovno stavit bijeli dres na sebe.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
šta, zanimljivije bi vam bilo pročitati da je na pripremama prebio nekog suigrača ili da je izbo trenera? jebeni licemjeri...


Definitivno mi nije vijest događaj iz nečijeg privatnog života, posebno kad se radi o intimnim stvarima, pa i po cijenu da me netko proglasi licemjerom .

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ta priča je objavljena zato što je štaco savjetovao vidi da nađe curu da bi se malo smirio. tako da je ovaj tekst svojevrsna zajebancija a ne neka "arena" storija. uostalom objavio ju je sportski novinar

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće se Os031 pretvorit u "žuti" portal?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: