Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U tijeku predaje poreznih prijava [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2010. 16:16 
Naslov:  U tijeku predaje poreznih prijava [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S dolaskom veljače, započelo je razdoblje predaje poreznih prijava. Građani ih mogu predavati najkasnije do 01. ožujka. Porezni stručnjaci upozoravaju kako ove godine ima stanovitih izmjena. One se u prvom redu odnose na građane koji koriste olakšicu za stambene kredite. Prijašnjih godina morali su uz poreznu prijavu prilagati puno dokumentacije a ove godine samo će naznačiti od kada koriste stambeni kredit kao poreznu olakšicu dok će porezna uprava to dalje provjeravati. Isto vrijedi i za dopunsko zdravstveno osiguranje.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- kolegij gradonačelnika i pročelnika Gradskih ureda
- Udruženje obrtnika provodi informatizaciju svojih članova
- otkriveni u krivotvorenju novčanica



Osječka televizija - Vijesti, 03.02.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni je zanimljivija ova prva vijest u videu da je javnom nabavom ustedjeno 3,3 mil na mobilnom operaterou za sve gradske firme.
kako sam skuzio sa 6M kuna cijena je pala na 2,7M kolko trazi T Mobile(ak sam shvatio za 4g) to je 60%.
Kontam da se tele 2 javio da bi se moglo jos ustediti.
ja sam od prije 3mj na tele 2 i sa 250-300kn racun VIpa sad je pao na 160kn(tele 2) stim da sam online skoro stalno i puno vise pricam i saljem poruke(valjda cura nece ovo citati Smile )

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: